Ciąża Ci służy! Styczeń 2016

Wysłane przez tynka03 

Black (offline)

22-07-2015 12:03:46

Opole
Bananek ja już mam za sobą... No sporo wizyt. W tym dwie w szpitalu w sumie. Raz poleżałam kilka dni.

Batusia ja Ci to już wyrównywałam grinning smiley Tam u góry wystarczy w każdej pozycji wyśrodkowanie dać. Mniejsza z tym grinning smiley Zresztą i tabelkę na rodzeństwo poszerzyłam żeby było ładnie grinning smiley
Ja też się zastanawiam czy tak za tydzień nie iść na usg może płeć się pokaże smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

22-07-2015 12:46:44

Łódź
Black wielkie dzięki za poprawki, właśnie dopisałam wielkość wiercipięty, takze jeszcze raz sie usmiecham o poprawkę Mr. Green
Black jak będziesz mieć w przyszłym tyg prawie 16 tyg, to pewno lekarz płeć dojrzy, jeśli dziecię sie łądnie ułoży smiling smileyNa mama zone w filmikach w poszczególnym tyg ciaży, mówiąz, że dziewczynki guzek płciowy przeradza się w warki sromowe dopiero w 13 tygodniu, u chłopczyków w 11-12 tyg, ale są maciupieńkie i łatwo pomylić, ale jeśli w 13 tygodniu powstaja wargi sromowe to jak lekarz w 12 tc jest pewien , że to dziewczynka?Ginekologa zapytam na kolejnej wizycie...


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-22 12:52 przez Batusia.

tynka03 (offline)

22-07-2015 12:50:24

Witam smiling smiley

Aangie - super ze po prenatalnym ok smiling smiley no i gratulacje dziewczynki smiling smiley MAsz juz jakies propozycje imion smiling smiley?

Bananek - no nieźle, 3 razy to troche mało tongue sticking out smiley Tez bym nie wytrzymała smiling smiley a co do temteratury to dla mnie te 20 pare tez jest super, wiecej mi nie trzeba smiling smiley

Batusia - to tobie też musze pogratulowac gustu smiling smiley w rzeczywistosci są łądniejsze, no nie na strocne ten kolor jakis wyblakły tongue sticking out smiley u nas była 4 z 5 sztuk ale to same skrzydła a czekamy jeszcze na różne rozmiary ościerznic sad smiley a Tobie nic nie mówił o płci?

Black no własnie mi lekarz mówił, że jak chce potwierdzic płec to zebym w 16 tygodniu przyjechała, wiec mozesz się śmiało umawiac smiling smiley

Ja byłam dzis wp oradni diabetologicznej, ale cukry ok wiec nast wizyta za miesiac smiling smiley
Bede chyba pracowac do końca ciąży w domu hmm tak sie zastanawiam czy na pewno chce grinning smiley

Miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

22-07-2015 13:00:56

Łódź
Tynka tak tak na żywo te drzwi są o wiele ładniejsze, tak jak mówisz smiling smileyOścieżnice też kupowalismy i akurat nasze wymiary też mieli, a jaki masz metraż mieszkania, jeśli mogę zapytać? Masz niestandardowy rozmiar pewnie i dlatego oscieżnice na zamówienie.
Płci mi nie mówili,bo to 13 tydzień, a ja nie chcę pomyłki, poczekam te 3 tygodnie i będę wiedziała, zwłacza, że koniecznie chcę by dzidzius był chłopczykiem, to wiesz nastawić się , a potem ciężko, zwłaszcza jak sie płeć wymarzy, bo co innego jak mamie wszystko jedno, a baby mam dwie to wiecie same winking smiley
Tynka a kupiliscie już panele?Jak tak to dawaj linka, bo będziemy w weekend kupować, a żadne mi w oko jeszcze nie wpadły, to chętnie sie zainspiruje winking smileyJeszcze muszę synkowi kupić łóżko, biurko, krzesło do biurka(bo idzie do 1 klasy) i jakies meble, obecnie jego pokój pusty, ale narazie jest na wakacjach u Cioci za Łodzią, to zdązę, mam juz w Ikea wybrane, w ogóle lubie meble z ikea, dziewczynki maja z serii Stuva juz 2 lata i są niezniszczalne, jak by któraś z was sie zastanawiała nad ta serią dla dziecka, to szczerze polecam, teraz kupiliśmy też kuchenne u nich, zobaczymy jak sie sprawdzą , ale wygląd mają świetny.


