Termin na Sierpień 2017

Wysłane przez OlaKep 

zaczarowana22 (offline)

04-02-2017 07:28:51

Anastazja a według usg to który tydzień miałaś jak dzidzia miała 1,4 cm ? Wydaje mi się że lekarz patrzy właśnie na wielkość z usg jeśli robi te prenatalne. Bo dzidzius musi miec 4,5 cm chyba smiling smiley Zawsze możesz iść gdzieś dodatkowo na usg i zobaczyć jak fasolka sie ma smiling smiley

Lekarz wpisał mi w karte termin z usg na 26 sierpień a z om na 3 wrzesień. Duża różnica. Myślicie że ma to jakiś wpływ na poród? W sensie że jak dziecko będzie większe to będzie chciał rozwiązać ciąże przez cc? Czy raczej na to nie patrzą. Gdzieś właśnie czytałam że tak było. Jestem mała i troche się obawiam jak to będzie grinning smiley może dzidzia jeszcze wyrówna : )


Galaretkatruskawkowa (offline)

04-02-2017 07:48:54

Chrzanów

cytrynowa22 (offline)

04-02-2017 08:36:04

Dobrynka/ Biała Podlaska
Oj z tym bólem brzucha to i prawda, mnie też pobolewa, wczoraj szczególnie bo po badaniu zawsze tak mam jak mnie po uciska, mój jak się dowiedział to nie mógł się napatrzec na zdjecia, nawet imię Wybrał: Emilka lub wiktoria


cytrynowa22 (offline)

04-02-2017 10:26:04

Dobrynka/ Biała Podlaska
Zaczarowana - widzę że u ciebie 10 tydz już, mój maluszek wg usg 4 dni młodszy więc termin też się przesuwa, nom zobaczymy jak to bedziewinking smiley kiedy masz wizytę?


juliem (offline)

04-02-2017 11:12:18

Białystok
Anastazja myślę że jest tak jak pisze Zaczarowana: dziecko musi mieć odpowiednią długość do badania i może temu zapisali Cie w 14 tygodniu smiling smiley

Te wózki bebetto są również bardzo ładne, myślę że warto je wziąć pod uwagę i obejrzeć na żywo grinning smiley

Zaczarowana, każe dziecko jest inne i rośnie inaczej już w brzuszku smiling smiley zależy jak Twoje ciało przygotuje się do porodu. Bywa że dla 'małych' mam jest łatwiej urodzić bo są szersze w miednicy (kości się w końcu rozchodzą) a przy dużych mamach (ja np. jestem bardzo wysoka i mam szerokie biodra - typowa gruszka) ale może się okazać że jest zbyt wąsko dla dziecka. Lekarz tłumaczył mi że to wszystko wyjaśnia się przy późniejszych badaniach, mierzy się rozstaw, wielkość dziecka i wiele innych rzeczy których nazw nie spamiętałam grinning smiley myślę że trzeba zaufać i lekarz nam podpowie: mi mój obiecał że nie będzie mnie ciął CC bez powodu jeśli mogę spróbować sama, ale też nie pozwoli żeby mnie tam na dole rozwaliło przy dużym dziecku grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

zaczarowana22 (offline)

04-02-2017 12:24:06

Cytrynowa wizyte mam 13.02 smiling smiley


cytrynowa22 (offline)

04-02-2017 13:06:32

Dobrynka/ Biała Podlaska
Zaczarowana- to prawie na walentynkiwinking smileybędzie co świętować winking smiley


zaczarowana22 (offline)

04-02-2017 13:24:57

Cytrynowa nawet nie pomyślałam o tym grinning smiley ale rzeczywiście dzień przed grinning smiley Też bym już chciała wiedzieć jaka pleć grinning smiley


juliem (offline)

04-02-2017 13:31:05

Białystok
Ja nie wiem czy to przez nadmiar czasu wolnego ale moje myśli, rozmowy i wszystko sprowadza sie tylko do ciąży i dziecka grinning smiley
Kiedy planujecie zaczac chodzić do szkoły rodzenia? smiling smiley sa jakies miesiące wskazane? Bedziecie chodzić z partnerami?


[link widoczny po zalogowaniu]

zaczarowana22 (offline)

04-02-2017 13:41:53

Juliem chyba każda z nas myśli cały czas i mówi o ciąży i dziecku grinning smiley Tak już jest grinning smiley

Do szkoły rodzenia chodzi się chyba już w 3 trymestrze. Pewnie warto się zapisać. Ja bym chciała chodzić z mężem, ale nie wiem co on na to smiling smiley Nie rozmawialiśmy jeszcze o tym smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546610, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.