Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

Kasia_Z88 (offline)

10-01-2016 22:24:40

Warszawa
Mi tez gin powiedzial ze to nie jest szkodliwe dla malego. W sensie usg winking smiley powiem wam ze zaczelam czesto te skorcze odczuwac chyba dlatego ze leze ciagle i bardziej zwracam na to uwage niz jak chodze. Zlapal mnie przy myciu zebow to az sie przeprostowalam...




Mancia666 (offline)

10-01-2016 22:40:18

Konin
Synek mi padł o 18 nie budzilam mówię niech śpi wymęczony chorobą... A teraz mam go wyspanego... Super
Mi mój gin powiedział że USG niepokoi robi mi praktycznie na każdej no może z raz odpuści ale mam nadzieję że to nie jutro ;p


[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

10-01-2016 22:42:38

Warszawa
Mancia no to masz teraz na noc sad smiley daj znac jak po wizycie smiling smiley




KangurzaMama (offline)

11-01-2016 07:36:36

Gdańsk
dallo i CarAllowa mi w ciąży to w sumie najwygodniej spać w koszuli smiling smiley nic mnie nie gniecie. Więc na czas ciąży je lubię smiling smiley

Emilka21 ja tak jak CarAllowa nigdy nie puszczałam małej do przedszkola jak miała kaszel albo jakiś większy katar. Też walczyłam z innymi rodzicami o to tongue sticking out smiley

Co do torby do szpitala to ja tym razem biorę taką na kółkach tongue sticking out smiley chciałabym się zmieścić w jedną tongue sticking out smiley ale to się tak wydaje że to tylko 3 dni to dużo nie trzeba a w efekcie pieluchy, podpaski, szlafrok to zajmuje najwięcej. Jak do tego dojdą ciuszki, kocyk czy rożek jak niektóre mamusie biorą i jeszcze koszule to już cała masa rzeczy tongue sticking out smiley

CarAllowa to na imprezie byliście smiling smiley fajnie smiling smiley ja wczoraj po 21 już zasnęłam tongue sticking out smiley dobrze że moje dzieci też szybko wczoraj zasnęły, mały o 20 a córcia o 21 smiling smiley ja zaraz po niej tongue sticking out smiley szkoda tylko że już o 23 się obudziłam... no ale po godzince spałam na nowo i o 5 już wyspana byłam tongue sticking out smiley

Córcia już w szkole smiling smiley mam o tyle dobrze że w poniedziałek i piątek znajomi mi ją autem zabierają bo ma na 7.40.

Mancia666 i do której Ci mały siedział? Mam nadzieję że w miarę szybko zasnął na nowo. Mi mój czasem też tak robi ale jak w mieszkaniu wszystko wyłączone to napije się pogada trochę i do godziny zasypia na nowo.
Napisz jak tam po wizycie smiling smiley

Mancia666 (offline)

11-01-2016 08:07:00

Konin
Olek mi zasnął szybko bo po północy więc na czas po spaniu czterogodzinnym to dość szybko teraz jeszcze śpi a ja z M ciągle wojna do lekarza nie chce ze mną isc . Drugi dzień się prosić i wchodzić w dupe nie będę wczoraj coś mu się chciało to jaki miły był ale na szczęście się nie dałam ;p wizytę mam ok 14.


[link widoczny po zalogowaniu]

Emilka21 (offline)

11-01-2016 08:12:37

niemcy
Ja musze dac, bo to 3 dzien zeby chciala chodzic a zwlaszcza po tym jak dzieci ja bily sad smiley no ale zobaczymy co dzis lekarz powie.

Musze sie wyplakac a nie mam komu sad smiley chyba te hormony na mnie dzialaja ! sad smiley dzis poszlam zaprowadzic core i ona weszla do klasy taka smutna, zagubiona przywitala sie z paniami. ustala i niewiedziala co zrobic sad smiley gdzie isc, usiasc. Odeszlam i czekalam na taka nowa znajoma i mowie zajrze. Szukam jej a ona daleko od dzieci stoi nie wie czy moze isc sie bawic czy nie sad smiley wkoncu weszla do takiego domku bawic sie oczywiscie sama sad smiley taka wolno szla, niepewnie az lzy mi leca same tak mi jej szkoda wiem ze jest ciezko bo niezna jezyka , nie rozumie co mowia sad smiley jeny z checia zabralabym ja do domu ale wiem ze to dla dobra jej zeby uczyla sie wlasnie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

KangurzaMama (offline)

11-01-2016 08:45:22

Gdańsk
Mancia666 jestem w trzeciej ciąży i mój nigdy nie był ze mną u lekarza grinning smiley
Nie dałaś chłopu to teraz obrażony tongue sticking out smiley
Dobrze że synek szybko zasnął na nowo smiling smiley

Emilka21 domyślam się jak musiało Ci być przykro sad smiley ona potrzebuje trochę czasu... dzieci z grupy już się znają bo jakiś czas razem chodzą. Poradzi sobie na pewno, to dzielna dziewczynka z tego co pisałaś smiling smiley

dallo (offline)

