sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

Kass89 (offline)

25-05-2015 16:05:36

Serock
Blondii - u mnie w tej tabelce jest troszkę inaczej smiling smiley zmienić jakoś nie mogę z tableta. Wygląda to tak :
data OM 9/11/2014
termin weług OM 16/08/2015
Termin według USG 03/08/2015
Imię : Aleksander


Klaudiaaa - Ja też biorę luteinę 2x dziennie rano i wieczorem z tym że pod język ale działanie jest identyczne.
Polecam leżeć bo w szpitalu to nic fajnego :/ oszczędzaj się bardzo. Dasz radę! teraz już te tygodnie szybko zlecą.

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

25-05-2015 16:42:57

A-stów
Tez mam bephanden w domu i bardzo mi zalezy zeby wzmocnic te sutki bo mam traume po karmieniu tak mialam poranione a jedna to prawie na pol pekla i bol taki przy karmieniu ze nieba mozna bylo liznac. Porod tak chyba nie bolal jak karmienie z poraninego sutka... Jak na razie recznikiem po kapieli je czochram podobno tez ma pomoc hege

Kass zaraz poprawie winking smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

25-05-2015 16:46:20

Rybnik
blondii- no ja wiem od mamy i siostry ze nawet jak sie myjesz to piersi myć szorstką stroną gąbki. wtedy je sie "wyrabia" robie czasem ale boje sie bo takie stymulowanie piersi i brodawek czasem może prowadzić do skurczy porodowych i wczesnego porodu. tak gdzieś czytałam .


[link widoczny po zalogowaniu]

klaudiaaa1 (offline)

25-05-2015 17:04:07

Kasia a tak z ciekawości ile płacisz za tą luteinę ? Właśnie się zdziwiłam bo 30 tabletek kosztuje u mnie 54 zl a ja zapłaciłam tylko ok 4 zł.
[link widoczny po zalogowaniu]

Kass89 (offline)

25-05-2015 17:21:54

Serock
Klaudia ja za 30 tabletek płaciłam około 15 zł. Coś mało zapłaciłaś smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

klaudiaaa1 (offline)

25-05-2015 17:45:30

Za 2x30 tabletek nie całe 8 zł. Na opakowaniu jest cena 54 zl i na paragonie też. Luteina firmy Adamed.
Najgorsza będzie ta aplikacja, jakimś długim aplikatorem..

Chyba jednak trochę wcześniej zabiorę się za przygotowywanie wszystkiego.
Jak u Was wagowo ? Ja już 6.5 na plusie i apetyt taki...na słodycze chyba najbardziej. dziecko z lizakiem

[link widoczny po zalogowaniu]

Kass89 (offline)

25-05-2015 17:53:24

Serock
ja kupiłam 2x30 za dokładnie 29,40zł i biorę 2 razy dziennie po 2 tabletki.
firma : Adamed

My też zaczęliśmy szykowanko wcześniej. Na początek pranie a w weekend skręcanie łóżeczka i przewijaka.. Przyznam, że duuużo jeszcze zostało do zrobienia a ja nie mogę nic zrobić ;/

Wagowo nie wiem jak to u mnie wygląda, bo na wadze byłam już dosyć dawno. W czwartek mam kontrolę więc zobaczymy smiling smiley
Trzymajcie kciuki bo nie chcę znów dostać skierowania do szpitala :/

[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

25-05-2015 18:09:38

Rybnik
Kass89. bedziemy trzymać kciuki.
A co do wagi to właśnie się zważyłam. ja ważę 65,9 teraz. ale jestem ubrana, przedtem jadłam to odjąć tak z 2kg to i tak 64. Ja juz przytyłam 14 kg.
Ja tego w życiu nie zgubie po ciąży. mój mąż ostatnio mi własnie mówił że sie ladna okrągła na buzi zrobiłam. teraz juz wiem ze to prawdasad smiley
nie widac tego po mnie bo byłam bardzo szczupła a teraz mam brzuszek, piersi no i poszło mi troche w biodra i uda. czuje po spodniach.
jak mi tak zostanie to moje nowe nieubrane ciuchy wyrzuce do kosza. angry smiley porażka.
Ale słodkiego to sobie nie odmawiam , chyba zaczne ...


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-25 18:10 przez Anna1987.

izabela_zuza_zuza (offline)

25-05-2015 18:34:36

legionowo
klaudiaaa1 ---> Ja też brałam tą luteine dopochwowo. Ona jest potrzymująca ciąże. Zapłaciłaś za nią nie wiele, bo jest refundowana. Lekarz zapisał Ci z boku recepty, że masz ulgę na ten lek, dlatego wyszło ile wyszło smiling smiley ja też za tyle kupowałam i fajnie w sumie, bo to zawsze 50 zł. masz w kieszeni smiling smiley
Aplikator jest dość cienki, czuć go, ale nie sprawia dyskomfortu. Więc nie masz co się bać. Z aplikacją też nie jest tragicznie, jak wstaniesz rano na siku, bierz 1 tabletkę, a 2-gą przed snem. Dopiero po jakiś 2 miesiącach to się robi uciążliwe, nudne i masz juz tego dość, ale miejmy na dzieje, że to cię ominie, bo to juz przed samym porodem pewnie będziesz grinning smiley
Jaką masz dawkę tej luteiny???
Ja miałam Luteine 100, 2xdziennie

Kass89---> Też mam w czwartek wizyte u gina. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

majowa (offline)

25-05-2015 19:29:25

Warszawa
klaudiaaa1 widzę, ze i Twojemu maluchowi się już spieszy! Dobrze, że jest główką do dołu bo gdyby była nóżkami to może by nawet nie wyczuł, że coś się dzieje... Także teraz spokojnych przygotowań

Anna1987 I Ty się martwisz wagą ważąc 64kg? Ja ważę prawie 80 a przytyłam 5kg grinning smiley i to ja muszę zacząć uważać żeby nie zostać z tym zbędnym bagażem. U Ciebie pewnie przeobraziło się to w ładne kształty, a u mnie to ja się niedługo w ładną kulkę przeobrażę grinning smiley Na porodówkę to będą mnie wtaczać


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547070, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.