czego najczęściej szukacie na forach? smiling smiley

Wysłane przez ng15 

ng15 (offline)

19-04-2018 14:13:14

Kraków
Cześć, na początek o sobie powiem, że co prawda dopiero się o brzuszek staram, ale już postanowiłam zacząć obserwać fora ciążowe, żeby wiedzieć co i jak smiling smiley Znalazłam ostatnio taki [link widoczny po zalogowaniu], w którym mowa, że jak sprawdzili wyszukiwania haseł "badania prenatalne", KTG, USG itd, to wyszło, że prawie połowa pojawia się właśnie na forach albo w grupach na facebooku smiling smiley
I tak się zastanawiam - co sprawia, że mamy lubią własnie na forach się dzielić ciązowymi sprawami? Czemu to dla was takie ważne? smiling smiley) Wg mnie najważniejsze, że są tu osoby, które są albo byly w podobnej sytuacji smiling smiley

Green671 (offline)

19-04-2018 15:54:58

Katowice
Myślę, że my kobiety rozumiemy się najlepiej. Natomiast nie zawsze w swoim otoczeniu mamy kolezanki które mogą służyć nam dobrą radą.. od tego wlasnie są te fora internetowe i bardzo dobrze, że ktoś kiedyś na to wpadł by cos takiego stworzyc winking smiley

kremowa (offline)

23-06-2018 20:35:44

Kraków
Ja osobiście dość dużo szukałam informacji o wyborze wyprawki dla dziecka. Forumowiczki w wielu miejscach pomogły mi wybrać naprawdę sensowny wózek dla malucha (Adamex Marcello - bardzo mamusiom polecam!), a także przewijaki, niektóre sprzęty higieniczne i inne takie smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.