MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

marutka (offline)

07-12-2015 13:46:38

Dzieki Kochane za ciepłe słowa!!!Dzisiaj o 17.30 jade z nimi do lek.bo boje sie, ze jak sie zacznie rozkręcać w nocy to nie nadążę!! Ja tez sie cos kiepsko czuje, ale moze to z nerwów i niewyspaniasad smiley
Asia- śliczna ta sukienusia!
Amelucha- ja wiem, ze przez pierwsze trzy miesiące byłam po prostu nierozłączna z moimi dziecmi, ale moje corcie to takie małe cycki były i sa! Sama zobaczysz, jak Amelka bedzie ładnie jadła z butli i na dodatek dobrze bedzie czuła sie z babcia to poszalejesz ... Oczywiscie myślami i rak bedziesz z Amelka ... Tak to juz my Mamy mamy smiling smiley
Agnieszka- to moze dobry znak, ze specjalnie kolo Ciebie nie latają, moze to znaczy, ze nic złego sie nie dzieje!!! Trzymaj sie Kochana i oby szybko wypuścili Cie bezpiecznie do domkusmiling smiley

anszelik (offline)

07-12-2015 13:50:48

Łódź
agnieszka brak wiadomości to też jakaś wiadomość - wszystko jest ok, więc za wiele nie robią. Jak tylko skurcze przeszły to odpoczywaj dużo! Wszystko będzie dobrze, zobaczysz!
marutka niezły masz sajgon w domu z tym wirusem. Żeby tylko Ciebie nie dopadło paskudztwo.
Patka świetne są sukienki trapezowe, które po ciąży też wykorzystasz jako oversize. Na pewno coś znajdziesz bo teraz wszędzie takich pełno. Jak ja kupiłam w tamtym tygodniu dwie (tylko dlatego, że mi kasy było szkoda na wiecej) to też na pewno coś znajdziesz winking smiley A ja normalnie nosze rozmiar 42/44, więc dodajcie do tego ciążę.
Dopiero teraz udało mi się zalogować na forum. Coś mi się z ustawieniami porobiło na kompie w weekend i nie chciał się zalogować. Na szczęście się udało smiling smiley Musiała bym inaczej z telefonu pisać i pewnie dostała bym kręćka...
Właśnie wróciłam od dentysty... Niestety zrobiło mi się kilka niewielkich ubytków, które chcę wyleczyć przed porodem, bo potem może być różnie z czasem. Mały widać wysysa wapń porządnie skoro mi się na zęby rzuciło...
Pytałyście mnie wcześniej o farby kredowe. Byłam dziś w sklepie i je kupiłam. Zobaczę jaki będzie efekt mojego chałpnictwa i dam znać winking smiley Babeczka w sklepie mówiła, że nadają się do przemalowania komody z mdf i że sama odnawia nimi tego typu meble więc liczę na to, że będzie ok smiling smiley
W ogóle to trochę ruszyliśmy z zakupami smiling smiley Kasy trochę nam wpadło dodatkowej, więc akurat na rozpoczęcie wyprawki. W sumie jak dziś popatrzyłam na to co już mam to stwierdziłam, że całkiem sporo już mam ubranek. Głównie tych większych po synku sąsiadki, ale już kilka na 62 i 58 jest. Muszę trochę śpiochów i pajaców kupić, bo tego nie mam praktycznie w ogóle. W sobotę planujemy wypad po ciuszki smiling smiley
W ogóle to byłam w szpitalu u tej koleżanki która urodziła w czwartek. Mówi, że opieka super i ogólnie miała lekki poródsmiling smiley Niestety dopiero dziś wychodzą, bo Malutka miała żółtaczkę. Powiem Wam, że nie sądziłam że noworodki są aż tak Małe. Wiem, że koleżanki córa to już wybitnie, bo 2700g i 48cm, no ale sądziłam że jednak będzie większa smiling smiley
Rozczulił mnie za to mój mąż wczoraj, bo tak popatrzył i mówi, że chciał by bardzo żeby nasz Dawidek też już był z nami, bo chciałby go przytulić i w ogóle. Aż się poryczałam...