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-22 13:04 przez Batusia.

Black (offline)

22-07-2015 13:04:22

Opole
Batusia już poprawiłam, żaden problem grinning smiley
Tynka no właśnie ja nie chciałam przed 16-tym iść żeby jeśli się uda mieć pewność, mam nadzieję że przypuszczenia się sprawdzą i będziemy się cieszyć Kacperkiem grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

22-07-2015 13:07:12

Łódź
Black dziękuję smiling smiley A jak przeliczacie dni, tak z kalendarza, czy macie jakiś inny szybszy sposób?Matematyka nigdy nie była moja mocną stroną i rubryczki il dni do porodu pominełam spinning smiley sticking its tongue out


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

Black (offline)

22-07-2015 13:10:13

Opole
Batusia ja po prostu mam suwaczek grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

22-07-2015 13:28:13

Batusia a to fajnie ze były tongue sticking out smiley u nas w sumie dwie standarodwe bo te miedzy 10 a 12 cm ale dwie ponizej 10 cm a jedna 15,5 tongue sticking out smiley a do kuchni wyburzylismy stara futryne i nowej nie bedzie, poszerzylismy wejscie i bedzie bardziej otwarta smiling smiley Oscieznice wyszły różne bo jak wykuwalismy strare futryny to czesc scian sie pokkruszyła, bo były gipsowe smiling smiley Ogólnie metrów jest 60. Co do paneli to w pokoikach dwóch mam ciemne, ale kładzione jesienią, jak jeszcze byłam napalona na ciemne drzwi, wiec nie zmieniamy ich a w salonie mamy drewniana klepke wiec tylko wycyklinowac i polakierowac a na korytarzu i w kuchni płytki taka bezowa maziaja 60x60 smiling smiley wiec paneli nie kupujemy, tylko farby do scian w salonie i na korytarz zostaje wybrac bo w pokoikach takie same jak były zostają, tylko po puszce kupilismy zeby odswiezyc smiling smiley Zdecydowałas sie na jakies kolory scian ? Bo mi siedza te beze i szarosci w głowie ale nie wiem co i gdzie a pozatym w sypialni mam juz gorący piasek grinning smiley smiling smiley aaale jak bym miała wybierac panele.. to bym juz chyba poszła tez w ten orzechowy kolor, tylko moze cos ciemniejszego, bo ja lubie ciemne tongue sticking out smiley ale kurz widac to i jasne dobre, ważne zeby nie jakies wpadajace w czerwony tylko tonacja zeby pasowała smiling smiley
Co do obliczeń.. to ja w sumie na suwaczku patrze smiling smiley Tak mniej wiecej bo wiadom oze dokąłdnie to się i tak nie wyliczy tongue sticking out smiley

Black - no właśnie ... we mnie lekarz w 13 tygodniu (12t6 dni - wg innego pomiaru 13 t0dni) zasiał ziarenko ptaszka grinning smiley maz mu wierzy ale ja nie za bardzo hehe no ale mówił zeby sie nie sugerowac itp ... no ale jeszcze 2 tygodnie i z amniopunkcji bede miała 100% wynik smiling smiley wiec poszaleje z ubrankami smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-22 13:32 przez tynka03.

Black (offline)

22-07-2015 13:30:35

Opole
Tynka no ja na razie nic nie kupuję, i zresztą chyba przed 20 tygodniem nie mam zamiaru żeby w razie co. W każdym razie - dobrze wiedzieć że od 16-ego można już płeć ustalać grinning smiley Nie mogę się póki co doczekać wyczuwania ruchów maleństwa, a pewnie mi to trochę zajmie bo to pierwsze grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547620, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.