Sierpniówki 2016 ciąża

Wysłane przez Cupcake88 

summis (offline)

13-01-2016 18:14:27

Sosnowiec
Cupcake na pewno będzie wszystko dobrze smiling smiley nie stresuj się tak, to szkodzi maleństwu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ilusia86 (offline)

13-01-2016 18:19:40

Gorzów Wielkopolski
Syllwia witamy Cie cieplutko.

Widze, ze poruszylyscie temat facetow ... moj nie ma zielonego pojecia o ciazy, zdaje sie, ze nawet na biologii nie uwazal, bo nie wiedzial, o burzy hormonow, chyba tylko wiedzial, ze brzuch rosnie, a mnie to irytuje... fakt, nie wchodzi ze mna, w zadna gadke zeby mnie nie denerwowac niepotrzebnie, ale np zamiast siedziec ze mna w domu to fruwa, bo ma milion spraw do zalatwienia, a nie moglby posiedziec przy mnie? Przyjechal tylko na dwa tyg potem znowu bedziemy widziec sie na weekendy.
Dzis pojechalismy zrobic przeglad w aucie i byl taki zestresowany, ze juz sobie wyobrazam jak to bedzie jak zaczne rodzic ...


ilusia86 (offline)

13-01-2016 18:24:30

Gorzów Wielkopolski
CupCake mi lekarz mowil o syropie na wymioty, ale tylko wtedy kiedy przewyzsza potrzeba nad ryzykiem brania, wydaje mi sie, ze Ty taka potrzebe masz... Bardzo mi Ciebie szkoda, ja dobrze wiem co to znaczy, ja z rana wymiotuje, ale potem da sie zyc.


summis (offline)

13-01-2016 18:42:19

Sosnowiec
Ilusia faktycznie, czasami są tacy nieporadni..
My musieliśmy wrócić do Polski na pół roku więc ja się zatrzymałam u rodziców a mój narzeczony u swoich, nie uśmiecha mi się mieszkać u teściów, szczególnie jak mam swój pokój i spokój przede wszystkim w domu. Więc my też się aż tak często nie widujemy w tym ważnym okresie.. Ale mnie wspiera, czasami jest upierdliwy ale co zrobić..

Strasznie macie dziewczyny z tymi wymiotami, tak się męczycie. Dobrze, że ja nie wymiotowałam ani razu.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-13 18:43 przez summis.

Hopka20 (offline)

13-01-2016 21:09:52

Warszawa
Ja jestem zdołowana bo mam mega wzdecia. Espumisan trochę pomaga. Kupiłam Siemię lniane. Podobno pomaga. Wymiotuje codziennie rano b mocno potem jest ok. Najgorsze ze doszło uczucie odbijania się bekania wzdęcia i musze niby jeść regularnie bo inaczej mi niedobrze ale przez te objawy na nic nie mam ochoty....

Cupcake88 (offline)

13-01-2016 21:38:05

Kazimierzówka
U mnie doszła jeszcze zgaga do tego wszytskiego LOL no już śmieje się przez łzy dziewczyny LOL chyba będzie dziewczyna bo mnie tak męczy że to musi być baba LOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Tabelka Sierpniówek - [link widoczny po zalogowaniu]

Cupcake88 (offline)

13-01-2016 21:41:38

Kazimierzówka
summis staram się nie nakręcać ale to przed każdym usg mam stres czy wszystko ok...

Hopka siemię ogólnie zdrowe, nie zaszkodzi Ci, mi pomagało na zaparcia po porodzie winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Tabelka Sierpniówek - [link widoczny po zalogowaniu]

Hopka20 (offline)

13-01-2016 21:46:40

Warszawa
Ja bym bardzo chciała corunie i wtedy może męczyć mnie wymioty do samego porodu

Cupcake88 (offline)

13-01-2016 21:56:47

Kazimierzówka
Córeczki są fajne smiling smiley Mi to obojętne byle było zdrowe. Będę się cieszyć zarówno z synka jak i drugiej córki grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Tabelka Sierpniówek - [link widoczny po zalogowaniu]

megija76 (offline)

14-01-2016 05:55:01

Wysoka-Kolonia
My z mezem wieczorami ogladamy sobie na tabletach akcesoria dla niemowlakow, bo na razie nie mam kompletnie nic. Zero. Poczekam do 23, kiedy mam prenatalne. Moj maz nie pali sie zeby byl przy porodzie, ale jak byl ze mna w szpitalu jak straszne mialam bole przedramienia przy ciazy pozamacicznej, to lepiej sie to znosilo. Sam byl wtedy przerazony, 8h na sorze, nie mogli znalezc przyczyny omdlen i bolow przedramienia. Dlugo nie mogli wpasc na pomysl ze kobieta moze byc w ciazy pozamacicznej. Eeee nie ma ze boli, bedzie musial byc przy mnie :-).
Ja mam ogolnie duze piersi, a teraz mi sie jeszcze podniosly zrobily sie ciezsze, meza to bardzo cieszy. Kurcze blade, niedlugo biustonosze beda za male, teraz mam problem z kupnem a jeszcze jak urosna. Zawsze bralam w samancie, maja tam .... nawet duze rozmiary i bardzo ladnie skrojone. Tylko ze cena czasem boli.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546610, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.