Sierpniówki 2016 ciąża

Wysłane przez Cupcake88 

Cupcake88 (offline)

01-01-2016 20:05:27

Kazimierzówka
Moi znajomi dwa tygodnie się zastanawiali nad imieniem dla córki grinning smiley

U nas dziewczynka to Basia albo Lilka a chłopiec nie mam pojęcia. Mi się podoba Tomasz, Nikodem, Jędrzej i Wiktor. Mężowi Igor... Będzie cieżko grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Tabelka Sierpniówek - [link widoczny po zalogowaniu]

karusia89 (offline)

01-01-2016 20:47:19

Janda
Jeden z najgorszych a zarazem najpiekniejszych wieczorow w moim zyciu... Wlasnie wrocilam z pogotowia. Na szczescie z Malenstwem wszystko dobrze, serduszko pieknie bije smiling smiley ale koniec spacerow. Mam tylko lezec i najlepiej nie wstawac. Dostalam dosc mocnego plamienia sad smiley w oczach lzy, panika... Mam krwiaki w macicy, ktore powinny sie wchlonac. Masa lekow i porad sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Cupcake88 (offline)

01-01-2016 21:11:23

Kazimierzówka
karusia ojejku współczuje przygód. To leż i odpoczywaj jak trzeba to trzeba. Krwiaki powinny się wchłonąć pewnie któryś pękł. Będzie dobrze.


Ja juz leżę w łożku. Dzisiaj 3 razy silnie wymiotowałam prawie nic nie jadłam przez to. Jestem wykończona sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Tabelka Sierpniówek - [link widoczny po zalogowaniu]

ilusia86 (offline)

01-01-2016 21:11:56

Gorzów Wielkopolski
Karusia trzymam mocno kciuki, będzie wszystko dobrze nie martw się...
No i po sylwestrze uff.. jakoś przetrwałam. Dziś cały dzień leniuchujemy smiling smiley
Imiona ? Hmm chłopiec to znak zapytania, dziewczynka Blanka smiling smiley
Pozdrawiam Was


karusia89 (offline)

01-01-2016 21:13:25

Janda
Dziekuje Wam bardzo :*


[link widoczny po zalogowaniu]

Avalon (offline)

02-01-2016 10:53:49

Jaworzno/Liverpool
Karusia89 - odpoczywaj jak najwięcej i dzięki Bogu nic Wam nie dolega i w dalszym ciagu w dwupaku. I tak ma być do 40 t.c. ciąża Trzymajcie się ciepło i zdrowo. U mnie hormony juz szaleją. Bo beczeć mi się chce.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magierowa (offline)

02-01-2016 11:52:30

Tomaszów Mazowiecki
Karusia89 trzymaj sie ciepło i odpoczywaj. Ja od 30. leze w domu z przeziębieniem i tylko lecze sie domowymi sposobami... dzisiaj jest juz lepiej ale nigdzie nie wychodze żeby nie dostac kaszlu nie daj Boze.


Hopka20 (offline)

02-01-2016 18:55:45

Warszawa
Trochę jestem zdołowana nie dość ze liczyłam ze z drugą dzidzia będzie lepiej. A tu dopiero koniec 9 tygodnia a ja mam już dość wymiotuje kręci mi się w głowie spać mi się chce.boje się też ze za dużo przytyje. Juz 3 razy miałam takie akcje ze coś bardzo chciałam zjeść a jak zjadłam to zwymiotowalam.masakra. nie mogę wytrzymac sama ze sobą. Jestem zmęczona bardzo.i przykro mi ze nie mogę być na pełnych obrotach do zabawy do mojego synusia.

Helena90 (offline)

02-01-2016 21:34:12

Wieszyno
Witajcie dziewczyny
Gratulacje dla Was smiling smiley
Nieśmiało do Was dołączam, z lekką obawą, 6 tydzień więc końcówka sierpnia dla mnie smiling smiley
Moja druga ciąża, pierwszą niestety poroniłam w końcówce 6 tygodnia dlatego dołączam tak bardzo nieśmiało.
Życzę dużo zdrówka i rosnących fasolek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

29.10.15 * Aniołek I (5 tc)
31.01.16 * Aniołek II (9 tc)

Avalon (offline)

02-01-2016 22:35:07

Jaworzno/Liverpool
Hopka20, mam identycznie tylko bez wymiotów. Gdzieś energii mi brak, słabo mi, czuję się tak jakbym miała chorobę lokomocyjną i do tego grypę. Więcej leżę niż z synkiem bawię się. Wyrzuty sumienia mnie dopadają.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547500, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.