Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

Trysia1213 (offline)

26-11-2015 22:46:23

Odrowąż
Ja czekam na narodziny pierwszego dzidziusia <3
Termin na 03.04.2016 <3

KangurzaMama (offline)

27-11-2015 08:22:38

Gdańsk
Cześć dziewczyny smiling smiley

Witam nowe kwietniowe mamusie i gratuluję smiling smiley

Ja siedzę na tej nieszczęsnej glukozie :/ oczywiście w kolejce już znaleźli się tacy co im przeszkadzało że bez kolejki wchodzę chociaż napis na drzwiach jak nic wisi... a jeszcze dwa razy przede mną tongue sticking out smiley mała szaleje po glukozie więc chociaż jedna z nas się cieszy z tego okropnego napoju winking smiley

CarAllowa dlatego ja koszule z allegro sobie życzę te co już sama znalazłam tongue sticking out smiley
Jak Twoja ręka dzisiaj? Mam nadzieję że już dobrze.

Kasia_Z88 u mnie białe upławy w ciąży są normalne i nie świadczą o infekcji. Dopiero żółte lub zielone (ale tych nigdy nie miałam) są oznaką infekcji.

Mancia666 ja nie znam tej sprawy. Chociaż teraz z nudów poczytam tongue sticking out smiley

CarAllowa (offline)

27-11-2015 09:04:58

Warszawa
KangurzaMama no tak jak to w przychodni, zawsze ktos taki sie znajdzie.. u mnie tak samo jest. Ale ja to sie kłoce i niech spadaja... grinning smiley mała szaleje po glukozie mowisz:> smakuje jejgrinning smiley
a z reką o wiele lepiej! na szczescie. w nocy jzu przestało bolec. mam jedynie brzydki, czerwony slad. ale generalnie nie jest zlesmiling smiley
u mnie oprocz mnie i meza to inni sie nie posługuja komputerem wiec byłby problem z zakupami na allegro. dlatego jzu sama sobie to poogarniamwinking smiley


Trysia1213, kitkat witam nowe mamusiesmiling smiley a na imie jak macie?? jesli mozna wiedziec:>










[link widoczny po zalogowaniu]

KangurzaMama (offline)

27-11-2015 09:24:10

Gdańsk
CarAllowa ja też się kłócę o to co mi się należy tongue sticking out smiley
Całe szczęście że z ręką już lepiej smiling smiley
To u Ciebie rzeczywiście by był problem z takim prezentem pod choinkę tongue sticking out smiley

Już mi z głodu niedobrze sad smiley a jeszcze 35 minut czekania... :/ mam tylko nadzieję że nie będę mieć cukrzycy...

Kasia_Z88 (offline)

27-11-2015 10:40:52

Warszawa
Witam nowe mamy, ciągle nas przybywa. Jak się czujecie? znacie już płeć? pewnie jesteście po albo zaraz przed połówkowym?

Mancia Ja sie orientuje troszke o tym Fabianie. Patologia wg mnie troche, ale najważniejsze że wiedza gdzie jest mały i że nic mu nie jest bo jest z ojcem (raczej mu nie grozi niebezpieczenstwo). Tak dokłądnie nie wiem kto tam ma racje, tyle co słysze w wiadomościach teraz.

CarAllowa- nom powiem w poniedzialek o tym lekarzowi (tylko zeby nie zapomnieć). Zakupy mysle że udane 7 par pajaców 68/74 za 35 zl smiling smiley grubsze i cieńsze. Myśle tez ze to rychy bo cidziennie np wieczorem sie powtarzają. Wczoraj co prawda miałam jakies zagazowane jelita (cos musiałam zjesc) ale raz tak mnie cos dziubło że az się wzdrygnęłam. Podobnie jak chyba Effa pisałą, że może w pęcherz jakoś tak w środku. Aż mnie to troszke zabolało albo zaskoczyło już nie wiem sama, bo trwało to sekunde.

