Termin na Sierpień 2017

Wysłane przez OlaKep 

AnastazjaSteel (offline)

16-02-2017 13:12:53

Warszawa
Dzień dobry
Ja wczoraj wieczorem nagralam bicie serduszka mojego Kosmity


[link widoczny po zalogowaniu]

Agustik (offline)

16-02-2017 13:54:39

Wrocław
Ewa, ja w ogóle tej luteiny nie brałam. Dostałam recepte na duphastin? ale tylko w przypadku krwawień miała wykupić. Też mi się zrobił jakiś milimetrowy polipek od nadwyżki hormonów, ale kazała się tym W OGÓLE nie przejmować.
Jeśli chodzi o "dwójeczkę" nie mam z tym problemów, ale mam taki zwyczaj, że jem codziennie jabłko, banana, pije sok wyciskany z pomarańczy...
Jak kiedyś 2 dni nie byłam za tą potrzebą, to przypomniałam sobie o śliwkach! Dostałam od taty kompot naturalny robiony ...no i wypiłam i zjadłam ze 3 śliwki...poszło ! : ) polecam

Schudłam 2kg w 1 trymestrze, ale już powoli nabieram co zgubiłam heh

Nie wiem, czy macie książkę " w oczekiwaniu na dziecko" czytam sobie ją, zamiast jakieś pierdoły w necie. POLECAM!
0.5kg na tydzień od 2 trymestru i jest ok. Nie ma sensu się objadać. Dziecko naprawdę dużo nie potrzebuje. Ja słucham swojego organizmu. Póki co jest 0,5kg/tydzień- książkowo : ) Jem chyba z 8 razy dziennie, ale co 1,5h malutkie porcje (typu kanapka/banan/ łycha zupki) Na mięso w ogóle nie mam ochoty, radzę sobie z zupkami na bazie wołowego bulionu, który sama produkuję i go dodaje. Generalnie więcej naprawdę nie mogę ! Czuję się po tych małych porcjach mega najedzona....może kwestia zmniejszenia żołądka, jak miałam te akcje przez 7 tyg z wymiotami grinning smiley

Pozdrawiam wszystkie ciążate!!...dawno mnie nie było, bo mulenie było obecne nawet od przeglądania internetu hehe

EwaKlint2207 (offline)

16-02-2017 17:52:57

Dania ( Odense )
Ja jestem w Danii i tu ciąże uznają gdy ja sama utrzymam bez żadnych lutein i innych także do 14 tyg a brałam luteine od 6...7 tyg tu nie dają na podtrzymanie ewentualnie gdy jest zle to od 25 tyg ciąży .....
plamilam to mi powiedzieli ze spoko to normalne
Poznałam dzis swoją położna bardzo miła kochana tez ma bliźniaki :-) i kazała mi juz odstawić kwas foliowy a i mój organizm nie przyjmuje witamin co wcześniej pisałam od razu wymiotowałam to nie kazała brać
Jutrooo zobaczę swoje dzieci !!!!!! Także jestem szczęśliwa i juz sie doczekać nie moge
Także jutro o 10:30 mam usg od razu po nim napisze co u nas słychać
Serio skończyć brać kwas foliowy ?


[link widoczny po zalogowaniu]

zaczarowana22 (offline)

16-02-2017 18:26:31

Ewa tak, nie bierz już kwasu foliowegosmiling smiley ja odstawiam za tydzień smiling smiley On jest ważnyy w pierwszym trymestrze smiling smiley Słuchaj lekarzy i położne, oni wiedzą co robią i jeśli tak kazali to to zrób smiling smiley


EwaKlint2207 (offline)

16-02-2017 19:34:28

Dania ( Odense )
Zaczarowana Ok dziękuje tez tak myśle ze wiedza co robią ale czasami wiesz ..... za dużo sie przeszło i czyta ten durny internet ze czasami to brak mi sił :-(
I mówiła tez o wapnie jeżeli mam problemy z połykaniem tej wielkiej tabletki to szklanka mleka naprawdę wystarczy ;-)
Jutro usg i zakupy !!!! Wydam troszkę tej kasy tutaj i moge lecieć samolotem jeszcze sie jutro po usg zapytam setny raz hehe i lece za Tydz do polski Gdańsk ;-) ohhh ciagle myśle o tych maluchach w brzuchu ze tym razem wszystko będzie super
Ten czas w ciąży sie tak dłuży


[link widoczny po zalogowaniu]

zaczarowana22 (offline)

16-02-2017 20:09:36

Ewa kup sobie lepiej jakąś fajną książke a internetu nie czytaj. Ja też nie jestem w pierwszej ciąży, ale duży spokój daje mi nie czytanie bzdur smiling smiley


iwona1983 (offline)

16-02-2017 21:03:05

Warszawa
Mi na ostatniej wizycie pani doktor powiedziala zebym kwas foliowy ,,wyjadla,,do konca opakowania,zostalo mi jeszcze na dwa miesiace,porucz tego podwoila mi dawke dotychczasowych witamin i polecila witaminy falwitmama. EWA czekamy na wiesci co tam u maluszkow smiling smiley moje dziecko upodobalo sobie moj pecherz i ciagle mnie w niego kopie,przez to co chwile biegam do toalety siku.

zaczarowana22 (offline)

17-02-2017 11:18:43

Ewa czekamy na wieści i zdjęcia maluszków smiling smiley


Wisterya (offline)

17-02-2017 13:38:04

Ewa jak USG? Co do kwasu w PL jest przez całą ciążę.

Augustik - mam tą samą książkę!!!

Ja w I trymestrze przytyłam, przed ciążą tez, ale nie jestem chyba jeszcze potworem, wiec jest ok winking smiley Na razie chyba waga stoi, musze na nią wejść. ....


[link widoczny po zalogowaniu]

EwaKlint2207 (offline)

17-02-2017 15:25:52

Dania ( Odense )
Jestem jestem :-)
Dwie dziewczynki !!!!!!!!! Maja juz po 15 cm i jesteśmy bardzo szczęśliwi !!!!!!! Dwie dziewczynki po prostu dziękuje Bogu za to !!!! I wam ze czasami pisze za dużo bo martwię sie jak cholera a wy mnie pocieszacie
Ale jestem po prostu szczęśliwa wszystko super jedna ssała kciuka druga była odwrócona pupa Hahaha ale sie obróciła po prostu fantastycznie
Taki sprzęt moge mieć w domu i oglądać je non stop !


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575305, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.