Czerwiec 2018 smiling smiley

Wysłane przez daga198110 

Grubaska (offline)

29-01-2018 13:33:42

Błonie
Daga tak to jest z używanymi, ktoś się kłopotu pozbył, szkoda wyrzucić, bo niby takie małe dziecko to nie zdąży zniszczyć, ale prawda taka, że czasem kupa za pieluszkę wypłynie, czasem jakieś jedzenie lub wymioty się zdarzą, a czasem zwyczajnie leżą te ciuszki nie wiadomo ile lat na strychu, a tam myszy, pająki, roztocza itp.
Znam ten problem bo mam dużą rodzinę i też dostaję dużo spadochronów...
Niektóre fajne inne tylko do kosza. Ale ja przyjęłam taktykę, że biorę rzeczy tylko od tych co już im nie muszę oddawać. Weź później pamiętaj co od kogo i głupio oddać jak coś się zniszczy. A tak to wybieram co mi pasuje, a reszta idzie dalej, nie mam miejsca w domu na składowanie fantów.


daga198110 (offline)

29-01-2018 13:56:00

Klonówka
ale to są ubranka które ja po moim oddawałam i dlatego wzięłam i ja je później oddaje jej bo jak bym miała mieć i nie oddawać to połowę bym wywaliła


[link widoczny po zalogowaniu]

Marta90 (offline)

29-01-2018 14:12:30

Wrocław
Cześć, witamy nowe koleżanki smiling smiley) dziewczyny jak Wasze samopoczucie? U mnie od wczoraj teoche gorzej ( chyba przez pogodę, szaro buro i wieje ). A do tego dość uciazliwie boli mnie kręgosłup, staram się to rozciagnac i rozmasowac ale niestety średnio działa. Miłego popołudnia


gniewczanka (offline)

29-01-2018 14:17:10

Mieroszyno
No właśnie, tak to jest z ubrankami po dzieciaczkach w rodzinie. Jednym wydaje się ze po kilkunastu latach sa super, drudzy dają takie po 4 dzieci a ty świec oczami. Mi to kuzynka nawet chce wcisnąć pieluchy tetrowe bo ponoć bardzo sie przydają i duzo tego idzie. Ale ja chce kupić nowe - śnieżnobiale i kolorowe a nie z 2000r. Wszedzie mówię że nie potrzebuje tyle bo nie mam miejsca w domu i mam nadzieje że za dużo tego nie będzie. Głupio mi brać i wyrzucać.
Rozumiem że w rodzinie jestem ostatnia, wszyscy czekali aż się uda ale sama też bym chciała coś kupić smiling smiley i to coś co mi się bedzie podobać smiling smiley
Pościele na zmiane, rożki, stare kocyki - przecież tego aż tyle nie idzie a wmawiają mi że jeszcze się przekonam smiling smiley

Daga zdrówka życzę. I spokojnych ferii !


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

29-01-2018 14:52:28

Warszawa
Cześć winking smiley

Witam nowa mamusie w 3pakuwinking smiley a czy wiesz już może jakiej płci są maluszki?winking smiley

Z tymi ubrankami to jest różnie. Zazwyczaj na pierwsze dziecko to każdy kupuje wszystko nowewinking smiley po prostu już tak jest- i nie wyobrażam sobie ze mogłoby być inaczejwinking smiley oczywiście ze można coś dostac od kogoś ale kazda przyszła mama chce sama kupić wyprawkę winking smiley
Ja dla tego dziecka nic nie będę miała od „kogoś” wiec wszystko kupić muszę sama. No poza kilkoma rzeczami winking smiley

Wycieczkę znalazłam. Nie tam gdzie wstępnie chciałam ale plus taki ze w cieplejsze miejsce.
Pod uwagę brałam biura: tui, reinbow, itaka. Niestety tyko w tui mogłam coś znaleźć dla siebie. I padło na Egipt. winking smiley zaliczka wpłacona wiec już nie pozostaje nic innego jak odliczać dni do urlopu. winking smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Grubaska (offline)

30-01-2018 08:55:06

Błonie
Hej wszystkimsmiling smiley Ja po wczorajszej wizycie już wiem, że na 100% będzie dziewczynka smiling smiley mam tylko problem z imieniem, nic mi się nie podoba, a jak już jest jakieś ładne to znam kogoś niefajnego o takim imieniu i źle mi się kojarzy :/
Lekarz zrobił mi połówkowe i wszystko jest super, a malutka bardzo się wierciła smiling smiley szkoda tylko, że ja jeszcze tego tak bardzo nie czuję, czasem tylko jakieś delikatne muśnięcie.
CarAllowa Egipt też jest fajny, tylko tamtejsi tubylcy strasznie natrętni. A w którym rejonie będziecie? I koniecznie weź ze sobą probiotyki jakieś, mojego męża jak dopadła "klątwa faraona" to wylądował w szpitalu pod kroplówka. A ja byłam wtedy w ciąży i brałam proszeczki, ale tak byłam skupiona na swoim brzuszku, że dopiero jak drugi raz go zaczęło brać, to wpadłam na to, żeby podzielić się z nim proszeczkami i od razu mu przeszło grinning smiley


CarAllowa (offline)

30-01-2018 09:24:53

Warszawa
Grubaska gratulacje córci!!!
Z tym imieniem faktycznie kiepsko:/ mi tez się wiele podoba ale zaraz mąż mówi „nie” bo to mu się z tym czy z tamtym kojarzy. Ale ja już chyba decyzje podjęłam co do imienia. I oby się już nic nie zmieniło winking smiley
Co do Egiptu to tym razem jadę do Marsa alam- tylkk tam w tym okresie mogłam tyle osób zakwaterować- mam nadzieje ze nie będę żałować winking smiley ja w Egipcie byłam w 2009r na dwa tygodnie i nic mi nie było. A nie brałam probiotyków. Ale mój mąż jest wrażliwywinking smiley wiec probiotyki obowiązkowo! Dzieci to wiadomo ze muza brać. A jeszcze leki na biegunki wezme i wymioty także damy radę winking smiley
Heheh, ważne ze przypomniałaś sobie o swoich lekach i się podzieliłaswinking smileywinking smiley;

Napisz mi jeszcze jak masz na imie i kiedy termin maszwinking smiley dopisałam cię do tabelki winking smiley










[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-30 09:51 przez CarAllowa.

daga198110 (offline)

30-01-2018 10:42:06

Klonówka
Hejka a ja po wizycie u lekarza chora sad smiley jakaś infekcja załapałam od dzieci oni też gorączka kaszel katar mówię wam okropne to jeszcze sama się źle czuję a tu muszę wszystko robić bo kto inny zrobi. Mam obiad z wczoraj to dziś tylko pranie i leżę bo dosłownie się zakaszlę


[link widoczny po zalogowaniu]

Ona85 (offline)

30-01-2018 14:56:07

xxx
Witam wszystkie kobietkismiling smiley postanowiłam dołączyć do tego forum...jestem w 22 tygodniu ciąży,termin mam na 2 czerwca z miesiączki a z usg na 7 czerwcasmiling smiley

I_z_a2 (offline)

30-01-2018 15:09:30

Warszawa
Najważniejsze by dziecko było zdrowe smiling smiley

Cytuj
daga198110
hehehe jutro to USG na 17,30 już ciągle o tym myślę i tylko w głowie oby córa a aby było zdrowe winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.