KangurzaMama no własnie mam biały i bez zapachu wiec mysle ze to nie infekcja. Współczuję tej glukowy ja nie wiem jak przez to przejdę... bo ja generalnie nie moge być zawiele na czczo, a pewnie niedlugo mi da na to skierowanie. Wizyte mam 21 grudnia (26 tydzien), nie wiem czy to nie bedzie już późno... zapytam go przy usg.




Kasia_Z88 (offline)

27-11-2015 10:43:48

Warszawa
znalazłam taką rozpiskę z luxmedu jakie badania w jakich tygodniach. i na nich pisze że glukoza w 24-28 tyg ciąży. więc pewnie dostanę tego 21. a po świętach to napewno mi wyjdzie zawysoki cukier...




KangurzaMama (offline)

27-11-2015 14:01:45

Gdańsk
Kasia_Z88 jakoś przeżyłam tą glukoze chociaż było ciężko... z głodu było mi niedobrze i głowa mnie rozbolała sad smiley ja gdzieś czytałam że od 20 tygodnia się to badanie robi, wszędzie inaczej tongue sticking out smiley żebym tylko nie musiała już tego powtarzać...

Ja właśnie czytałam o tym Fabianie i dziwna sprawa... Też mi to patologią zalatuje :/

Effa92 (offline)

27-11-2015 14:37:51

Cieszyn
Witamy Kitkat i Trysia i gratulacje! smiling smiley

Hmm to zobacze jesli nigdzie w sklepie nie znajde to zostaje mi allegro ;p
Haha slyszalam o tym ze tak kiedys bylo ale wyobrazcie sobie teraz zeby chlopca na rozowo ubrac xd

Kasia mnie tez troszke zabolalo jak w pecherz "dostalam" ale ja to w ogole nie wiem czy to maluch czy nie ale jakos nisko strasznie jakby w podbrzuszu czuje takie dotkniecia nie wiem jak to opisac :p Wczoraj wieczorej jak siedzialam przygarbiona troszke to czulam xd

O tym Fabianie to juz dlugo jest akcja bo na fb to juz kiedys ogladalam jak znajde link o wam wysle i ta "matka" wcale nie byla jakby bez winy tez wiec ciezko powiedziec...


Wiecie co dzis mi sie snilo i zapamietalam sen nawet tongue sticking out smiley A wiec tak bylam niby u tego lekarza na tych prenatalnych i on mi powiedzial ze bedzie chlopiec a ja sie zalamalam i obudzilam haha xd Mam nadzieje ze sie nie sprawdzi te sen grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

27-11-2015 15:37:13

Warszawa
Effa Ty się tak nie nastawiaj negatywnie na tego chłopca, bo jeszcze się załąmiesz :-P Ja też myslalam cale życie ze dziewczynka i w ciazy też, ale jakoś mąż od poczatku móił ze bedzie chłopak i mnie przegadał. Dobrze też mieć chłopczyka, jak bedzie najstarszy to bedzie się pozniej opiekował młodszym rodzeństwem smiling smiley Myślę że to możesz czuć ruchy wąłsnie. One dosyć nisko są. Jak mi lekarz jezdził kiedys na usg to patrzyłam na brzuch w którym miejscu to dziecko siedzi i włąsnie zobaczyłąm że bardzo nisko, główkę to prawie że w pachwinie miałam jego kiedyś. a ja mysłąłam ze on tak wysoko jest skoro mam taki już brzuszek duży.




KangurzaMama (offline)

27-11-2015 16:28:37

Gdańsk
Umówiłam się na usg połówkowe i jednak na 19 grudnia bo je robi inny lekarz. Przez telefon mi powiedział że to nie będzie za późno a mi się jakoś późno wydaje ten 23 tydzień tongue sticking out smiley zawsze miałam wcześniej tongue sticking out smiley no ale dokładnie i fachowo mówiąc będzie to 22 + 3 to chyba nie tak źle... jak myślicie? Któraś z Was była w tym tygodniu na połówkowym?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548460, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.