MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

xklaudiax94 (offline)

07-01-2016 10:01:56

ja to na szczęscie nie mam co ogarniać bo wczoraj mąż odkurzył , jedynie troche naczyń do zmycia ale to po obiadku zmyje smiling smiley jutro czekają mnie zakuuupy bo dzis nie wiem czy zdazymy takze chyba padne grinning smiley
tak sie zastanawiam czy do szpitala nie kupic sobie takich miniaturek kosmetyków (pasta do zebów, szampon, zel) są w rossmanie takie malusie pudełeczka , mało miejsca zajmują smiling smiley jutro sie planuje wybrac obejrzeć te cuda smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

anszelik (offline)

07-01-2016 10:21:29

Łódź
Klaudia ja właśnie część kosmetyków wezmę w tych mini opakowaniach. Mam już nawet pastę do zebów, bo dostałam na jakiejś promocji i kilka saszetek szamponu do włosów to wystarczy. Żel pod prysznic tylko pewnie wezmę pełnowymiarowy bo ja lubię jak mi się dużo piany robi grinning smiley No i żel do higieny intymnej też normalny bo trzeba się będzie pewnie często podmywać. Dla Małego mam próbki kosmetyków ze szkoły rodzenia, więc je wezmę do szpitala. Z resztą my mamy dość blisko do szpitala, a Mąż z pracy ma 10 min na pieszo to mi będzie donosił gdyby coś było pilnie potrzebne.




[link widoczny po zalogowaniu]

Bmamma (offline)

07-01-2016 11:11:43

Wrocław
xklaudiax94 trzymam kciuki za wizytę smiling smiley

Mi jakoś od wczoraj wieczorem brzuch twardy się robi za każdym razem , jak wstaję lub chodzę. Jak się położę, to mam wrażenie, że się rozluźnia. Pół nocy nie spałam i jak na złość nospa się skończyła i mąż musiał lecieć do apteki całodobowej. Nie wiem może ten brzuch ma być taki jak stoję? Zadzwoniłam rano do lekarza i umówiłam się na po południe, niech go pomaca i mi powie co i jak. Mam nadzieję, że robię z igły widły ... z nerwów, bo wczoraj się dowiedziałam, że moja znajoma urodziła przez cc córeczkę. Mała waży 850 g sad smiley Odklejenie łożyska. Dzidzia na razie walczy, ale co będzie dalej? sad smiley Nie fajny ten początek roku.

marutka (offline)

07-01-2016 11:14:53

Jestem i ja! Fatalnie dzisiaj spałam! Synus tak kopał, ze podskakiwalo łóżko, a ja po prostu zaczęłam sie bać czy wsztstko z nim ok, bo tak jeszcze nigdy mnie nie kopał...takze od 3 nie śpię! Wczoraj pozarłam sie z mężem . Dzisiaj troche bolał mnie brzuch, mysle, ze to nerwy! Jakaś do d... dzisiaj jestem!
Xklaudiax , amelucha dajcie znac jakos wyzytach!

marutka (offline)

07-01-2016 11:25:03

Bmamma- nie martw sie kochana!Dobrze, ze idziesz do lekarza, uspokoi Cie! Z tego co pamietam , to masz za soba jakies przykre doświadczenia i pewnie stad te leki, to zrozumiałe!
Ja wczoraj przez meza tak sie zdenerwowałam, ze az płakałam, wtedy brzuch zaczął mi sie spinać , ale dzisiaj juz ok! Daj znać jak po wizycie!
A ta koleżanka w którym tyg urodziła? Boże odklejenie łożyska... To śmiertelnie niebezpieczne dla matki i dzieckasad smiley

edytka123 (offline)

07-01-2016 11:31:47

Świecie
marutka jakas chyba fatalna noc !!
ja wsumie do kupy tez moze z 4h spałam a o 5.30 trzeba było wstac!kozioł o ścianę

anszelik (offline)

07-01-2016 11:47:04

Łódź
Bmama dobrze, że lekarz Cię dziś przyjmie, w 3 trymestrze w sumie nie ma co lekceważyć takich rzeczy, jeśli Cię to niepokoi. Mnie w sumie też często brzuch twardnieje, ale jakoś to na razie ignoruję. Na wizycie ostatnio było ok, chociaż czułam się mocno średnio. U koleżanki faktycznie średnio. Bardzo mały wcześniaczek. Chociaż pocieszę Cię - u sąsiadki mały miał 740g jak się urodził i wszystko jest dobrze. Grunt to dobra opieka dla Maleństwa.
marutka widzę, że my to się tak na zmianę z tymi naszymi mężami kłócimy. Nie daj sobie w kaszę dmuchać! Ale nie denerwuj się też przy tym, bo Młody też się denerwuje razem z Tobą. Widzę po sobie, że jak się na coś wścieknę to mam trampolinę w brzuchu.
W ogóle to pisałyście ostatnio, że nie jeździcie już autami. Tak same z siebie boicie się czy coś? Bo ja właśnie ciągle prowadzę i w sumie wolę ja niż jak Mąż prowadzi, bo mnie wkurza, że za wolno jeździ. Taki się zachowawczy zrobił, że ostatnio mu powiedziałam, że niech jeszcze wąsy zapuści i kaszkiet założy to będzie akurat pasować pod jego styl jazdy...




[link widoczny po zalogowaniu]

xklaudiax94 (offline)

07-01-2016 11:55:41

Bmamma mi tez sie tak robi z brzuchem dlatego dzis jade do lekarza , zeby sie upewnic ze nic sie nie dzieje smiling smiley

moja znajoma urodziła jakos w grudniu a powinna tak jak my w marcu i do tego blizniaki! wiem tylko , ze leżą w inkubatorach i dojrzewają.

marutka dam znac smiling smiley A Ty sie nie stresuj męzem, chłopy to chłopy nikt ich nie zrozumie ;P trzeba brać poprawke winking smiley

anszelik ja nie prowadze auta bo jakos nie moge sie skupic na jezdzie i taka rozkojarzona jestem wiec wole nie ryzykować bo sie zamysle i w cos przywale tongue sticking out smiley czasem jak musze podskoczyc po męza do roboty czy cos to jade ale to tylko wyjatkowe sytuacje winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

marutka (offline)

07-01-2016 11:55:44

Edytka, anszelik, xklaudiax buziak od dziecka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-07 11:56 przez marutka.

Bmamma (offline)

07-01-2016 11:58:02

Wrocław
marutka koleżanka była jakoś w 26 tyg. Szczęście w nieszczęściu, że akurat leżała na patologii ciąży, więc szybko zareagowali na krwotok.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547830, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.