Czy może jednak jestem w ciąży ? smiling smiley

Wysłane przez Saaanderka97 

Saaanderka97 (offline)

20-04-2018 15:09:07

Wybudowanie-Przybychowo
Cześć kobietki smiling smiley
Jestem tutaj nowa i mam do Was prośbę, abyście się wypowiedziały, co myślicie o moim przypadku hihi. Ostatni okres miałam 16-20 marca i powinnam kolejny dostać 12 kwietnia, ale jednak nie pojawił się do dnia dzisiejszego. Najprawdopodobniej 24-30 marca miałam dni płodne i co mnie zdziwiło, to brązowy śluz w ostatnim dniu płodnych oraz dwa dni po nich. Nigdy takiego nie miałam, zawsze był to przezroczysty, rozciągliwy,a ten był kremowy i brązowy. Test zrobiłam wczoraj,a więc tydzień po terminie miesiączki. Wyszedł negatywny. Ale miesiączki nie mam. Pojawił się tylko różowy śluz 2 dni temu, a dziś taki brązowy, ale tylko przez chwilę. Nie mam żadnych bóli brzucha, jak to zawsze bywa na okres. Dosłownie umieram wtedy. Piersi natomiast kilka dni po płodnych zrobiły się bardzo tkliwe i z dnia na dzień jest gorzej. Nie mogę nawet wycierać ich ręcznikiem. Mam wrażenie, że pojawiły się na nich widoczne zielone żyły. Cała czuję się, jakbym była spuchnięta i nie mogę wciągać brzucha. Jestem szczupłą osobą, a teraz lekko odstaje mi brzuch, przez to, że jestem taka spuchnięta. Co myślicie o tym, czy test mógł nie pokazać ciąży ? Czytałam, że wiele kobiet tak miało, ale chcę zaczerpnąć z Waszych doświadczeń i liczę na Waszą pomoc smiling smiley) W poniedziałek robię kolejny test ( jeśli oczywiście okres się nie pojawi i umawiam się na wizytę u lekarza).
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.