Ankieta

Wysłane przez bkozakiewicz 

bkozakiewicz (offline)

23-04-2018 08:15:46

Warszawa
Nazywam się Barbara Kozakiewicz. Jestem dr hab. medycyny, ginekologiem-onkologiem, pracownikiem naukowym Centrum Onkologii-Instytutu w Warszawie przy ul. Wawelskiej 15. Zawodowo interesuję się problemami kobiet, które przebyły leczenie z powodu choroby nowotworowej. Zwracam się do wszystkich Pań, które będąc w trakcie ciąży były leczone z powodu nowotworu złośliwego lub do roku po porodzie miały rozpoznany nowotwór. Serdecznie proszę aby zechciały wypełnić poniżej zamieszczoną ankietę, która jest dostępna wyłącznie drogą internetową. Potrzeba leczenia onkologicznego kobiet będących w ciąży jest niezmiernie rzadka a chciałbym dotrzeć do Pań na terenie całego kraju.
Pozyskane informacje zawarte w tej ankiecie posłużą nam do zdobycia nowej wiedzy z zakresu leczenia onkologicznego tej grupy pacjentek a także pozwoli nam poznać stan zdrowia dzieci urodzonych po leczeniu ich mam.
W przypadku potrzeby kontaktu ze mną proszę o wiadomość pod adresem barbara.kozakiewicz@coi.pl. Pozostawienie zwrotnego adresu email w ankiecie nie jest obowiązkowe i może być wykorzystane przeze mnie jedynie w celu doprecyzowania opisu problemów zawartych w Ankiecie. Zapewniam, że wszystkie zawarte tam informacje posłużą jedynie do celów badawczych.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5567, Posty: 1380127, Użytkownicy: 73504.
Ostatnio dołączył/a jalappop.

Statystyki tego forum
Wątki: 817, Posty: 147742.