MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

Patka12 (offline)

11-02-2016 18:12:03

Księginki
Oż w mordę Anszelik to nieźle ale to wersja optymistyczna bo weź urodź takiego klocka jak ma Cie porozrywac to rzeczywiście lepiej cc. To czekamy na Dawidka smiling smiley

Patka12 (offline)

11-02-2016 18:13:00

Księginki
Asia jestes tam? Odezwij sie

Patka12 (offline)

11-02-2016 18:16:51

Księginki
Dziewczynki zaczynamy sie powoli wykruszać.

agnieszka_zwolinska (offline)

11-02-2016 18:24:46

Anszelik dziewczyny maja racje jakby miało Cie porozrywac albo cos złego nagle miałoby sie zacząć dziać podczas SN to lepiej, ze bedzie CC. Bedzie dobrze, wiadomo, ze naturalnie najlepiej ale trzeba myśleć o Waszym zdrowiu, skoro tak bedzie najlepiej to nie ma sie co załamywać :* scisjam mocno kochana :*

A ja niestety nadal w szpitalu, miałam mieć USG i badanie ginekologiczne, ale dzień minął i lekarza po obchodzi brak, znowu cesarski, przyjęcia, itd.. Kurcze a ja sie tak nastawilam na wyjście, ze dzis wardze na wszystkich i ogólnie jestem jednocześnie zła i smutna sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

marutka (offline)

11-02-2016 18:44:14

Patka - ja bede ( mam nadzieje) jedna z ostatnich!!! Ale moje prognozy co do gabarytów mojego synka sa podobne!

Aga- Steasznie mi przykro! Nie rozumiem postępowania tamtejszych lekarzy! Pisałam z Klaudia, mowi, ze lekarze i cały personel w szpitalu super, usg bez problemu, ktg 2-3 x w tyg., badanie ginekolog. Codziennie! Widac nie jest to , az taki problem! A z tego co piszesz u Ciebie ciagle jakaś łacha! Smutne to!!

abszelik- nie smutaj sie , tylko szykuj ubranka ...rozmiar 62grinning smiley

Patka12 (offline)

11-02-2016 18:59:10

Księginki
No Aga ty sie masz z tymi lekarzami cholera co za dziadostwosad smiley marutka moja córka tez mała nie będzie bo w 36 tygodniu miała 3122g przez tydzień przybywa średnio około 300g wiec jak pójdę teraz w środę to będzie miała około 3700g lekarz mi od razu powiedział ze będzie około 4000g zobaczymy w którym tygodniu urodzę bo powiem Ci ze za tydzień czyli w 38t i 3 dni mogłabym juz mieć Maje przy sobie. Tak bym chciała za tydzień juz urodzić smiling smiley jak poszła bym w ślady mamy to by było fajnie bo ona mnie urodziła w 38 tygodniu.

ameluchaklucha (offline)

11-02-2016 19:36:44

Kostrzyn
A ja bym chciała sobie dzisiaj urodzić, ale raczej nici bo przez 4 godziny to raczej nierealne jak nic się nie dzieje.
Anszelik ale szybka decyzja lekarza, ale jak byś się miała męczyć to chyba lepiej tak. Wiem, że pewnie ciężko Ci się z tym pogodzić, bo nie byłaś za cc tak jak jasad smiley.
To teraz już do 20-stego nie masz wizyty?
Patka12 no wykruszają się , bo dwie już urodziły, jeszcze przed terminem i pewnie na razie ani myślą, żeby wchodzić na forum, cieszą się maleństwamismiling smiley.
Nie wiadomo jak to z Nami będzie po.
Trzy są w szpitalu a wiadomo jak tam z netem jest itd.
Asia no może akurat nie ma ochoty na forum i musimy Jej to po prostu wybaczyćsmiling smiley.
To Klaudia pewnie wyjdzie, jak z moczem będzie ok. a już myślałam, że na Nią trafiłoradość


[link widoczny po zalogowaniu]

ameluchaklucha (offline)

11-02-2016 19:43:02

Kostrzyn
Aga kurczę co to za debile tam są, powiem Ci że kiedyś już tam myślałam żeby zadzwonić na dyżurkę i im nagadać, bo ile można. A kontaktowałaś się ze swoim ginem telefonicznie?


[link widoczny po zalogowaniu]

Wrzesinka88 (offline)

11-02-2016 19:55:10

Chodów
Anszelik nie martw się.niekiedy cc jest koniecznością i lepiej,ze wiesz wcześniej niż mogłabyś się o tym dowiedzieć w trakcie porodu.
Amelucha widocznie małej się tak nie spieszy bardzo,dobrze jej tam u Ciebie w brzuszku.
Patka12 jeny,tlTy też już spokojnie mogłabyś rodzić zazdroszczę,ze juz tak niewiele Wam zostało.
Aga ja nie mówię,ze tu w Łęczycy jest wszystko ekstra i super ale tamnw Kutnie to już przeginaja.
Tu rano na obchodzie zlecaja kto na jakie badania jak na usg to lekarz przychodzi i zabiera na iść,jak na badanie gin to się czeka aż zawolaja. Ja ktg mam 2x dziennie. Dziś znowu miałam powtórkę badań z krwi.wczoraj badanie ginekologiczne. Teraz był wieczorny obchód, jeśli nic się nie wydarzy to jutro do domu. Trzymajcie kciuki i proszę módlcie się żeby mnie nie złapał juz atak. Potrzebuje od tego bólu odpocząć.

Marzena17174 (offline)

11-02-2016 20:00:24

Leżajsk
Anszelik będzie dobrze ciesz się ze lekarz dba o ciebie na pewno szybciej dojdziesz do siebie po cc niż jakbyś miała cała popękać :*
Napisałam do Asi na facebooku i odp mi że u nich wszystko dobrze ze zdrowiem tylko nie ma teraz czasu na forum bo ma dużo spraw na głowię i odezwie się do nas jak się upora za wszystkim smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548220, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.