Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Tolusia1990 (offline)

28-07-2016 10:31:28

Ogrodniki
Zapisane w tabelce.

Martwię się o Hanię... Długo się nie odzywa a zawsze była w miarę aktywna...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pozitiVibration (offline)

28-07-2016 10:36:18

Tychy
Prymulka jak tak myślę to każdy dzień pojedynczo ciągnął się strasznie ale biorąc pod uwagę całe dwa tyg to szybko zlecialy . Ale dobrze że już wraca smiling smiley ja też z początku czułam takie bulgotanie a teraz przerodzilo się to już w delikatne kopniaczki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pozitiVibration (offline)

28-07-2016 10:39:35

Tychy
Tolusia okres wakacyjny może stąd mniejsza aktywność u niej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Winignam (offline)

28-07-2016 10:42:16

Kraków
Mieszkanie mamy osobne a teściowie maja swoje pod nami. Jestem rozdrażniony zmęczona i chce mi się spać ale nie zasne. Zrobilam sobie na śniadanie omlet z nutella. Mam takiego lenia że nawet zmywarki nie chce mi się uruchomić!

Dostalam dziś przesyłkę z bebiprogram a w środku sliczna Milusia szmatką dla niemowlaka. Oczywiście profesjonalna nazwa to kocyk sensoryczna ale jest to zbyt małe by nazwać kocykiem. I ma śliczny niebieski kolor.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-28 10:45 przez Winignam.

pozitiVibration (offline)

28-07-2016 10:49:55

Tychy
Winignam też zamawialam ten kocyk ale nie pamiętam jaka płeć tam zaznaczylam grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MalinQ (offline)

28-07-2016 11:07:52

Rybnik
Hej dziewczyny smiling smiley
My po wizycie, z maluszkiem wszystko w porządku, ze mną podobno też, poza podwyższonym ciśnieniem, ale ostatnio mamy trochę napięć więc nic dziwnego. Mimo wszystko staram się nie denerwować żeby malec za bardzo tego nie odczuwał - jednak nie zawsze się da i nerwy biorą górę.

Nie mamy nowych zdjęć bo jak na złość drukarka u pani doktor odmówiła posłuszeństwa, ale mamy obiecane na następny raz grinning smiley
Kolejna wizyta za dwa tygodnie.

Mój mężu kupił mi wczoraj poduchę... i nawet się wyspałam winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kass (offline)

28-07-2016 11:40:03

Piekary Śląskie
Hej mamuśki smiling smiley

Tolusia zazdroszczę kopiaczka smiling smiley Ja na swój pewnie będę musiała jeszcze poczekać, bo to moja pierwsza ciąża i czytałam, że średnio występują one około 20 tygodnia.
Wcześniej jakieś bulgotanie, motylki w brzuchu, przelewanie itp ale na razie tego nie czuję, no a i brzusio też nie za duży. Czy ja w ogóle jestem w ciąży ? winking smiley

MalinQ super, że u Ciebie i u maleństwa wszystko w porządku smiling smiley Troszkę się martwiłam czemu nie odezwałaś sie wczoraj po wizycie. Nie denerwuj się tak, bo to na pewno nie służy maleństwu.

Kasiulka mam podobnie jak Ty. Oglądam różne rzeczy, czytam opinie, wczoraj byliśmy z mężem w sklepie pooglądać sobie wózki . smiling smiley Spodobał mi się bardzo (a wręcz jestem zakochana grinning smiley ) w Adamexie Barletta, ale tak jak pisała Natalia dużo ma negatywnych opinii, ale ma też dobre, więc hmm sama nie wiem. Mamy jeszcze czas to nad tym pomyślę smiling smiley Ale rozmawialiśmy z panem z obsługi i bardzo dużo nam poopowiadał o markach wózków i ten model bardzo chwalił. Nie należy też do najtańszych, ale to akurat nie problem, bo wózek kupuje dziadek grinning smiley
Chciałam już wczroraj kupić pierwsze ubranko dla małego, ale mąż powiedział, żebym się wstrzymała, ale jak zobaczyłam te maleńkie śpioszki to aż milej na serduchu się zrobiło <3!


kass (offline)

28-07-2016 11:41:31

Piekary Śląskie
MalinQ co do poduchy to też jestem jej właścicielką od jakiegoś tygodnia i nie wyobrażam sobie, aby jej nie było grinning smiley Jest mega wygodna i tylko na niej śpię smiling smiley A jak będzie dzidzia to i się przyda do karmienia. Bardzo fajna sprawa smiling smiley jestem bardzo zadowolona z zakupu.


MalinQ (offline)

28-07-2016 11:49:17

Rybnik
kass, nie odzywałam się bo mam urwanie głowy... Późno wróciliśmy od lekarza, a jeszcze miałam masę spraw do załatwiania smiling smiley

Noo ta poducha to fajna sprawa - mój stwierdził po jednej nocy, że jest zazdrosny... Bo tak to na nim spałam, żeby sobie ulżyć w bólu kręgosłupa, a teraz to całą noc przytulona do poduszki śpię grinning smiley

Ale Wam zazdroszczę, że otrzymujecie pomoc od rodziny przy zakupie... Ja muszę jednak patrzeć "budżetowo" na zakupy, bo kupujemy wszystko sami i nie ma na kogo liczyć... Ale już upatrzyłam wózek i łóżeczko grinning smiley Od września zaczniemy już coś kupować, żeby później się nie pogrążyć - tym bardziej, że jeszcze święta po drodze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.