Ciąża Ci służy! Styczeń 2016

Wysłane przez tynka03 

tynka03 (offline)

30-05-2015 11:48:53

Dziewczyny zmieniłam kolumne poprzednia wizyta na rozmiar maluszka, bo chodziło mi własnie o wymiary naszych dasolek na ostatniej wizycie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magda86 (offline)

31-05-2015 13:57:30

Pruszków
Cześć dziewczyny smiling smiley
Jestem tu nowa, trafiłam na forum, bo mam potrzebę dzielenia się swoimi wrażeniami, obawami i radościami.
Jest to moja druga ciąża. Pierwsza, niestety zakończyła się obumarłym zarodkiem w 5 tygodniu.
Teraz jestem na początku 9 tygodnia, termin mam na 06.01.
Ze względu na wcześniejszą sytuację, teraz zdecydowaliśmy z mężem, że najbliższi o ciąży dowiedzą się dopiero po 12 tygodniu. Natomiast mnie aż nosi...
Przede wszystkim, wkurzam się sama na siebie, bo zamiast cieszyć się, że tak szybko znów jestem w ciąży ( pierwsza ciąża zakończona w styczniu ), cały czas się zamartwiam, mam czarne myśli, które nie dają mi spokoju. Jestem już po pierwszym usg, widziałam bijące serduszko, a raczej jego zawiązkę smiling smiley Przed usg myślałam, że zemdleję ze stresu i nerwów, odetchnęłam, jednak obawy znów wróciły. Taka już jestem... :/ Idziemy na kontrolne usg w środę, a ja przeżywam to już od 2 tygodni. Tak bardzo mocno chcę, aby wszystko było w porządku, ale strach mnie zżera... sad smiley
Powinnam być spokojna, bo wszystkie badania wyszły prawidłowe, usg pokazało żywy zarodek.

Niepotrzebnie weruję jeszcze internet. Właśnie trafiłam na wątek na forum, w którym dziewczyna opisuje brak bicia serduszka na usg w 9 tygodniu :/

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy, które w styczniu zobaczą swoje maleństwa smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-31 14:24 przez magda86.

tynka03 (offline)

31-05-2015 16:08:35

Magda86 smiling smiley witaj smiling smiley super ze się dopisałaś, pisz o swoich odczuciach jak najszybciej, będziemy się dzielić smiling smiley

ja dzisiaj według usg wchodzę w 10 tydzień smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magda86 (offline)

31-05-2015 16:18:52

Pruszków
To już niedługo pierwszy trymestr za Tobą smiling smiley Super!

Idę w środę na kontrolę, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Bardzo się boje, ale chyba sama się tak nakręcam...


[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

31-05-2015 17:06:47

Tez się bardzo boje przed każdą wizyta.. aż mnie brzuch ze stresu boli jak siedze przed gabinetem.. ale to chyba normalne smiling smiley 22 mam badania przeziernosci karkowej itp.. to dopiero będzie stres.. wpisywalas się już do tabelki smiling smiley?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magda86 (offline)

31-05-2015 19:00:12

Pruszków
Tak, już się dopisałam smiling smiley
Na razie jeszcze nas niewiele, tylko 6 wpisów widziałam w pliku.


[link widoczny po zalogowaniu]

agudzidzia (offline)

31-05-2015 19:20:53

Sulmierzyce
magda86- witaj, troche mnie nastraszyłaś. Czemu juz w 5 tyg stwierdzili, że ciaża jest martwa?
Ja jutro ide na 16.20 do mojej gin i umieram z nerwów co mi powie.

tynka03 (offline)

31-05-2015 19:45:37

Magda - super smiling smiley mam nadzieję, że jeszcze ktoś dołączy smiling smiley

Aga - trzymam kciuki za jutrzeszą wizytę :* Będzie dobrze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magda86 (offline)

31-05-2015 21:49:42

Pruszków
Aga - to było moje pierwsze usg i była widoczna tzw. zamieć śnieżna w macicy, miałam podejrzenie zaśniadu, ale na szczęście na podejrzeniu się skończyło. Zarodek był martwy, od początku źle się rozwijał.
Bądź spokojna, wiem, że się denerwujesz, ale niepotrzebnie. Będzie dobrze i głowa do góry.
Ja idę w środę i uwierz, że po moich wcześniejszych przejściach już strach mnie zjada :/ Ale staram się jakoś opanować i racjonalnie myśleć smiling smiley
Koniecznie daj znać jutro po wizycie. Jestem z Tobą smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Monika93 (offline)

01-06-2015 09:31:22

Lusina
Agudzidzia- 3mam kciuki wsszystko będzie dobrze smiling smiley , ja byłam w 6tc i 3 dniu i na usg był tylko pęcherzyk z 7mm "komórki zarodkowe" i tez sie strasznie bałam do nastepnej wizyty, bo lekarz mi powiedział "uznajmny narazie że jest pani w ciąży" a okazało się że 1,5tyg. później było widoczne serduszko i zarodek . Idź dziś do tego innego lekarza i napewno wszystko będzie oksmiling smiley

magda- fajnie że do nas dołączyłassmiling smiley też przezyłam utratę pierwszej ciąży na samym początku...na usg nic nie było widać hcg wyszło a 2 tygodnie po terminie dostałam krawienia i musięli mnie "wyłyżeczkować" . Teraz postanowiłam, że o tamtej sprawie zapominam, bo tak naprawdę nic nie było w macicy . Może u Ciebie też doszło do zaplodnienia i się nie zagnieździł , ale nie ma co wracać do przeszłości smiling smiley widzę że już jesteś na tym etapie co ja więc głowa do góry winking smiley coraz bliżej końca 1 trymestru więc jest wszystko wporządku i nie czytaj tych negatywnych wpisów na forum bo oszaleć idziewinking smiley ja już czytam tylko nasze i grudniówekwinking smiley

Tynka-mi pewnie też jakoś koło 22 ustali wizytę na te prenatalne , ale bądźmy dobrej myślismiling smiley będzie dobrzesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-01 09:51 przez Monika93.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.