[link widoczny po zalogowaniu]

marutka (offline)

07-12-2015 14:00:53

anaszelik- ja tez juz dwa razy byłam u dentysty i czeka mnie jeszcze jedna wizyta. Zrobiło mi sie pare małych ubytków i chce to załatwić. bo chory ząb jest w ciazy niebezpieczny. Ja jako potworny cykor ledwo usiądę na fotel i juz domagam sie znieczulenia , inaczej bym zwiała. Pytałam gina mówił , ze od drugiego trymestru znieczulenie mozna!
Mam sajgon w domu, a dopiero co pomyslałam, ze fajnie ze moje dzieci zdrowesad smiley
Noworodki sa maleńkie i powiem Ci, ze ja jako matka 3 dzieci,za kazdym razem dziwie sie, ze sa az tak małe !

agnieszka_zwolinska (offline)

07-12-2015 14:06:09

leze w kutnie.w kroplowce mialam fenoterol,ale juz sie skończyla i dali mi teraz luteine dopochwowo-mam ja dostawac 2xdziennie-wiec ciekawe ile mnie tu potrzymaja.
anszelik az sie wzruszylam,moj tez czesto mowi, ze się juz doczekac synka nie moze winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ameluchaklucha (offline)

07-12-2015 14:37:56

Kostrzyn
Marutka wiem jak to będzie jeśli w ogóle zdecyduję się na wyjście i jeśli mama pomoże to i tak co pół godziny będę dzwonić ehhkarmienie piersią.
Aga czuję, że na dniach wyjdzieszchłopiec w łóżeczku
Mój Mati to ciągle chodzi i powtarza Malutka i robi śmieszne mini, albo bierze poduszkę i udaje, że to Ona i ją nosi, także trochę mu odbiłoradość, jeszcze trzy miesiące...
Powiedzcie czy gustujecie w pudrowych perfumach? I czy orientujecie się, które są najbardziej pudrowe z Avon?


[link widoczny po zalogowaniu]

anszelik (offline)

07-12-2015 14:41:02

Łódź
marutka ja to znieczulenie miałam tylko przy wyrywaniu ósemek. Dziś też "na żywca". Chyba mam wysoki próg bólu po prostu i tyle. Szkoda tylko, że mi się coś porobiły dziurki, bo miałam raczej zawsze zdrowe zęby.
agnieszka - luteine też brałam w I trymestrze, będzie wszystko dobrze, zobaczysz smiling smiley
W ogóle też macie takie momenty że płaczecie z byle powodu? Bo ja notorycznie wyje na reklamie allegro - tej z dawaniem/dostawaniem prezentów, gdzie ten Mały boi się podejść do Mikołaja... Masakra...




[link widoczny po zalogowaniu]

asias89 (offline)

07-12-2015 15:19:00

Łazdoje
Ja tak mam, wyje z byle powodu, ostatnio bylam u mamy i zrobila mi pokrzywe z trawa cytrynowa i czyms tam, byla to ost saszetka, ogolnie w ciazy nie slodze a mama mi poslodzila i sie rozbeczalam jak maly Kazio. Trochę wstyd...


[link widoczny po zalogowaniu]

Patka12 (offline)

07-12-2015 15:22:03

Księginki
Asiu dziękuje za pokazanie ślicznej sukienki wezmę ją po uwagę. Zobaczymy jak będę wyglądać

Patka12 (offline)

07-12-2015 15:23:57

Księginki
Myślałyście dziewczyny o macie oddechu do łóżeczka? Marutka albo Aga wy miałyście te maty?

asias89 (offline)

07-12-2015 15:28:45

Łazdoje
Ja myslalam o tej macie ale nie wiem czy to czasem nie jest popadanie w paranoje. Mysle, ze i tak pierwsze miesiace razem z mezem bedziemy na czujce i ta mata to tylko kolejny niepotrzebny wydatek. Sama nie wiem, moze ktos doswiadczony sie wypowie.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548020, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.