lipcówki 2018

Wysłane przez CarAllowa 

xmorelka (offline)

06-12-2017 09:54:08

Rakowiec
Cześć dziewczyny! smiling smiley Czy wiecie jak to jest ze zwolnieniem lekarskim i wysokością wynagrodzenia? Mam umowę o pracę, pracuje półtorej roku. Czy wysokość to średnia z kilku miesięcy czy jak?


CarAllowa (offline)

06-12-2017 11:18:02

Warszawa
Xmorelka jak masz zwolnienie na ciąże to 100% przeciętnej z 3 miesięcy- u mnie tak było. A czy coś się zmieniło to nie wiem winking smiley

Pesteczka dostałam skierowanie na glukozę teraz. Ta naczczo smiling smiley
Czystości pochwy teraz nie mam zleconej. To zawsze później miałam robione. A o cytologię możesz poprosić na wizycie u lekarza chyba?










[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-06 11:19 przez CarAllowa.

Kaska29 (offline)

06-12-2017 12:07:17

Pesteczka,ja miałam i glukozę i cytologie na pierwszej wizycie zlecone.jutro mam obciążenie glukoza zrobić bo mi na czczo za wysoka wyszła.

CarAllowa a czemu tak późno idziesz? Co z becikowym będzie? :-D no chyba ze za granicą mieszkasz?

Idę jutro jednak na to usg. Dzwoniłam do szpitala i powiedzieli ze to jest usg pierwszego trymestru a nie żadne genetyczne. Choć to tez z pomiarami będzi.. Pójdę najwyżej za tydzień prywatnie do mojego gina i mi zrobi wtedy dokładnie to usgsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

pesteczkawisni (offline)

06-12-2017 12:54:46

Warszawa
Zadzwonilam do Lux med i dali mi skierowanie na glukoze, czystosc pochwy i cytologie, jutro idę na czystość i cytologię a glukoze albo jutro albo pojutrze smiling smiley

CarAllowa (offline)

06-12-2017 14:02:48

Warszawa
Kasia O ciąży dowiedziałam się w 4 tygodniu ale do swojego lekarza dostałam się dopiero w skończonym 7. Wtedy tez dał mi skierowanie na badania. A ja badania robię zawsze dwa dni przed wizyta u niego.
A wizytę mam 22go grudnia a to będzie już skończony 12 tydzień.
Ja byłam u lekarza przed 10 wiec becikowe mi się należy. Ale pewnie i tak nie będzie mi przysługiwać. A mieszkam w Polsce smiling smiley
A No to chyba se to jest to pierwsze usg.
Bo na prenatalnym to chyba inne rzeczy się mierzy. Ja nigdy nie miałam tak późno tego usg pierwszego trymestru- zawsze to robiłam 6-8 tydzień max.

Pesteczka to dobrze ze dostali skierowanie smiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Rozi1989 (offline)

06-12-2017 15:51:59

Zimin
Pesteczkawisni ja również chodzę do lux medu i cytologie i badanie czystości zrobiła mi Pani doktor odrazu. Na skierowaniu mam też glukoze. Więc warto skonsultować z lekarzem prowadzącym

Kaska29 (offline)

06-12-2017 16:06:29

U nas w poradni przyszpitalnej w ogóle jakoś dziwni.. Przysługują mi tylko 3 usg przez całą ciążę, po jednym na trymestr. Dlatego też planuję chodzić do tego samego dr prywatnie aby mieć więcej tych usg.
Mdłości mam dziś znowu a już tak fajnie było, że tylko wieczorem były. Jakoś jutro trzeba przetrwać tą glukozę bleee


[link widoczny po zalogowaniu]

Kaska29 (offline)

06-12-2017 16:10:41

CarAllowa myślałam że pierwsza Twoja wizyta będzie w 12 tyg. Ale już rozumiem smiling smiley
A w jakim wieku masz dzieci? Tak z ciekawości pytam smiling smiley ogólnie są tutaj jakieś podwójne, potrójne lub z większą ilością dzieci mamy?


[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

06-12-2017 17:00:23

Warszawa
Kasia od zawsze przysługuje tylko 3 razy usg w ciązy winking smiley i ja na NFZ tez nie chodze ale bede miała tylko 4 usg łacznie bo nie mam czasu juz na chodzenie na czestsze wizyty;/ a moj lekarz nie ma sprzetu u siebie w gabinecie.
ale pamietam jak w pierwszej ciązy latałam co chwile i z byle czym do lekarzagrinning smiley tak to jest na poczatku winking smiley pozniej juz człowiek inaczej do tego pochodziwinking smiley
ja mam już trojke dzieci winking smiley syn 5,5, córka 3,5 i syn 1,5 roku smiling smiley co dwa lata nam sie dziecko pojawia winking smiley stara tez nie jestem bo przed 30 stką takze ahahahah jeszcze moge rodzic grinning smiley zart oczywiscie! bo to juz jest ostatecznie ostatnie xD

Rozi1989 u mnie lekarz nawet nie był w stanie mnie zbadac na pierwszej wizycie;/ bo moje dziecko lekarzy nie toleruje xD takze na szybko skierowanie na badania i wypisanie recepty bo standardowo infekcja mnie dopadła.










[link widoczny po zalogowaniu]

gosssia1987 (offline)

06-12-2017 17:01:59

Warszawa
Ja mam juz synka 3,5 roku. Do poltora roku miał kolki i nie wiedzialam co to sen. Mam nadzieje ze tym razem bedzie inaczej. A dzis cos brzuch mnie boli :-(
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547570, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.