MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

Rzanti (offline)

26-01-2016 12:17:34

Międzyrzec Podlaski
Cytuj
anszelik
agnieszka winko... mhm... ja jak skończe karmić to upiję się żołądkową gorzką, albo martini... Jeszcze się nie zdecydowałam grinning smiley



haha skąd ja to znam ;p tez już mam takie plany ale na likierek z lidla ;p jak na razie musze sie zadowolić piwkiem 0% , Warka pomyślała o nas i coś na podobieństwo piwka stworzyła ;p chwała jej za to;p




marutka (offline)

26-01-2016 12:19:58

Marzena - to ciopiszesz po prostu nie mieści sie w glowie, zeby nie chcieli przyjechać do dziecka z 40 stop. goraczka ! Dobrze, ze juz wiadomo co jej jest , dostała leki i teraz bedzie tylko lepiej! Moze faktycznie z ta biegunka lepiej do lekarza, bo biedna nie dość ze goraczka i wymioty...., zeby sie nie odowodniła!
U mnie tez nastrój do bani! Do tego ten post Bmammy mnie tak mocno przygnębił...! Jak to nic nie wiadomo, jak nic nie mozna lekceważyć, bo w jednej chwili jest dobrze, a za chwile... Ech mam nadzieje, ze malutki z dnia ba dzien bedzie rósł w sile! Z całego serca IM tego zycze!

Rzanti (offline)

26-01-2016 12:23:57

Międzyrzec Podlaski
Bmamma oby wszystko było dobrze z Synkiem, jest już na tyle duży że na pewno bedzie walczył o to by wkrótce zawitać u was w domku. takie maluszki są wyjatkowo silne a jeszcze silniejsze się robią gdy mają kontakt skóra do skóry (kangurowanie). życzę wszystkiego dobrego ! najważniejsze ze oddycha już sam a tlen ma podawany by było łatwiej smiling smiley




Wrzesinka88 (offline)

26-01-2016 12:29:40

Chodów
Bmamma...jak zaczęłam czytać post i zobaczyłam tylko liczby to łzy napłynęło mi do oczu i nawet nie umiałam się skupić żeby wszystko przeczytać.do tej pory mam gęsią skórę i ciarki na plecach.jak to dobrze,ze byłaś taka czujka wtedy,a w sumie Twój lekarz gony podziwu bo to on sam Cię ściągnął na obserwację...Teraz będziemy trzymać kciuki i modlić się o zdrowie dla Jacusia.Myślę,ze wszystko jest pod kontrolą i idzie mu lepszemu więc maluszek musi nabrać sił i z niecierpliwością będę czekać na wiadomości od Ciebie i na kolejne postępy. TRZYMAJ SIĘ KOCHANA:*

Marzenka wodzie,ze i Ciebie też sytuacja kiepska...ech ta nasza służba zdrowia,brak słów. Musisz dbać o corcie i o siebie.dużo pijcie,przede wszystkim elektrolity dla Ciebie żeby organizm Ci się nie wyjalowil i nie odwodnil. Oby małej szybko przeszło i Ciebie nic groźnego nie dopadło.

Ja nie wiem czy to ta pogoda,ale też jakąś rozbita jestem.poza tym brat nie miał zabiegu.po raz 2 hp odeslali z izby.tym razem lekarz stwiedzil ze musi być zrobione usg bo on nie wie jak to jest umiejscowione...jakby nie mogli tego zrobić w szpitalu po przyjęciu tylko muszą rodzice zrobić to prywatnie....masakra to wszystko

ameluchaklucha (offline)

