pierwsza ciąża

Wysłane przez alina12 

alina12 (offline)

09-12-2017 21:48:09

Kraków
Witam,jestem w pierwszej ciąży.Szukam kogoś kto rodził w szpitalu w Krakowie na Ujastku ?????Mam kilka koleżanek ale każda rodziła gdzie indziej.Opinie ich są tak różne że mam mętlik w głowie.Mam jeszcze trochę czasu na przemyślenia -termin dopiero na lipiec.Znalazłam kilka opinii ale jest dużo z przed kilku lat.Czy któraś z Was rodziła w tym roku bądż jest w ciąży -proszę o kontakt -mam kilka pytań.Z góry dziękuję.

karola1689 (offline)

12-12-2017 11:19:00

Katowice
Cytuj
alina12
Witam,jestem w pierwszej ciąży.Szukam kogoś kto rodził w szpitalu w Krakowie na Ujastku ?????Mam kilka koleżanek ale każda rodziła gdzie indziej.Opinie ich są tak różne że mam mętlik w głowie.Mam jeszcze trochę czasu na przemyślenia -termin dopiero na lipiec.Znalazłam kilka opinii ale jest dużo z przed kilku lat.Czy któraś z Was rodziła w tym roku bądż jest w ciąży -proszę o kontakt -mam kilka pytań.Z góry dziękuję.

Cześć smiling smiley Obecnie mieszkam na Śląsku, ale pochodzę z małopolskiego i mam koleżankę, która rodziła na Ujastku i koleżankę, która tam jeździła na badania. Moja ciocia jest tam położną. Szczerze to nawet ona sama woli pracować w Rydygierze, bo na miejscu jest anestezjolog i w razie "w" akcja przebiega szybko.

Osobiście jakoś nie jestem do tego szpitala przekonana. Może pomyśl o jakimś innym. Nie słyszałam zbyt wielu dobrych opinii.

Pozdrawiam smiling smiley

gochagosiaczek (offline)

15-12-2017 09:36:22

Kraków
Hej :-) moja kolezanka rodzila w tamtym roku w grudniu na ujastek i urodzil w 6miesiacu ciazy. Pomimo tak wielkiego wczesniactwa lekarze uratowali dziecko. Bylam u niej kilka razy i opieka na najwyzszym poziomie. Sama bym chciala rodzic na ujastek, bo tez mam termin na lipiec jak Ty,ale moj lekarz prowadzacy leczy na kopernika, wiec pewnie tam urodzimy. Mam daleko do ujastek, ale ogolnie dobre recenzje slyszlalam o t szpitalu od znajomych. Niedawno kuzynka rodzila na zeromskiego i nie poleca - prawie udusili jej dziecko.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.