LIPIEC 2016

Wysłane przez Hopka20 

monika_oldak (offline)

22-11-2015 09:53:34

Hej dziewczyny co tam u was jak się czujecie?


oliwiagrk (offline)

22-11-2015 12:22:38

Szprotawa
kate20 Dasz sobie radę, chociaż w ciąży wątpliwości zawsze nas dopadają :*
kasia25 Witaj wśród brzuchatek, szybko nam się grono powiększa smiling smiley
monika Nie jest źle winking smiley. Chociaż kiepsko z nudnościami. Jestem głodna czy najedzona non stop mi niedobrze. Na szczęście leki pomogły na ostre zapalenie krtani i już prawie przeszło. Wciąż mam bóle podbrzusza, momentami dosyć ostre i zastanawiam się skąd to. Ale jutro idę na betę, więc może się czegoś dowiem. Oprócz tego sporo leżakuję i bardzo dużo śpię, momentami tak mnie ścina, że sama nie wiem o uśnięciu sad smiley
A Wy jak tam?


[link widoczny po zalogowaniu]

wioletta_sledz (offline)

22-11-2015 13:04:12

nowy Tomyśl
Aleksandra mam nadzieję że u mnie jest taka sama sytuacja... Już czasami się zastanawiam czy sobie nie uroilam, ale to nie możliwe bo widziałbym u siebie mnóstwo objawów a ja nie mam żadnych... Poza bolesnością piersi które i tak już tak mocno nie bolą, miałam delikatne bóle podbrzusza teraz nie mam... Żadnych nudności czy wymiotów. Nie mogę doczekać się wizyty... Najdłuższy dla mnie tydzień oczekiwania.

Monika ja czuję się super smiling smiley i w związku z tym mam mnóstwo wątpliwości... Wolałabym mieć wszystkie objawy ale być pewna.

monika_oldak (offline)

22-11-2015 13:45:12

Mnie mdli jak się zjem coś i też zaczyna się spanie bez opamiętania niestety do pracy trzeba chodzić ;/ i nie ma wylegiwania


summis (offline)

22-11-2015 14:05:55

Sosnowiec
Czesc dziewczyny smiling smiley
A u mnie tylko kłócia na zmiane jajników i piersi doslownie wylewają mi się z biustonosza haha


[link widoczny po zalogowaniu]

asienka25 (offline)

22-11-2015 14:47:53

Włocławek
a ja czuję nudnośći jak gotuje coreczce kasze manne, albo jak gotuje obiad, wszelkie wywary na zupe to az mi sie wymiotowac chce, najedzona czy glodna czuje tak ciezko na żołądku. przytyłam 2 kg już, nie mieszcze sie w spodnie, poprostu sie nie dopinam, powoli musze myslec o zmianie garderoby, troche mam ubran z poprzedniej ciazy smiling smiley

Milej niedzieli


[link widoczny po zalogowaniu]

oliwiagrk (offline)

22-11-2015 15:01:50

Szprotawa
asienka25 Ja właśnie też nie mogę dopiąć spodni, ale może to dlatego, że zawsze nosiłam dopasowane, bo mąż mówi, że brzuszek mi nie urósł, jedynie delikatne wybrzuszenie się robi nad kością łonową. Co do gotowania, to dzisiaj prawie zwymiotowałam przy gotowaniu makaronu, a perfum w ogóle używać nie mogę, bo też mnie odrzuca. Przytyłam 1kg i nie wiem skąd grinning smiley
summis Też masz takie niekiedy ostre kłucie czy delikatne?


[link widoczny po zalogowaniu]

kaliiaa (offline)

22-11-2015 17:36:22

Warszawa
Witam nowe Mamy, które dołączyły do nas.
Ja miałam dzisiaj rano bardzo nieprzyjemną przygodę. Wstałam rano i prosto z łóżka poszłam do kuchni napić się wody. Czuję, że mi coś leci po nogach. Patrzę siusiu leci a ja nie bardzo to nawet czuję. Mam od pewnego czasu słabe trzymanie moczu, ale to co dzisiaj mi się przytrafiło, to katastrofa. Nie wiedziałam co mam robić, myć podłogę, czy najpierw lecieć do łazienki siebie umyć, kapcie, zmienić koszulę. Trzeba bedzie poćwiczyć mięśnie kegla.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

summis (offline)

22-11-2015 18:45:39

Sosnowiec
Oliwiagrk przeważnie delikatne, czasami zakuje mocniej ale trwa to tylko kilka sekund, mam nadzieje,żecto nic groźnego..


[link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

22-11-2015 21:59:51

Płock
Cześć dziewczyny.

Ja od wczoraj mam mdłości . Niestety apetytu brak.
Do gina jutro będę dzwoniła.Z moich wyliczeń wynika że to już 7 tydzień.Ale zobaczymy co powie lekarz.

kaliiaa ojej ale przypadłość.Też bym się zdziwiła.

oliwiagr i summis u mnie też mdłości też ma kucie w jajnikach.

asienka25 widzę że jesteś z Włocławka.To niedaleko mnie.Ja okolice Płocka.Ile córeczka ma lat??

wioletta ciesz się że tak dobrze się czujesz.

Dziewczyny mówiłyście już swoim bliskim???








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-22 22:00 przez kasia25.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.