MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

stefanka (offline)

09-03-2016 21:51:36

-żarnówka
Nika ale napewno nie wazysz 80kg. Przed zajsciem w ciaze przytylam 5kg to teraz mam za swoje...

nika1987 (offline)

09-03-2016 21:55:52

Stefanka przed ciążą ważyłam 65 kg (przy wzrošcie 170 cm) dla mnie to była waga idealna. Po przytyciu 16 kg mam teraz 81!!!! smiling bouncing smiley z tym, że każdy mi mówi że weszło mi w brzuch i cycki hehe


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena17174 (offline)

10-03-2016 01:45:43

Leżajsk
Dzieki dziewczyny zs rady bede cos jeszcze kombinowala a jak nie pomoze to pojde prywatnie na wizyte...bartus na karmiony cycki ogarniete hehesmiling smiley idziemy dalej spacsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

marutka (offline)

10-03-2016 08:32:16

Wszystkie śpią? Hmmm ... Ja dzieci odstawiłam, maź pojechał wiec zaraz zabiorę sie za jakies porządki ! Strasznie mi sie nie chce, bo nie dość, ze nogi popuchnięte, rece sztywne to jeszcze dopadła mnie zgaga i to taka jak chyba nigdy w życiu! Boje sie , ze przez te opuchnięte nogi , lekarz bedzie chciał mnie położyć do szpitala, chociaz w każdej ciazy pod koniec puchłam i cisnienie mam ok... Zobaczymy w poniedziałek!

Marzenka- ja bym na Twoim miejscu chyba jednak wybrała sie prywatnie do lek. , bo sie zmęczysz!

nika1987- Ty jestes wysoka, wiec u Ciebie lepiej to wyglada, ja mam 165, a przed ciaza wazylam 48/49 kg! I mimo, ze tak strasznie moze nie wyglądam , to takiej "murzynskiej " dupy dostałam mały grymaśnik

Amelucha- jak minęła noc , jak Amelka?

Stefanka- Do alergologa jedziesz z corcia?

No i Asia, byNika co z Wami? byNika to pewnie w szpitalu ...moze juz urodziła???
....a Asia?

Edytka- a Ty znowu do pracy , czy juz odpuszczasz?Łozeczko rozstawione?

anszelik- jak żyjeciesmiling smiley? Jutro do domu?


stefanka (offline)

10-03-2016 10:02:29

-żarnówka
Tak marutka jade z Tosia bo niby inhalacje pomagaja ale jak zacznie skakac czy biegac to znowu ma ataki kaszlu.
Ide sprzatac lazienke...

anszelik (offline)

10-03-2016 10:33:44

Łódź
Boze jakos nie moge sie zorganizowac jeszcze zeby do Was czesciej zagladac. Mozliwe ze wyjdziemy dzis bo jest strasznie duzo pacjentek i miejsc zaczyna brakowac. Jesli Dawidek nie ma zoltaczki to wychodzimy. Czekamy na 11 na wyniki. Ale nie widac po nim zeby cos bylo.




[link widoczny po zalogowaniu]

marutka (offline)

10-03-2016 10:43:38

Anszelik- jak nic nie widac , to na pewno bedzie ok! O braku czasu cos wiem juz teraz i nie wyobrażam sobie jak to bedzie za chwile grinning smiley A jak karmienie?


stefanka (offline)

10-03-2016 12:24:57

-żarnówka
Anszelik daj spokoj jestes 5 dni po porodzie i na dodatek po cc a juz chcialabys miec wszystko zorganizowane? Mysle ze trzeba miesiaca w domu zeby wszystko poukładać i przedewszystkim poznac sie z Dawidkiem. Takze sie nie stresuj ....

Wlasnie skonczylam lazienke ale zeszlo mi sie 2 godz. Ledwo zyje brzuch troche boli. Ide pod przysznic bo jestem jak szczur mokra wogole to mam wrazenie ze sie poce teraz bardziej. Tez tak macie?
Odezwe sie po wizycie u alergologa

stefanka (offline)

10-03-2016 12:31:58

-żarnówka
Marzenka moja tesciowa tez ma problemy z zaparciami i na nia najlepiej dziala taka mikstura.
Szklanka przegotowanej nie goroncej wody do tego lyzka prawdziwego miodu i plasterek cytryny. Ona robi to wieczorem a rano tylko wstanie z lozka pije i za chwile jest w lazience. Mysle ze mozesz sprobowac bo to napewno nie zaszkodzi Bartusiowi. Powodzenia

marutka (offline)

10-03-2016 13:16:26

Ja uporalam sie z pokojami dziewczyn i łazienkami i padam na twarz! Zaraz lecę po dziewczyny i działam dalej!

Stefanka- ja tez sie bardziej poce, mam zadyszkę i w ogóle szyszunia ze mniesmiling smiley

Anszelik- ...no cudni Ci mężczyzni Twojego zycia!winking smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-10 13:31 przez marutka.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546420, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.