Ciąża Ci służy! Styczeń 2016

Wysłane przez tynka03 

justynad (offline)

02-02-2016 11:12:22

Gratulacje dla wszystkich kobiet które juz mają maleństwa smiling smiley
Ja od piątku jestem juz w domu i walczymy z karmieniem piersią. Niestety musze mała dokarmiać ...


[link widoczny po zalogowaniu]

annie27 (offline)

02-02-2016 11:31:46

Lublin
black Jak mam działać? winking smiley

Byłam na ktg, skurczy brak.
Ale są inne dobre wiadomosci, szyjka zgładzona główka napiera na szyjkę, żeby mnie zbadac lekarka musiała odsunąć główkę.
Kazała dużo chodzić, żeby dziecko zaczęło wchodzić w kanał.

W czwartek idę do szpitala. Albo mnie zostawia albo odesla do domu. Zobaczymy.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

02-02-2016 12:25:40

annie - ja tam mysle ze zadne wpomaganie za bardzo nie pomaga, jak ma się zacząc to i tak się zacznie grinning smiley

Black - dobrze niech naświetlaja, u nas do tej pory Olek żólty jest sad smiley ale chyba schodzi

Mój cudwny synuś spi grinning smiley nie spał od 7 do 10, potem opróżnił mi dwa cycki i poszedł spac grinning smiley wiec zobaczymy na ile wystarczy mu mojego mleka, ide bo zacyzna się budzic chyba smiling smiley

Mój maz dzisiaj w domu, bo na wsiach święto, ale juz cos sobie z tata moim wymyślili do roboty i zaraz sie zbiera... i tyle z nim posiedziałam smiling smiley Anitka ćwiczy szlaczki i literki od rana... ale nie za bardzo to lubi, całe szczescie ze jeszcze w tym wrzesniu nie musi do zerówki isc, to moze się czegos w domu nauczymy przed szkołą tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

KasiaJanik (offline)

02-02-2016 15:02:37

Białystok
Witajcie
Rozpisujecie się ze ciężko to później doczytać a odpisać z telefonu trudniej.
U nas była dziś położna, pooglądała malucha, pogadaliśmy i wszystko ok. Ale dzisiejsza noc to znowu ciężka. Niby przystawiam często małego a dziś w nocy znowu nie mógł usnac bo piersi puste prawie, tak mi się wydaje, bo byl płacz i jego i mój i w ruch poszło mleko sztuczne ale za dużo nie wypił tylko 20ml a po dwóch godzinach jak wstał znów jadł z piersi. Także tez walczę o naturalne karmienie.
Pisałyście o metodzie 7 5 3 możecie mi wytłumaczyć no nie słyszałam.
Powodzenia Wam również w trudach wychowania naszych slodziakow

Karincia (offline)

02-02-2016 15:34:40

Wodzisław Śląski
KasiaJanik 7min jedna piers, 7 min druga piers, 5min jedna piers , 5 druga, 3 min jedna i potem 3 druga :-) ewentualnie herbatka na laktacje, ja to sie znowu wkurzam ze mogloby sie unormowac juz w tych cyckach,bo maly jak pociagnie to potem leje musie do gardla ciurkiem i biedny nienadaza polykac, ksztusi sie potem i niechce jesc dalej :-( potem nie raz uleje i tak to wyglada, nie raz przed karmieniem nie co upuszcze ale raz to pomoze a raz nie.
Tynka no bardzo dobrze ze te dzieci niemusza isc tak szybko do pierwszej klasy. Ale wczoraj w wiadomosciach juz gadali ze klopot z tego sie robi,bo 6latki zostana w przedszkolach i automatycznie do 3-latkow nie bedzie juz miejsca,ciekawe jak to rozwiaza bo to nasze panstwo tylko wymysla jedni wprowadzaja ustawy,drudzy ja usuwaja i robi sie charmider.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

02-02-2016 16:03:46

Karincia - dokładnie, uroki naszych rzadówk, kazdy cos zmienia... poczekamy, zobaczymy smiling smiley bedzie 500 zł moze na jakiś żłobek wyastarczy jak ktoś będzie chciał grinning smiley smiling smiley

ale pospałam sobie przed chwilą z Olkiem, az mnie głowa boli tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karincia (offline)

02-02-2016 17:19:08

Wodzisław Śląski
Tynka no te 500 zl sie przyda, czy na ubranka czy buty,czy wlasnie szkoly,pszedszkolola,zlobki czy cos, jakies wyprawki,wakacje, troche mozliwosci to daje. Tylko ciekawe jak dlugo to bedzie bo jak kiedys zmienia sie zady kto.wie czy tego nie usuna.ale puki co cieszmy sie ze to bedzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

02-02-2016 17:35:20

Karincia no pewnie jak się rząd zmieni to zmienia się i zasady i wysokość smiling smiley każdy ma swoje :p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justyna1992 (offline)

02-02-2016 17:38:40

Chorzów
I co ? Instynkt nie przyszedl
K pojechal ja 2 dzienn zajmuje sie w szpitalu malym i mam dosc. Najchetniej coflam bym czas i nie zaszla w ciaze


Karincia (offline)

02-02-2016 18:01:06

Wodzisław Śląski
Justyna a moze ty masz baby blus,czy jak to tam sie mowi,niby mija po 6tyg.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.