Usg genetyczne

Wysłane przez OlaK 

OlaK (offline)

17-11-2017 21:06:47

Łódź
Witam wszystkie czerwcowe mamy. Ja jestem teraz w 9 tyg. To moje drugie. Syn ma 7 lat. Wczesniejsza ciąża była jakaś spokojniejsza. Teraz boli mnie brzuch i mam małego krwiaczka przy fasolce . Ale w sumie nie o tym. Czy któraś z Was robiła może genetyczne usg . Ja już zwykłych miałam sporo. Ale lekarz powiedział żebym sobie zrobiła genetyczne też. W pierwszej ciąży chyba nie miałam takowego. Przyznam że jest ono kosztowne.
Pozdrawiam mamy z Łodzi.
Ale i wszystkie Was oczekujące czerwca 2018.

Magdakoma (offline)

18-11-2017 08:28:03

Grubale
Masz na myśli badania prenatalne? I testy pappa? Bo nie bardzo rozumiem usg genetyczne?

Ja robiłam badania prenatalne i właśnie test pappa. Jest to czysta matematyka nic więcej. Żałuję że zrobiłam, trafiłam na gnoma który mi to usg robił może 10 minut. Po wszystkim skierował do genetyka bo nie znalazl kości nosowej u dziecka. Dopiero moja pani dr zrobiła porządne usg i odetchnelam.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-18 08:49 przez Magdakoma.

OlaK (offline)

18-11-2017 09:18:41

Łódź
Tak. Tylko u mnie lekarz nazwał to genetycznym. A miałaś może jakieś wskazania czy tak robiłaś? Można zrobić samo usg czy lepiej w pakiecie?

Magdakoma (offline)

18-11-2017 11:01:14

Grubale
Ja robiłam bo mam 37 lat. Można samo usg, a ty chodzisz prywatnie czy na nfz do lekarza? Mówię z ręką na sercu nie zrobiłabym drugi raz tego. Tylko mnie kretyn nastraszyl. Moja lekarz by zrobiła usg i zylabym w spokoju. Teraz pytała mnie czy na polowkowe chce znowu do wawy czy ona ma zrobić moja odpowiedź była oczywista. A ty masz jakieś wskazania? Ktoś w rodzinie chorował na zespół downa?


OlaK (offline)

18-11-2017 11:57:24

Łódź
No właśnie nie mam wskazań. W rodzinie wszyscy zdrowi. I męża też. Mam 31 lat. No ale zastanawiam się żeby później w brodę sobie nie pluć. Tylko boję się właśnie ze mnie nastraszą a później do końca już będę się martwić.

OlaK (offline)

18-11-2017 11:59:22

Łódź
Niestety tak raczej prywatnie. Ale moj lekarz pracuje też w szpitalu. W ogóle bardzo dobry lekarz. Niby młody Ale dmuchać na wszystko. Jak on to mówi lepiej szukać dziury w całym i być spokojnym niż odwrotnie. Nie wiem już sama co myśleć. Z pierwszym naprawdę było spokojniej.

Magdakoma (offline)

18-11-2017 13:05:22

Grubale
Powiem tak mi zaproponowali amniopunkcje. Nie pojechalam. Za długo staramy się o dziecko żeby to zepsuć jednym zabiegiem. Musicie zadać sobie pytanie czy jeśli będzie coś nie tak to przerwiecie ciążę. To tylko o to chodzi. Jeśli tak to rób badania. My wierzymy naszej pani dr i wierzymy ze syn jest zdrowy bo ona ta kosc nosowa znalazła 2 razy. I mówi ze dzidziuś wygląda zdrowo.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.