Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Natalia88 (offline)

02-07-2016 12:52:57

Biała
Emems cieszę się, że wszystko ok:-)
Aniia nawet nie wiesz jak się wystraszyłam. Po tych wszystkich złych wieściach miałam naprawdę stracha. Dzisiaj cały czas leżę. Jeszcze trochę plamię, ale tak na bardzo ciemnobrązowo i trochę śluzu. To chyba jakieś pozostałości z wczoraj sama nie wiem. Przez te wszystkie tygodnie nie miałam nawet jednej plamki, nawet śluzu w ciemniejszym kolorze. Dlatego bałam się najgorszego. W poniedziałek na pewno będzie wszystko ok. Będę mocno trzymać kciuki:-)
Dziewczyny mam nadzieję, że już nie będę Was straszyć.


[link widoczny po zalogowaniu]

pozitiVibration (offline)

02-07-2016 14:05:17

Tychy
Ewa no to życzę żeby pogoda dopisała nad morzem. I nad tu upał dziś a któregoś dnia do Gdańska chcemy bo tylko godzinę stąd mamy.
Mój Maks do przedszkola szedł jak miał 2,5 roku od razu na 8 godzin bez problemu smiling smiley
My lezymy ile się da. A dziś mam wrażenie że poczułam malenstwo


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Oska (offline)

02-07-2016 16:57:11

Krasnystaw/UK
Hej dziewczyny, ja dzisiaj trochę lepiej psychicznie. Przespałam się trochę w nocy i obudziłam się spokojniejsza. Po prostu musi być dobrze i tyle. Dzwoniłam do ginekologa w Polsce i powiedział, że przy tak dużej przezierności zachodzi możliwość złego odczytania z usg. W poniedziałek się okaże. Na razie tej nadziei się trzymam żeby nie zwariować. Za to mój mąż bardzo to przeżywa, więc musimy się jakoś trzymać razem. Proszę módlcie się za nas i tego Maluszka u mnie w brzuchu.


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]

kass (offline)

02-07-2016 19:03:16

Piekary Śląskie
Oska musisz myśleć pozytywnie, bo dostaniesz do głowy. W poniedziałek zrobisz badania i zobaczysz, że okaże się, że jest wszystko ok i że dzidzia jest zdrowasmiling smiley Ile musisz czekać na wyniki ?
Ja mocno trzymam kciuki za Ciebie i za maleństwo. Tak jak piszą dziewczyny dużo jest przypadków, że dziecko rodzi się zdrowe, więc na pewno u Ciebie też tak będzie ! smiling smiley My na pewno w to wierzymy!

Natalia współczuję strachu, ale najważniejsze, że z dzidzią wszystko ok ! Z jakiego powodu miałaś te plamienia, powiedzieli Ci ? Może w tym czasie powinnaś mieć okres i takie plamienia się zdarzają. Ja plamię co jakiś czas, fakt, że na kolor beżowy lub ostatnio miałam bardzo bardzo jasno brązowy (właśnie w czasie spodziewanego okresu gdybym nie była w ciąży). Skonsultuj z lekarzem te plamienia i zrelaksuj się i dużo leż i bierz luteine. Ja też ją biorę.

Ja dzisiaj bylam na ogródku u znajomych i wystawiłam się trochę na słońce (godzinka) i mam nogi spalone sad smiley Nie myślałam, że mogę się tak zjarać :/ Oczywiście reszta ciała (a najbardziej brzuch) osłaniałam . Jutro też mamy iść, ale siądę sobie w cieniu i nie wychodzę na słońce.
Chodzi za mną żurek śląski, masakra. Ale w niedzielę kiepsko, żeby żurek jeść, ale chyba zrobię, bo się wścieknę.

Miłego wieczoru smiling smiley U nas zaczyna padać.


Anula91 (offline)

02-07-2016 19:41:37

Pod Bibowcem
Oska naprawdę myśl pozytywnie, będzie dobrze smiling smiley po za tym naprawdę- płacz i nerwy Ci nie pomogą smiling smiley

Natalia cieszę się że wszystko ok z dzidzia winking smileynie mogło być inaczej zakurzona kanapa i nie strasz nas więcej żartowniś

Hmm.. Ja to bym zjadła sałatkę jarzynowa tongue sticking out smiley o jej.. Jak tylko o niej pomyślę to mi slinka leci grinning smiley ale lodówkę mam pełną więc musimy troszkę pozjadać i mężusiem i będę mogła zrobić smiling smiley u nas się chmurzy coś, na noc burze zapowiadają ciekawe co to z tego będzie smiling smiley
Dziś w salonie huśtałam się na fotelu bujanym i dzidzi to chyba się nie spodobało... Poczułam wojnę w brzuchu winking smiley wstałam to się uspokoiło grinning smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-02 19:42 przez Anula91.

Oska (offline)

02-07-2016 19:50:37

Krasnystaw/UK
Hej wyniki będę miała w czwartek lub piątek, ale to odnośnie zespołu Downa i wstępne na Edwardsa i Patau, Ale pozostanie jeszcze kwestia wad serca. A to będzie wiadomo dopiero w 16 tyg.

Anula no to Ci powiem, ze ja właśnie zjadłam taką sałatkę smiling smiley Tzn podobną, ziemniaki, ogórek konserwowy, jajka, majonez, sól, pieprz i gotowe. Pycha smiling smiley


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]

Anula91 (offline)

02-07-2016 19:59:10

Pod Bibowcem
Pychotka smiling smiley


Oska (offline)

02-07-2016 20:11:32

Krasnystaw/UK
A ja mam fazę na kawałki pomidora polane octem winnym i posypane solą. Brzmi okropnie, ale smakuje jak niebo w gębie smiling smiley


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]

Natalia88 (offline)

02-07-2016 20:19:46

Biała
Kass lekarz powiedział, że takie plamienia w początkowej ciąży się zdarzają. Ponoć przychodzi wiele kobiet z takim problemem. Nie podał konkretnego powodu. Policzyłam i rzeczywiście powinien być termin @. Tyle że wcześniej się tak nie zdarzało. Leżę cały dzień, wstaję tylko do toalety. Mąż wszystkim się zajmuje. Łącznie z dokarmianiem mnie:-) W poniedziałek lub we wtorek idę do mojego lekarza.
Anula zazdroszczę ruchów maleństwa:-)
Ośka trzymam kciuki i zgodnie z twoim życzeniem pomodlę się za Ciebie i dzidziusia:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

Anula91 (offline)

02-07-2016 21:11:56

Pod Bibowcem
Natalia 100% pewności że to ruchy Bobo to nie mam, ale czytałam że takie właśnie bulgotanie itp można czuć już wiec uznałam że to mogło być to smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547520, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.