Lutówki 2019 <3

Wysłane przez Mandala 

nanamach (offline)

30-01-2019 13:29:44

Rzeszów
ja już po wizycie rozwarcie od dwóch tygodni nawet nie drgnęło dalej 1 cm ale szyjki prawie już nie mam. na ktg zero skurczy mała waży cos ponad 3 kg także jednak nie za duza jak się zapowiadała w pioerwszej połowie ciąży. czyli ide 4 rodzic na cc bo naturalnie u mnie szans nie ma patrzac na moja szyjke miednice i brak postępu rozwarcia przez dwa tygodnie.

a teraz spadam na przedstawienie do przedszkola


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena222 (offline)

30-01-2019 14:32:11

Łochów
Nanamach ja jutro mam wizytę . Na ost 2 tyg temu też miałam rozwarcie 1cm ciekawe jak teraz....skoro u Ciebie nic nie drgnęło. Tylko że ja już naprawdę ledwo chodzę mam nadzieję że jednak coś postępuje...
Chyba się sypę dziewczyny od 15 min mam takie kołatanie serca że....ciśnienie 100/70 takie mam przez całą ciążę ale puls 183 potem 199 nigdy takiego nie miałam choć zawsze dość wysoki ok100 . Trwa to już z 15 min i się boję..






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-30 15:01 przez Magdalena222.

Lerixi (offline)

30-01-2019 17:13:46

Radom
Hej dziewczyny, wczoraj trafiłam do szpitala z częstym bólem jak na okres. Okazało się że łożysko jest już dojrzałe w 3fazie i mam leżeć już do porodu..... We wtorek będzie mój lekarz prowadzący i jestem ciekawa co zadecyduje, niechca mnie wypuścić że względu że w każdej chwili mogę zacząć rodzic.
dziś w nocy dziewczyna z 17.02 zaczęła rodzic

nanamach (offline)

30-01-2019 17:53:48

Rzeszów
Lerixi a na kiedy masz termin? Czyżbyś była pierwsza ☺☺ powoli się zaczniemy sypać wiecznie w ciąży nie będziemy ☺


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kinga36 (offline)

30-01-2019 18:09:58

Cieszyn
Wow dziewczyny czyli teraz u nas się zacznie.. wielkie oczy

Magdalena rzeczywiście nietypowy puls tzw częstoskurcz, też bym się przestraszyła... mam nadzieję, że gdzieś to już konsultujesz i jesteś pod kontrolą...


"Możliwych stanów chorobowych, w których u ciężarnej dochodzi do wyjątkowo wysokiego pulsu, jest dość dużo. Problem ten może występować w przebiegu niedokrwistości, nadczynności tarczycy, ale i w przebiegu różnych infekcji czy problemów ściśle kardiologicznych (np. zaburzeń rytmu serca). Właśnie z tego powodu, jeżeli pacjentka ma wysoki puls, a oprócz tego pojawiają się u niej jeszcze jakieś inne objawy, powinna się ona skonsultować z lekarzem. Może się przecież okazać, że duża wartość tętna stanowi objaw jakiejś choroby, której to istnienie u pacjentki będzie wymagało wdrożenia u niej leczenia.

Podkreślić należy jeden aspekt – otóż ciąża stanowi szczególny okres życia kobiety, również jeżeli chodzi o zażywane przez pacjentki leki. Z tego właśnie względu ciężarna nie powinna sama – bez konsultacji z lekarzem – stosować jakichkolwiek leków, w tym również środków wpływających na spowolnienie pulsu. Takowe w ciąży w ogóle rzadko są stosowane, a jeżeli już lekarz zaleca pacjentce jakiś farmaceutyk, to tylko taki, który będzie jak najbezpieczniejszy dla rozwijającego się w jej organizmie dziecka."
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-30 18:21 przez kinga36.

Magdalena222 (offline)

30-01-2019 18:38:08

Łochów
Serce przeszło trwało to 40 min. Myślę że to w spadku po infekcji niedawnej i nadal jeszcze trochę gardło boli. Do tego wyszło mi teraz ciut za niskie krwinki czerwone. Jutro lekarz.


Ania0306 (offline)

30-01-2019 18:42:48

Rzeszów
Magdalena ja też tak nie raz mam. Tylko, że ja mam stwierdzoną tachykardię i puls mi nie raz skacze do 200 ale uczucie straszne. Przy takich atakach mam brać leki. Na szczęście w ciąży mi się tak tylko raz zdarzyło. Ale taki jednorazowy incydent to się nie martw winking smiley.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-30 18:43 przez Ania0306.

Magdalena222 (offline)

30-01-2019 19:07:36

Łochów
Ania dzięki to mnie uspokoiłaś. Mi też się to pierwszy raz zdarzyło.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-30 20:36 przez Magdalena222.

hummel_girl (offline)

30-01-2019 22:47:41

Jeżów Sudecki
Dziewczyny i dobrze trzymamy się terminow... smiling smiley)

Moj juz po operacji.. Staram sie nie denerwowac ale sie nie da.. Caly dzien znowu w szpitalu troche daje sie we znaki a w dodatku oddzial caly chory wszystko smarka i kaszle. Ale ja bylam w zeszłym tygodniu na tym etapie więc teraz jest okej. Jeszcze 3 tygodnie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547490, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.