Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Lupilupa (offline)

25-06-2016 17:38:51

Macie rację, że to pewnie związanie jest z większym ukrwieniem szyjki macicy. Dziękuję za informację. Wiem, że nie mam powodów do niepokoju smiling smiley
Oczywiście podczas najbliższej wizyty zasięgnę jeszcze opinii lekarza w tej sprawie.
Wow jaki emocjonujący mecz...winking smiley


Bobo
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anula91 (offline)

25-06-2016 18:03:15

Pod Bibowcem
U mnie mecz i burza smiling smiley razem z teściami poszliśmy na jeden telewizor wspólnie oglądać bo jednogłośnie stwierdziliśmy że jak ma spalić to najmniej jeden grinning smiley ja zmieniam lekarza, we wtorek idę już do nowego, zobaczymy jak to będzie ale liczę że będzie lepszy i chociaż założy mi kartoteke smiling smiley bo mój obecny nie raczył... sad smiley


pozitiVibration (offline)

25-06-2016 19:08:55

Tychy
Tak, na meczu takie emocje ze maz się prawie do pracy spóźnił przez to przedłużenie gry grinning smiley
Ja we wtorek idę na prenatalne a w czwartek do mojego gina także będę więcej widzieć dzidziusia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Lilio (offline)

25-06-2016 19:29:13

Kraków
Wróciliśmy wycieczka udana było bardzo fajnie. Kasiulka85 Miasto macie bardzo ładne byliśmy też w zamku zwiedzaliśmy 2.5 godz ale tam piękności były.
Jestem zadowolona wycieczką a jednoczesnie wykończona przez to ciepło.
Z kropkiem wszystko chyba dobrze bo dawal o sobie znac przez droge i teraz tez ledwo weszlam do domu i łazienka bo mnie nudnosci dopadły.
Idę odpoczywać jutro sie nie wybieram nigdzie leze do gowy wiewiorka to jutro zagladne.

Tolusia1990 (offline)

25-06-2016 22:08:24

Ogrodniki
Hej.
Dziś popracowałam dość ciężko. Troszkę boli mnie brzuch ale nie mocno. Uprałam łóżko i tylko połowa wyschła. Więc męża muszę oddelegować gdzieś indziej.

Byłam u mamusi. Buty dość wygodne kupiłam. Dostałam ziemniaczków z pola. Idę się chlapnąć chłodną wodą i spać.

Napiszę rano czy już głupoty mi się nie śniły. Papapa :-*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aniia (offline)

25-06-2016 22:43:45

My też oglądaliśmy mecz, później wybrałam się do rodzinki i trafiłam na paskudną burzę ale jakoś przejechałamsmiling smiley
Lupilupa na pewno nic złego się nie stało, może jakaś żyłka pękłasmiling smiley my kochamy się średnio co dwa dni bez szaleństw i nic się nie dziejesmiling smiley
Anula mój lekarz też jeszcze nie założył mi karty ciąży, zrobi to na prenatalnych ale dla mnie to nie kłopotsmiling smiley

Masakra, wczoraj pożygałam się rano, cały dzień zmuszałam się do jedzenia a dzisiaj prawie cały czas chodzę głodna + rozwolnienie po każdym posiłkutongue sticking out smiley ehh




Tolusia1990 (offline)

26-06-2016 04:19:21

Ogrodniki
Dzień dobry kochane :-)

Już niestety mój dzień się już zaczął. Grunt że dziś nie śniło mi się nic niepokojącego. Głód doskwiera. Ale plus tej chwili obecnej jest taki że wszyscy śpią więc na razie spokój w domu. Zaraz się wkurzę to pójdę sobie na obchód po podwórku. Aczkolwiek za bardzo mi się nie chce :-)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pozitiVibration (offline)

26-06-2016 06:26:20

Tychy
Witam z rana smiling smiley dla mnie dzień się jeszcze wczorajszy nie skonczyl, lecę spać po nocce. Jeszcze dziś mnie czeka ostatnia. Jutro rano muszę jeszcze badanie moczu zrobic


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiulka85 (offline)

26-06-2016 07:30:16

Łańcut
Tolusia dobrze , że sny spokojne winking smiley ja pospalam troszkę dłużej niż ty ale mimo otwartego okna było tak gorąco że się przebudzalam. Jakoś ostatnio wstaję bez energii , zmęczona i te stopy tak mnie boląsad smiley już nawet śpię z poduszką pod nogami grinning smiley






Kasiulka85 (offline)

26-06-2016 07:34:32

Łańcut
Lilio cieszę się że Ci się spodobała wycieczka smiling smiley zapraszam ponownie to pójdziemy na pyszne lody winking smiley

Aniia jak się dzisiaj czujesz ? Ja też ostanio przez to przechodzilam , łazienka była moim terytorium grinning smiley






Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.