Pierwsza ciąża - obawy i troski

Wysłane przez mishka 

mishka (offline)

13-07-2017 14:03:57

Gdańsk
Hej, czy któraś z Was też się tak stresowała pierwszą ciążą? ciąża Termin na listopad, a ja jeszcze się nie oswoiłam w pełni

julia_niem (offline)

13-07-2017 14:05:41

kochana nie ma czym sie stresowac, cialo kobiecie jest niesamowite i da rade, tak jak Ty smiling smiley najważniejsze to dobrze sie odzywiac i nie czytać głupot w internecie

staraczka123 (offline)

13-07-2017 16:11:26

Nasutów
Bedzie dobrze tylko trzeba mieć w glowie że mamy w sobie małe dziecko i musimy bardziej o siebie dbać...wiecej odpoczywać i dobrze się odżywiać. Niby każda kobieta o tym wie ale nie do kazdej dociera i zaczynają w ciąży robic jakies remonty i ogólnie Malo sie oszczędzają...z jednej strony jest to zrozumiałe bo w normalnej codziennosci trudno zorganizować czas na remonty a jak jest sie na zwolnieniu to jest to łatwiejsze ale zawsze do ciężkich prac można zaciągnąć naszych mężów a nie samej jakies polki nosić jak nie raz juz zdarzylo mi się słyszeć.
Ale mniejsza o to...
U Ciebie juz pewnie brzuszek widać? Może potrzebujesz więcej czasu żeby się oswoić z ta myślą że będziesz mamą.


mishka (offline)

14-07-2017 13:52:48

Gdańsk
widać brzuszek i wszystko póki co jest okej. smiling smiley Staraczka - masz sto procent racji, ja po prostu zawsze byłam taka "niedzieciowa" tongue sticking out smiley

Julka- Masz racje, staram się filtrować informacje ale nie zawsze jest łatwo, duzo głupot teraz jest w sieci. najgorzej ze nie mam za bardzo wsparcia, bo maz za granica, rodzina w innym wojewodztwie, a nawet glupia szkola rodzenia jest płatna u mnie w miescie, eeehhhh

julia_niem (offline)

14-07-2017 13:56:56

Przy pierwszej ciąży ważne jest wsparcie bliskich i nawadnianie organizmu winking smiley najwyzej masz nas, nie martw sie winking smiley ja nie byłam tez w szkole rodzenia, ale wiele moich kolezanek chodzilo i sobie chwaliło, duzo informacji zawsze wyniesiesz

mishka (offline)

14-07-2017 13:57:43

Gdańsk
ak, pije duzo, o zdrowie bardzo dbam. czasami tylko mysle co o bedzie bo wiecie dziewczyny... ciezko tak samej.
Julka- własnie chciałabym chodzic do szkoly, ale jest tylko taka "prywatna" w moim miescie i kosztuje 500 zl i ma nędzne opinie + to nawet nie polozna prowadzi

julia_niem (offline)

14-07-2017 13:58:46

uh współczucia. sad smiley W takim razie weź sprawdź internetowe szkoły, np jest Prenalen, mogę z czystym sumieniem polecić. przygotowanie przy pierwszej ciąży jak znalazł

a jakieś zachcianki masz? wiesz już w ogole czy chlopiec czy dziewczynka? dziewczynka w łóżeczku

waniliowa (offline)

17-07-2017 08:53:30

Austria
Ja do około 3-go miesiąca ciąży nie mogłam się oswoić z myślą, że będę miała dziecko. I obawy też były, głównie o poronienie i zdrowie malutkiej szczególnie że właśnie te pierwsze trzy miechy były bardzo burzliwe i stresujące w moich relacjach z partnerem. Także chyba w pierwszej ciąży różne obawy są normalne. smiling smiley
Nie daj się zwariować i fakt, nie czytaj za dużo w internecie. Intuicja sama ci podpowie co nieco o tym co dla Ciebie i maluszka dobre.


mishka (offline)

19-07-2017 17:01:49

Gdańsk
waniliowa- no ja mam identycznie, nie mogę się oswoić z tą myślą. tongue sticking out smiley
jak u Ciebie zdrówko?

mishka (offline)

19-07-2017 17:02:34

Gdańsk
a do szkoły rodzenia chodziłaś? czy też internetowa jak Julka?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.