lutowe mamusie 2018

Wysłane przez Zuzik17 

alexia0806 (offline)

02-01-2018 10:54:50

Przymiarki
Hej Izam
My żeśmy wytrwali do północy poszliśmy spac po 1
Oczywiście tez z picolo truskawkowym

Zobaczyłam te wozki zobacz na linka czy to takie?
[link widoczny po zalogowaniu]

Taki malutki i zgrabniutki
Ale fajny
Patrzyłam na te wozki x lander ale używane bo za 2 tys to jeszcze nie zglupialam
By wózka kupować hehe
Jak tam się czujecie ??



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

Isia88 (offline)

02-01-2018 11:21:20

Zgorzelec
Cześć dziewczyny!
U nas było leniwie i lozkowosmiling smiley obejrzeliśmy film, trochę koncerty w tv i o 1 spać haha. Póki jeszcze możemy korzystamy! A mnie ostatnio potrafi po południu 14czasem 16 polozyc i śpię jak zabita. Ogolnie czuje się Ok, mała nadal skacze jak szalonasmiling smiley

alexia0806 (offline)

02-01-2018 12:23:06

Przymiarki
Hej Isia
To sylwka miałaś takiego jak ja heeh
Kiedy macie wizyty kobietki?
Ja juz nie mogę sie doczekać swojej wizyty 10 stycznia
Moja mala raz szaleje raz spi a jak śpi to się człowiek martwi to biorę stetoskop i słucham serduszka



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

alexia0806 (offline)

02-01-2018 12:29:39

Przymiarki
Izam to pierwsza bedziesz miala maleństwo 18 stycznia bedziesz juz wiedziała kiedy cc tak?
Isia Martii a Wy kiedy przypomnijcie mi dziewczynki Isia Ty chyba na koniec lutego jak i ja dobrze pamiętam?



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

Isia88 (offline)

02-01-2018 13:51:25

Zgorzelec
Alexua- tak ! Brawo za dobra pamięć! Mi moja szwankujesmiling smiley termin porodu- 25 luty, a do lekarza dopiero 16 stycznia także jeszcze sobie poczekam.u mnie leje deszcz a temperatura na plusie. Ja senna a mała szaleje w najlepsze , chyba zaraz włączę kompa i wrzucę zdjęcie hotel na brzuchu będziecie mogły zobaczycwinking smiley

alexia0806 (offline)

02-01-2018 13:59:58

Przymiarki
U mnie mrozik słoneczko ale spiaca tez jestem ale nie mogę zasnąć
Ciśnie mnie pod piersiami i zgaga meczy
okropieństwo
Trzeba się podnieść i zrobić obiadek i słabą kawusie

Kiedy zaczynacie pakować torbe do szpitala?



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

Anonimowy użytkownik (offline)

02-01-2018 14:27:44

Alexia, tak, to ten wózekgrinning smiley a fajny? naprawdę? mamy beżowy 3w1 lekko się prowadzi (wypróbowałam po domu ) grinning smiley i idealny dla wysokich. Mój mąż ma 195 cm. a ja 170cm. niewiele ale przy takim wózku jest mi wygodniej.
alexia, nie mam 100% pewności, że 18 tego wyznaczy mi datę CC. będę sie dalej upierać. powiedział, że jeśli dzidziuś dalej będzie tak rósł to po 36 tc. wyznaczy mi datę porodu. 36tc zaczyna mi się dokładnie 18 tego.A termin porodu wg OM miałam podobnie jak Isiasmiling smiley
Isia, leniwie i póki możecie to odpoczywajcie. Potem snu może troszkę brakować.

Spakowałam dzis trobę do szpitala. Muszę dokupić jedynie pampersy i szczoteczkę do zębów którą później i tak w szpitalu wyrzucę.
Dziewczyny , mam pytanie. Czy kosmetyki dla maluszków pakujecie do szpitala? spakowałam tylko chusteczki nawilżające. Przy pierwszym dziecku nie pamiętam czy miałam ze sobą kosmetyki. Teraz na pewno biorę ubranka grinning smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-02 14:40 przez Izam7.

Anonimowy użytkownik (offline)

02-01-2018 14:39:13

Teraz oglądam ceny tych wózków... jednak allegro tanio ma nowe wózki. Za swój z rabatem płaciłam 880 zł. a używane na OlX o połowę tańsze i to po pierwszym dziecku.
No i mam rekomendowane butelki firmy "MAM" antykolkowe podobno bardzo skuteczne w kwestii kolek. Chciałam LoVI bo miałam przy pierwszym dziecku ale koleżanka powiedziała, że będę zachwycona po krople na kolki do Czechów nie będę musiała jechać.
Isia, Ty u siebie bez problemu kupisz krople Sab simplex??? maja je tylko Czesi i Niemcy. W razie czego polecam bo nasze, krajowe niestety nie działają tak dobrze i szybko.

martii1 (offline)

02-01-2018 15:59:06

Dwory Pierwsze
hej dziewczyny!smiling smiley Ja mam gina jutro, a termin porodu za 34 dni. Leci ten czas jak szalony. Za tydzien, dwa powinien mi sie juz obnizyc brzuszek. Mam coraz wieksze problemy z podnoszeniem sie z lozka. O schylaniu nawet nie wspomne- nie mam praktycznie takiej mozliwosci;D Jak chce cos z podlogi podniesc, to na kolanka musze padac ;D
Ja wozek kupilam juz dawno, uzywany. Mam Hartan gt, niemiecka firma, bardzo polecany. Dla mnie najwazniejsze bylo to, ze ma wyciagany wklad gondolowy, ktory jest lekki i bez problemu wyniose spiace dziecko na 2-gie pietro. No i cena byla ok, nowy kosztuje 2-3 tys zl, w zaleznosci od modelu, wiec to rozboj w bialy dzien winking smiley

Isia88 (offline)

02-01-2018 16:47:38

Zgorzelec
Martii/ Izam- każda z nas ma inny wózek i wiece co? Tak sobie mysle że dobrze zrobimy jak sie swoimi opiniami podzielimy za jakiś czas z innymi przyszlymi mamamismiling smiley bo teraz same dobrze wiemy jaki to problem wybrac "ten jedyny"!

Izam- Tak, rzeka po Niemieckiej stronie mamy te krople sab simplexsmiling smiley znajoma że szkoły rodzenia na ponad miesięczna córeczkę i Mówi że rewelacja- malutka ma straszne kolki..a po tym jest super.
Cena Twojego wózka rewelacja! Na fotach wygląda bardzo zgrabniethumbs up oj tak poki mozemy śpimy odpoczywamy...ale też muszę pomyśleć o pakowaniu torby i nadal nie mam wanienki haha spowolniona jakaś jestem smiling smiley teraz. Brzuszek duzyyyy czuje sie jak balwan haha
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547190, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.