11-01-2016 09:34:32

Wschowa
CarAllowa niestety nie mam karty ciąży pierwszego synka, wiec porównać nie mogę. ale jeśli dobrze pamiętam jak trafiłam na podtrzymanie w 31/32 tc to mały ważył 1900 g i mówili mi ze to bardzo mało. A w tej ciąży w 7tc i teraz w 25 tc usłyszałam, że dziecko jest duże.
Emilka21 przykro mi bardzo, ale musisz być silna. Ja tez bardzo przeżywałam jak mój Krystianek jako 3 latek poszedł do przedszkola, ale on dużo gorzej to przeżył. Twoja córcia juz pierwszego dnia była zadowolona, a mój przez 2 tygodnie gdy wchodzilismy juz przebrani do sali, to stawał przy drzwiach i nie chciał dalej wejść. Pani musiała do niego podejść i zachęcić do zabawy wśród grupki dzieci. Kazała mi tez szybko wychodzić, bo im dłużej stoję w drzwiach, to on gorzej to przeżywa. U nas nie było bariery językowej, tylko nie mógł się przełamać. Właściwie to dopiero jako 6 latek zgral sie ze swoją grupą i z chęcią chodził do przedszkola.
Czekam na moja położna, bo spóźnia się już 15 minut (zawsze byla punktualna) a u nas gęsta mgła i szklanka na drodze i chodnikach, mam nadzieje,ze nic się jej nie stało. Ona przyjeżdża do mnie rowerem.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

11-01-2016 10:29:09

Warszawa
Effa i jak zapiasłas sie juz na usg?

Kasia bo ja sie ruszasz to ich nie czujesz jeszcze, a jak lezysz to jednak przykładasz wieksza uwage co sie dziejewinking smiley

Mancia syncio sie przespał i juz był gotowy do dalszej zabawy... to dobrze ze szybko zasnałwinking smiley
wyjasnijcie sobie tą sytuacje, skoro nie zrobiłas nic złego to o co sie gniewac??

KangurzaMama ja to nie umiem spac w koszuligrinning smiley zawsze jak sie budze to mam ja pod broda a wszystko gołewinking smiley dokładnie tak, ciezko jest sie zmiescic w taka na kołkach jak trzeba wsziac te wszystkie rzeczy;/
wczoraj na te urodziny dopiero na 17,30 jechalismy- pozno bardzo, ale cóz, wrociłam po 20 i miałam juz dosc wszystkiego, aa to był dopiero poczatek. tyle miesiecy dobrze sie czułam i sie dorobiłam, spac połozyłam sie jakos ok 22 ale usnełam po 3, dopadł mnie kaszel, katar i bol gardła;/ nie mogłam oddychac, dusiłam sie normalniesad smiley wstałam to do razu do lekarza sie zapisałam, bo nie bede sie do piatku meczyc bo sie wykoncze jak kolejna noc bede miałą taka. oczywiscie u lekarza usłyszałam ze mam sie pomeczyc bo nic mi nie dasad smiley poszłam do apteki i kupiałam jakies leki dla kobiet w ciązy i biore. mam nadzieje ze bedzie lepiej do wieczora bo chyba zwariuje.

Emilka ja tam na Twoim miejscu bym jej nie pusciła. niestety, tak to jest w przedszkolu. dzieci ktore maja dobry start pozniej im sie odmienia i na odwrot. tak było u nas np...

dallo ja tez nie mam karty z pierwszej ciązy, z drugiej tylko mamwinking smiley i z nią porownuje.
a jesli chodzi o przedszkolaki, tak to juz jest, nie po to je oddejemy do przedszkola zeby pozniej jak rycerz na białym koniu isc im na pomoc bo płacza. nie jestem bez serca- ale taka kolei rzeczy i nic nie poroadzimy. u nas pierwsze 2 tyg były ciezkie, tez nie chciał chodzic- raz tylko sie popłakał konkretnie, a tak to szedł mimo niecheci. wszystko nowe przeciez, nieznajome miał prawo sie bac. ale rozczulanie sie i użalanie nie pomaga. minał wrzesnien i pozniej synek juz chciał chodzic, nie było problemu. u nas było własnie tak ze te dzieci ktore na poczatku chetnie szły, po 2 tyg odminieło im sie i cyrk był niesamowity, a niektore do tej pory płacza jak maja zostac. kwestia charakteru dzieckawinking smiley ja nigdy nie okłamywałam, nie mowiłam ze zaraz wroce po niego, wiec nie czekał na mnie w drzwiach, poza tym mamy super wychowawczynię grupy, kazdym dzieckiem sie zajeła, indywidualnie podeszła do niego, moj synek ją uwielbia. i jak ma no zajecia z inna Panią to juz jest skrzywiony, ale cyrku mi nie robismiling smiley
ale to Ci powiem że duzo czasu zajeło Twojemu synkowi zaklimatyzowanie sie w przedszkolu, ale tak to jest, widocznie jest bardziej wrazliwy i emocjonalnywinking smiley
u mnie z córka bedzie chyba podobny problem. ale mam nadzieje ze sie myle.










[link widoczny po zalogowaniu]

oOnataliaOo (offline)

11-01-2016 11:41:20

Gliniczek
hej dziewczyny, dołączyłam do grupy już bardzo dawno ale nie mam czasu pisać, nadal pracuje a chwilami mam już dosyć :/ no ale taka praca... Czasami do Was zaglądam i jak tylko wezme chorobowe na pewno zagoszczę na stałe smiling smiley Ale mam do Was pytanie.. Mam problem otóż od trzech dni mam dziwny ból tak jakby kości łonowych - moge to porównać do bólu po długiej jezdzie na rowerze na mega niewygodnym siodełku... o ile kojarzycie o co chodzi tongue sticking out smiley i niewiem czy to normalne (to moje pierwsza ciąża, 26 tydz.) Jutro wizyta u lekarza!


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548340, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.