Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Lupilupa (offline)

05-06-2016 22:25:43

Oska mam nadzieje, że jutro z wizyty wrócisz spokojniejsza. Wierzę, że wszystko jest w porządku smiling smiley Życzę dobrej nocy.


Bobo
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Monisia75508 (offline)

05-06-2016 23:32:27

Czechy
Witam ja też mam termin na 27 styczeń.
Po czterech latach starań i jednym niepowodzenia udało się.
Jestem bardzo szczęśliwasmiling smiley

Kasiulka85 (offline)

06-06-2016 00:49:44

Łańcut
Misia no to się nerwów dziś najadłaśsad smiley. Ale teraz musi być tylko lepiej ! :*

Oska będę jutro trzymać kciuki w czasie Twojej wizyty smiling smiley Oby wszystko było dobrze

Monisia 75508 witaj w naszym gronie smiling smiley






Kasiulka85 (offline)

06-06-2016 00:59:38

Łańcut
Misia odkąd jem arbuzy , nie wiem co to zaparcia grinning smiley

Lupilupa grunt że jedzenie Ci nie zaszkodziło winking smiley czego nie mogę powiedzieć o mojej dzisiejszej kiełbasce z grilla :/ do tej pory mi jakoś niedobrze...
Trochę może nerwy bo rano jadę z synkiem do szpitala a we wtorek córcia jedzie do innego na badania sad smiley






Misia86 (offline)

06-06-2016 07:37:08

Lusina
Monisia..gratulacjewinking smileydużo zdrówka dla Ciebie i fasolki:*napewno tym razem się udawinking smiley
Kasiulka uwielbiam arbuzy..więc dziś po pracy mąż ma mi przywiescwinking smiley
Dziś już jest lepiej..prawie nie mam nawet plamien.siostra ma mnie zawieść do przychodni na badania dziś..mam strasznie dużo badań do zrobienia..i muszę je na dwa razy rozłożyć.na połowę naszczescie mi lekarz rodzinny dał skierowanie na te podstawowe chociaz..morfologia,mocz,glukoza,TSH,HBS.poprosila go bo z kasa niewyrobie..za reszte muszę zapłacić-gr.krwi,aHCV,HIV,VDRL,przeciwciala igm igg toksoplazama cytomegalia.robilam wszystkie w pierwszej ciazy i musze je niestety wszystkie powtórzyć.


Tolusia1990 (offline)

06-06-2016 07:43:41

Ogrodniki
Witam poniedziałkowo mamuśki smiling smiley

Wczoraj pojechałam po truskawki i poziomki, Boszzzz jakie piękne, jakie słodkie. I moje córy się najadły.... Magducha coś w nocy się budziła i płakała. Jak pytałam co boli to pokazywała nogę. Może skurcza miała... Zobaczymy w dzień co będzie działać. Ja dziś z góry muszę poprać rzeczy na teraz. Rzeczy co do oddania przepakować w worki. Bo nie znalazłam adresu jakiejś placówki tylko kontenery. Więc pudełka się nie zmieszczą. A to co zostawiam sobie posegreguje rozmiarami. i będzie ogarnięte.

Monisia 75508 gratuluję sukcesu i życzę bezproblemowej ciąży smiling smiley i tak poza tym to witam Cię u nas smiling smiley

Lupilupa z tego Twojego ogra z pół godziny się śmiałam... No jesteś zajebista.

Misiaczku Ty to nas tu nie strasz :* będzie dobrze tylko czeka Cię teraz więcej leżenia.

Oska o 11.30 rzucam robotę i trzymam kciuki za Twoje maleństwo.

Ajjj idę na te truskawki szaleniec


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pozitiVibration (offline)

06-06-2016 08:55:53

Tychy
witam i ja w poniedziałek smiling smiley
my zaraz idziemy zdać syna na zbiórkę. nie wiem kto się bardziej stresuje, my czy on. później mąż mnie zabiera na rowerki wodne smiling smiley i ostatnio jadłam takie pyszne robione lody brzoskwiniowe. normalnie niebo w gębie. akurat tam nad jeziorem będą także się najem. smiling smiley
no i dziś wizyta... mam takiego stresa. dobrze że domyślny mąż zorganizował mi dzień smiling smiley
oby nic od ostatniej wizyty się nie zmieniło sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tysia0823 (offline)

06-06-2016 09:13:18

Bełchatów
cześc wszystkim dziewczynasmiling smiley no ja weekend spędziłam rodzinnie i wczoraj już wieczorem o 20 padłam jak muchasmiling smiley a dziś już stresik od rana bo na 14:30 wizyta u lekarzasmiling smiley mam nadzieje ze bedzie wszystko oksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia88 (offline)

06-06-2016 10:11:36

Biała
Dziewczyny trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty. Na pewno wszystko będzie ok. Koniecznie dajcie znać:-)
A mnie chyba dopada jakieś zapalenie pęcherza. Ostatnio mało piłam, bo po większej ilości płynu miałam mdłości. Piłam trochę małymi łyczkami. Teraz piję wodę z cytryną żeby trochę zakwasić i podjadam suszoną żurawinę. Wzięłam też jakiś suplement z żurawiną. Mam nadzieję, że mi pomoże. Zawsze brałam urofuraginum, ale na ulotce jest napisane, że w 1 trymestrze nie można tego stosować. Masakra! Ciągle coś... Znacie jeszcze może jakieś skuteczne sposoby?


[link widoczny po zalogowaniu]

Misia86 (offline)

06-06-2016 10:27:51

Lusina
Natalia jak masz możliwość to skontaktuj się z lekarzem..niedoleczone zapalenie pęcherza lubi nawracać.może lekarz Ci coś przepisze,albo doradziwinking smiley
Ja już po badaniach..leżę sobie i odpoczywam..dobrze że mieszkamy z moją mamą to dużo mi pomaga..ugotuje obiad i zajmie się synkiem mojimwinking smileyDziewczyny
trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty.



Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546860, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.