Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

Emilka21 (offline)

02-12-2015 19:27:58

niemcy
kitkat - ja jeszcze nie wiem kogo nosze pod sercem mam adzieje dowiedziec sie 7 na wizycie smiling smiley juz mam coreczke tatusia ale jakby nie bylo mamusia potrzebna bardziej grinning smiley chociaz tylek podetrzec to wola mama grinning smiley


Effa92
- myslalam ze tylko ja mam tak ze w sklepach umieram , duzsno az mdleje sad smiley zaluje ze tu nie ma takich sklepow bo czestym goscie byly bym. No ale za to tu sa bardzo duze przeceny. Mmam kolezanke co mieszka w Cieszynie i poznalaysmy sie na ebobasie jak rodzilismy 2012 smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

KangurzaMama (offline)

02-12-2015 19:32:55

Gdańsk
Effa92 ja też miewam takie uderzenia gorąca i słabo mi się wtedy robi :/ ale w zasadzie to nawet nie zapytałam lekarki od czego to, bo w poprzednich ciążach tak nie miałam...

Effa92 (offline)

02-12-2015 19:43:14

Cieszyn
Ja pierwszy raz takie cos mialam :O Kolezanka tez w ciazy ta co byla ze mna i mowi ze nawet nie wie co w takiej sytuacji mialaby zrobic xd ja mowie ze tez nie wiem grinning smiley KangurzaMama tez nie wiem od czego to bylo..
Emilka no widzisz jaki ten swiat maly grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Emilka21 (offline)

02-12-2015 19:45:33

niemcy
Ooj tak swiat maly smiling smiley ja czesto tak mam jak w sklepach jest bardzo goraco, duszno i zaraz reaguje w ten sposob albo mdleje w momencie. No co zrobic w pierwszej nie mialam takich problemow.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kitkat (offline)

02-12-2015 19:49:55

To ciśnienie, może macie za niskie albo za wysokie. W sklepach często nie ma dobrej wentylacji, więc może się robić duszno... Jakby ktoś zemdlał to trzeba położyć na plecach i nogi do góry, dojdzie do siebie smiling smiley Później coś do picia podać jak już się dobrze wybudzi i powinno być ok smiling smiley

A zapobiegawczo to dużo pić! Wody najlepiej oczywiście smiling smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-02 19:53 przez kitkat.

Effa92 (offline)

02-12-2015 19:50:27

Cieszyn
No mi tez od razu cieplo jest ale zeby tak miec to pierwszy raz grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
Obejrzyjcie sobie moze sie Wam przyda grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

kitkat (offline)

02-12-2015 19:57:20

Jaka magia! grinning smiley Muszę się tak nauczyć! grinning smiley radość


Effa92 (offline)

02-12-2015 20:03:07

Cieszyn
He he dokladnie grinning smiley ale ja i tak sie boje takich maluszkow Xd


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

02-12-2015 21:20:59

Warszawa
KangurzaMama fajny przepiswinking smiley zachowałam go sobie!smiling smiley

Emilka jak liczyłam kiedys to własnie cos koło tej kwoty mi wyszło, takze ładna zapomogagrinning smiley tzn jak przeliczysz na nasze bo, biorąc pod uwage to ile sie zarabia w niemczech to chyba smieszne pieniądze dla niemca, ale dla nas zawsze to cossmiling smiley
ładny zestawik poscielismiling smiley chociaz ja powiem szczerze ze nie przydała mi sie w ogoóle ta kołdra...

kitkat taaaak! chlopak jest mamusiny a corcia tatywinking smiley to prawda!
heh.. jak napisałas o tym co trzeba zrobic to od razu mi sie przypomina kurs pierwszej pomocy!smiling smiley
uczestniczyłam w takim ze wzgledu na dzieci. zeby wiedziec co i jak w razie roznych sytuacji- fajna sprawa! polecam dla obecnych mam i przyszłych...smiling smiley

Effa mi chyba w pierwszej ciązy tak poszła krew z nosa. ale tez wit C brałam i w miare te naczynia sie wzmocniłysmiling smiley o tyle dobrze ze na wieczór lepsze samopoczucie!
mi tez sie zrobiło słabo z duchoty. aczkolwiek tylko raz miałam taka sytuacje na 3 ciąze... to całkiem dobry wynik. oby sie juz nie powtorzyło!smiling smiley
a filmik super!smiling smiley przetestuje na swoim dziecku xD










[link widoczny po zalogowaniu]

Mancia666 (offline)

02-12-2015 21:24:24

Konin
Ja mam syncia mamusi i chciałam drugiego może to pomyłka. Uderzeń gorąca nie mam wgl ostatnio czuję się idealnie poza chęcią snu .


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.