26-01-2016 12:36:37

Kostrzyn
O jej Marzenka znowu masz przeboje w domusad smiley. Współczuję bardzo. A kiedy teraz masz wizytę?
Faktycznie ja przeczytałam post Bmammy to nadal nie mogę uwierzyć w to co się stało. Myślałam, że już jest dawno w domu i wszystko ok., tylko czasu nie ma się odezwać a tutaj takie wieści.
Gratuluję i cieszę się ,że miałaś tak fachową opiekę i wszystko zakończyło się pomyślnie.
Zobaczysz Mały będzie jadł, rósł i przybierał na wadze i ani się nie obejrzysz a wrócisz z Nim do domku. Na pewno w szpitalu ma fachową opiekę.
Jak już dojdziesz do siebie i Jacuś nie będzie dawał Ci w kość, to zajrzyj czasami na forumsmiling smiley
Dzwoniłam, żeby odmówić tą komodę co wczoraj u stolarza zamówiliśmy i gościu wcale nie był w szoku, odczułam w Jego głosie nawet radość, no co za dziodprofesorek.
My też na ślub zażyczyliśmy sobie zamiast kwiatów trunki i mamy tego trochę w barku. Bardzo polecam ja ktoś lubi słodkie, a ja do takich należę Nalewkę Babuni, jest pyszna pamiętam, że jak ją otworzyliśmy to sama ją piłam, bo mąż za takimi
nie przepada. Kagor też dostaliśmy, ale mąż ma zakaz picia sam, dopiero jak ja będę mogła to wspólnie wypijemysmiling smiley.
Powiem Wam, że po przeżyciach Bmammy mam jeszcze większy stres i schizę co do tych ostatnich tygodnipłacz, a jeszcze jak przenoszę i będę się tak kulać to tym bardziejsad smiley.
Chociaż z tego co pamiętam to Ona miała już jakieś przeboje z pierwszą ciążą, ale do końca nie chciała o tym pisać i Jej się nie dziwie.
Anszelik nie martw się jak weźmie Cię ostro to będziesz wiedzieć, kiedy naprawdę jechać do szpitala, no chyba że konkretna ilość wód za pierwszym razem Ci odejdzie a nie będą się sączyć i wtedy trudno jest określić czy to wody czy siulki.
Najważniejsze jest też to, żeby nie jechać za wcześnie po paru nieregularnych skurczach do szpitala, bo nas odeślą i będziemy się bujać. Z tego co pamiętam to szpital masz blisko, więc w ramach zwinnej i szybkiej akcji porodowej może zafundujesz sobie spacer. To oczywiście żarcik, ale są takie kobiety, które same zajechały do szpitala na poródtongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ameluchaklucha (offline)

26-01-2016 12:48:31

Kostrzyn
Jak widzę znowu te ankiety to mnie szlak trafia.
Człowiek tu się zamartwia, żeby wszystko dobrze było i czeka a Oni dupę zawracajądiabełek


[link widoczny po zalogowaniu]

Wrzesinka88 (offline)

26-01-2016 12:51:45

Chodów
Ja te ankiety ignoruje. Cały czas myślę o bmamma....Jakoś mocniej się zaczęłam stresować i martwić żebym niczego złego nie przeoczyla

Marzena17174 (offline)

26-01-2016 13:01:49

Leżajsk
Ja mam wizytę dopiero 12 lutego ale miałam już umówioną wizytę położnej na wczoraj tylko z powodu choroby córki ją przełożyłam jak córci coś przejdzie to znów zadzwonię się umówić...
okropnie boli mnie kręgosłup ani siedzieć ani leżeć już nie mogę mały cały czas tak mi łapkę w żebra wkłada sad smileyprzepraszam ze tak się użalam ale mam już dość sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Wrzesinka88 (offline)

26-01-2016 13:05:26

Chodów
Marzenka nie przejmuj się.uważam,ze teraz jak nigdy możemy sobie pozwolić na marudzenie,nazekanie itd...nieraz trzeba to wszystko z siebie wyrzucić.bardzo Ci współczuję kochana:*

marutka (offline)

26-01-2016 13:08:56

Mnie tez wkur... te ankiety !! Niech sobie zakładają nowy wątek, a nie zasmiecają całe forum!!! Powinny tego zabronić!

Amelucha , Wrzesinka ja tez boje sie! Sama nie wiem czego! Jakies takie wewnętrzne rozbicie, niepokój ...Dobrze, ze w czw mam ktg , to serduszka sobie chociaz przez pół godziny posłuchamsmiling smiley
Moj synus dzisiaj zlitowała dud nade mną i kopie, pręży sie! A mi od razu chce sie żyćsmiling smiley

Co do trunków , to ja uwielbiam tylko wino czerwone i to mocno wytrawne! Po slodkich pęka mi glowa!

No, ale z tym delektowaniem sie winkiem to sobie poczekam, bo bardzo chce mojego synusia karmić piersią! Ale powiem Wam, ze mi polozna powiedziała, ze nic sie nie stanie i nie zaszkodzę jak wypije pół lampki wina zaraz po karmieniu, (wiedząc, ze maluch pojadł i nst karmienie za jakies 3 godziny)!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548340, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.