Ból kręgosłupa

Wysłane przez angela26 

angela26 (offline)

04-12-2017 16:05:12

Warszawa
Witam, jestem w ciąży i wieczorami często boli mnie kręgosłup. Co robić aby uniknąć tego bólu lub jak sprawić aby ból był mniej dokuczliwy ?

Lucynka (offline)

05-12-2017 16:21:44

Warszawa
Witaj, mi polecono na szkole rodzenia masaż wykonany za pomocą małej butelki z wodą, prosty i bardzo przyjemny sposób smiling smiley mi też bardzo doskwiera ból kręgosłupa, mam skrzywienie i dlatego już teraz myślę o tym żeby zaplanować jakąś rehabilitację po urodzeniu, tylko jeszcze nie wiem gdzie, w czasie ciąży kręgosłup jest bardzo obciążony.

TruskawkoweCiastko248 (offline)

07-12-2017 08:49:48

Łódź
Cześć dziewczyny.
Dolaczam do Was w bólu :-) mnie również boli nie tylko w nocy.. Czasem i w dzień. Do chwili obecnej nie myślałam o tym aby łagodzić ten ból bo nie jest aż tak bardzo dokuczliwy. Jak zacznie bardziej boleć spróbuje masażu butelka :-)


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

07-12-2017 22:32:56

Grubale
Mi dziś tez dokucza kręgosłup. Ja dużo siedzę i leze wiec podejrzewam że to jest przyczyną.


TruskawkoweCiastko248 (offline)

08-12-2017 06:20:59

Łódź
Ciężko sądzić. Ja chodzę przez cały dzień - po domu. Ale cały czas coś robię.. Prasuje, odkurzam, umywam, gotuje. . no prowadzę dom :-) siedze jak film oglądam a leżę jak śpię :-p


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Lucynka (offline)

14-12-2017 12:11:29

Warszawa
Tak, ruch jest bardzo ważny. Jak sprzątamy to tez tak jakbyśmy ćwiczyły, jeśli nic złego się nie dzieje to taki ruch i spacery mogą zapobiec bólowi pleców. Czy wam dziewczyny ból pleców doskwiera tylko teraz w czasie ciąży czy przedtem też miałyście problemy z kręgosłupem? Pytam, bo po porodzie chciałabym iść na rehabilitację ale jeszcze nigdy nie byłam i nie wiem jak to wygląda od strony praktycznej smiling smiley

TruskawkoweCiastko248 (offline)

14-12-2017 14:31:46

Łódź
Mi zaczął doskwierać ból jak zaszlam w ciążę. Dziś sie dowiedziałam, ze generalnie to miesniak mi uciska na kręgosłup i im dalej tym będzie gorzej bo dziecko rośnie i będzie go uciskalo.


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Lucynka (offline)

15-12-2017 13:47:36

Warszawa
Oj, to poważna sprawa, na pewno bardzo doskwiera Ci ból, chociaż często mięśniaki nie dają o sobie znać, później pewnie czeka Cię operacja?

TruskawkoweCiastko248 (offline)

15-12-2017 13:51:05

Łódź
Maja go usunąć przy CC. Aczkolwiek ze względu na komplikacje. . konflikt pepowinowy idę dzisiaj do szpitala także nie wiem kiedy to CC się odbędzie czy w Grudniu czy w Kwietniu ..


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dzidzia11 (offline)

16-12-2017 10:07:35

Warto po ciąży wybrać się na jakieś rehabilitacje mojej siostrze po porodzie prawie 2 lata bolał kręgosłup i nie mogła już wytrzymać i poszła do lekarza rodzinnego na kontrole i właśnie dostała skierowanie na rehabilitacje planuje iść do orthosa w Komorowicach niby mają tam dobrych fizjoterapeutów, nowy sprzęt itd. trzeba dbać o siebie bo potem morze być jeszcze gorzej a wiadomo z roku na rok jesteśmy starsi. Dlatego trzeba jak najszybciej o takie rzeczy dbac smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.