Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Anula91 (offline)

19-07-2016 13:10:15

Pod Bibowcem
Dziewczyny my znaleźliśmy po prostu na allegro winking smiley wpisał poduszka ciążowa i wyskoczyły propozycje i tam była smiling smiley


Anula91 (offline)

19-07-2016 13:32:34

Pod Bibowcem
A mi z piersi zaczyna lecieć lekko przezroczysty płyn, z tego co czytam jest to pierwsze mleko tzw przedporodowe


MalinQ (offline)

19-07-2016 14:02:34

Rybnik
pozitiVibration, dokładnie tak jak ja! Jak dobrze (jakkolwiek to brzmi), mieć w takiej sytuacji kompana! tongue sticking out smiley

Niestety należę do osób, które by trzeba było łańcuchami przykuć do wyra - wtedy może bym tam spędziła większą ilość czasu smiling smiley

Leki jakieś bierzesz?


[link widoczny po zalogowaniu]

tysia0823 (offline)

19-07-2016 14:46:20

Bełchatów
[link widoczny po zalogowaniu] ja taka poduszke ostatnio zakupiłam fajna sprawa smiling smiley fajnie się na niej spi smiling smiley polecam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-19 14:47 przez tysia0823.

pozitiVibration (offline)

19-07-2016 15:04:26

Tychy
MalinQ hehe. Ja podobnie. Nie daje rady leżeć tyle ile lekarz by chciał. Choć mój synek pojechał na wakacje z dziadkami także już trochę więcej lezakuje. Ja biorę luteine choć nie mam ani nie miałam żadnych plamien. Ale jutro mi się kończy a wizyta w pon także nie kupuję kolejnej. I no spe mi wpisał w razie bólu ale nic mi się nie działo. Mam nadzieję że w poniedziałek mi powie że nie muszę już tyle leżeć grinning smiley a Ty? Bierzesz coś?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MalinQ (offline)

19-07-2016 15:15:54

Rybnik
pozitiVibration, też luteinę 2x dziennie, chociaż istnieje szansa, że za tydzień mi ją odstawi bo po prenatalnych wszystko jest ok smiling smiley
Mi grozi leżenie do samego końca, ale gra jest warta świeczki, więc to przeżyję tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

pozitiVibration (offline)

19-07-2016 15:31:39

Tychy
MalinQ ja też 2 razy dziennie. Ja 28 czerwca miałam prenatalne i było wszystko ok a 2 dni później byłam z wynikami i swojego gina i kazał mi leżeć bo dzidziuś dość nisko i się pcha jakby do wyjścia. A ze raz poronilam to wolal mi dac L4. Mam nadzieję ze nie będę musiała leżeć do końca. A Ty czemu przypuszczasz leżenie do końca?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MalinQ (offline)

19-07-2016 16:31:25

Rybnik
pozitiVibration, wcześniejsze poronienie z bliżej niewyjaśnionych przyczyn, wszystko było w porządku a na drugi dzień mój organizm uznał płód za intruza... W razie "W" mam leżeć choćby i do końca - słowa mojej pani doktor winking smiley
Mimo wszystko jestem dobrej myśli i czarnych scenariuszy już do siebie nie dopuszczam smiling smiley

edit: A L4 będzie ciągnięte do końca ciąży - tyle lenistwa przede mną tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-19 16:32 przez MalinQ.

kass (offline)

19-07-2016 17:20:00

Piekary Śląskie
Hej dziewczyny. Z zasięgiem lepiej więc mogę conieco napisać więcej.
Dzidzia ma się dobrze, waży ponad 100 gr. Mam lekka nadzerke, pobrala mi cytologia. Krwiaczek dalej jest, łożysko na razie mam z przodu tzn łożysko przodujace i lekarka powiedziała jak się nie zmieni to na pewno nie urodze siłami natury tylko będę miała cesarskie cięcie. Ale na razie mam się tym nie przejmować, łożysko będzie kontrolowane. W razie krwawien od razu mam jechać do szpitala, a uplawy jakie mam mogą mi dalej towarzyszyć nawet do końca ciąży. Krwawien na szczęście nie mam ale w razie w mam jechać. Odpoczywać mam mega dużo, nie muszę non stop leżeć ale nie mogę sprzątać, robić spacerów,ewentualnie wyjść moge do parku na ławkę. Kolejna wizyta za 2 tygodnie. Nie zgadniecie o której. O 22!!! Ale nic nie poradzę że lekarz ma takie godziny przyjęć jak jest po urlopie. To w sumie tyle smiling smiley relacja napisana smiling smiley


pozitiVibration (offline)

19-07-2016 18:02:17

Tychy
MalinQ ja to też mam takie przeczucie że do pracy już teraz nie wrócę. Co prawda zwolnienie mam do 25 ale potem muszę wybrać 3tyg urlopu żeby wczasy pod gruszą wybrać. Mój lekarz też pewnie miał jakieś obawy stąd L4 bo w poprzedniej ciąży było wszystko ok i nagle serduszko przestało bić. Żadnych boli ani krwawien. Ale teraz musi być już dobrze smiling smiley
kass najważniejsze że z maleństwem wszystko ok smiling smiley to duzo odpoczywaj


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548260, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.