Kogo warto obserwować? zakurzona kanapa

Wysłane przez atepe 

atepe (offline)

30-10-2017 18:34:08

Gdańsk
hej dziewczyny!
nastał ten czas, kiedy już przeszłam na zwolnienie lekarskie i siedzę w domu smiling smiley nudzę się przez to jak mops (remontu nie robię tongue sticking out smiley) podzielcie się blogami o ciąży, profilami na fejsie czy jakimiś innymi tworami, które same obserwujecie. młody rycerz bo mi się już wydaje, że wszystko widziałam. Albo cokolwiek oglądam to to samo tongue sticking out smiley
buziaki dla Was

julia_niem (offline)

31-10-2017 10:34:17

Hmm na Facebooku obserwuje poczynania Mamadu, Szkoła rodzenia prenalen, mama Ginekolog, planeta dziecko.
w sumie na instagramie tez mam kilka ulubionych mam.
a co juz masz w... kolekcji? smiling smiley

atepe (offline)

31-10-2017 11:04:40

Gdańsk
hej, ja mam w sumie podobnie, na fb mam jeszcze doktor Anie i czytajSklad - bo tam jest dodatkowe info o jedzeniu i zdrowym odżywianiu.

mamadu - spoko, ale tam czasami sa takie historie jak z super expressu tongue sticking out smiley serwis chyba nastawiony na klikalność jak dla mnie

mama ginekolog - to jest super akurat! i informacje i blog

szkoła rodzenia prenalen - tutaj ciekawostki mega lubię, zawsze coś nowego się dowiem

planeta dziecko - pierwsze śłyszę tongue sticking out smiley

mishka (offline)

31-10-2017 11:07:49

Gdańsk
ja tam wierna pozostaje SuperStylerowi

julia_niem (offline)

31-10-2017 11:22:14

Cytuj
atepe
hej, ja mam w sumie podobnie, na fb mam jeszcze doktor Anie i czytajSklad - bo tam jest dodatkowe info o jedzeniu i zdrowym odżywianiu.

mamadu - spoko, ale tam czasami sa takie historie jak z super expressu tongue sticking out smiley serwis chyba nastawiony na klikalność jak dla mnie

mama ginekolog - to jest super akurat! i informacje i blog

szkoła rodzenia prenalen - tutaj ciekawostki mega lubię, zawsze coś nowego się dowiem

planeta dziecko - pierwsze śłyszę tongue sticking out smiley

W sumie trochę racji jest w tym, co piszesz nt mamadu smiling smiley wiesz, zalezy czego się szuka tak naprawdę. Ja osobiście lubię sobie poczytać jakieś historie. Jeśli sie szuka jakichś rzetelnych informacji to na pewno poleca się te bardziej specjalistyczne portale

atepe (offline)

31-10-2017 11:33:23

Gdańsk
julia_niem - w punkt!

dziewczyny, któraś jeszcze chciałaby się czymś podzielić? będę wdzieczna winking smiley

Magdakoma (offline)

01-12-2017 23:51:26

Grubale
Nie trawie tej mama ginekolog. Kim tu się zachwycac. Fochy wali na fb a to jest a to odchodzi a to wraca jak bumerang.
Coś tam czasem ciekawego napisze ale jak był artykuł o badaniach prenatalnych to mnie taka złość ogarnęła ze bym jej w zęby dala.


Mami8989 (offline)

17-12-2017 23:40:49

Warszawa
Zacznij chodzić do szkoły rodzenia i na basen jak możesz.

Magdakoma (offline)

18-12-2017 07:11:15

Grubale
Cytuj
Mami8989
Zacznij chodzić do szkoły rodzenia i na basen jak możesz.

Żeby iść do szkoły rodzenia trzeba być w odpowiednim tygodniu ciąży. Nie możesz sobie zacząć chodzić od tak jak to napisałaś.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.