sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

Kass89 (offline)

06-06-2015 23:36:28

Serock
Iza szalejesz smiling smiley ja to dziś na tarasie na leżaczku w cieniu wypoczywałam grinning smiley i teraz wieczór jest taki cieplutki, przyjemny, że siedzę jeszcze przy oknie otwartym i powietrza łapię smiling smiley
Mój M ze swoim tatą oblewają kulturalnie długi weekend a ja z wykąpanym pieskiem siedzę i się delektuję smiling smiley

Grzaneczki były najlepsze na świecie smiling smiley bo prosto z serduszka <3 a to czuć smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-06 23:38 przez Kass89.

bllondii (offline)

07-06-2015 08:17:08

A-stów
Tak dobrze jak Ewela bym tego nie wytlumaczyla. Roznica jest. My tez powinnysmy spac na lewym boku jednak mi najwygodniej zasnac na prawym jak na zlosc.

Dziekuje dziewczyny za swoje opinie na temat szpitali. Mam nadzieje jednak ze nie beda mi potrzebne smiling smiley

Jej dziewczyny ja to mam dosc tych upalow tak do 24 stopni jest dobrze.


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

07-06-2015 08:19:45

A-stów
Tylko z tym kladzeniem na boku trzeba tez uwaxac bo sie moze zrobic asymetryczna czaszka u niemowlaka.


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BezOgonkow (offline)

07-06-2015 12:26:30

Olsztyn
Dokładnie bllodnii nawet znalazłam w necie artykuł odnośnie tego kładzenia i asymetrii smiling smiley


"Jaka pozycja jest zatem najlepsza? Specjaliści zalecają, by przez pierwsze tygodnie życia kłaść maluszka w łóżeczku na boku.To pozwala zapobiec zakrztuszeniu się ulanym pokarmem (a noworodkom i niemowlętom często zdarza się zwracać połknięte podczas ssania mleko!). Ważne jest też, by układać noworodka raz na prawym, a raz na lewym boku. Dzięki temu główka dziecka będzie miała ładny, symetryczny kształt. Jego czaszka ma jeszcze miękkie kości. Dlatego, jeśli maluszek ciągle będzie leżał na tym samym boku, kości mogą ulec spłaszczeniu z jednej strony. "


Czytaj więcej na [link widoczny po zalogowaniu]

klaudiaaa1 (offline)

07-06-2015 18:25:57

Dzięki dziewczyny za doinformowanie. winking smiley

My juz w domu, 10 godzin na świeżym powietrzu dziś. W cieniu ale jednak trochę mnie opaliło. Teraz już leżę i odpoczywam. winking smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

gandzik13 (offline)

07-06-2015 19:13:46

Kielce
Na zgagę bardzo skuteczny syrop Gaviscon. Jedyne, co mi pomagało.

GosiaczeqN (offline)

07-06-2015 21:05:40

Gorzów Wielkopolski
Pochwalę się udało się powstrzymać skurcze były co 8 min. Jestem w dobrych rękach.

kinderbueno (offline)

07-06-2015 21:06:57

Katowice
Hej dziewczyny smiling smiley

Ja dziś jestem padnięta.. 14 godzin na powietrzu.. grinning smiley Byliśmy nad jeziorkiem, troche w cieniu, troche w słoneeczku, troszke sie pochlapałam we wodzie winking smiley Ale już czuje to zmęczenie.. smiling smiley


Mnie na zgage pomaga mleko, albo kakao no i oczywiście migdały winking smiley)

kinderbueno (offline)

07-06-2015 21:08:32

Katowice
GosiaczeqN to super ! grinning smiley wszystko będzie dobrze winking smiley)

mamikonline (offline)

07-06-2015 21:34:19

Miechowiczki
To bardzo ważne, żeby kłaść dzieci raz na jednym raz na drugim boku- to działa. Synek ma 3,5 m-ca wszyscy się zachwycają jego kształtną główką. To efekt zmieniania boku i cesarki. Córeczka ma prawie 6 lat i też dzięki temu ma kształtną głowę. Zapraszam na mojego bloga gdzie jest więcej informacji o rozwoju dzieci www.mamik.online-24.pl
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.