sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

Anna1987 (offline)

09-05-2015 09:44:38

Rybnik
beatrix . te 320 to jest juz z wysyłkami- zawsze tak licze bo to tez koszt. czyli z tym zestawem za 285 to wychodzi tak samo ale jak wezme ten tanszy za 245 to wychodzi 270. czyli i tak taniej . w moim przypadku mam tą samą cene czyli 270 jakm kupie wszystko osobno ale mam uzywane łóżeczko . a tu mam nowe. winking smiley Ale masz racje. sprawdze inne .


[link widoczny po zalogowaniu]

klaudiaaa1 (offline)

09-05-2015 09:57:37

Cześć dziewczyny, my już po śniadaniu i ostatniej porcji tortu urodzinowego. Jestem pełna!

Materac kupiliśmy gryka-pianka-kokos. Zobaczymy czy zda egzamin. Samej pianki raczej bym nie kupiła. Tym bardziej, że kupiliśmy łóżeczko tapczanik które ma posłużyć dłużej niż zwykłe łóżeczko.

Dziś wybieram się po piżamy, koszule i biustonosze do karmienia. Zobaczymy co upoluję. Te piżamy to chcę kupić jakies tanie w sklepach typu pepco czy textil, tylko na czas pobytu w szpitalu.

[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

09-05-2015 13:20:38

Rybnik
klaudia. torcik spałaszowany winking smiley
Ja nie wiem jeszcze co do materacyka. jesli kupie zestaw to na poczatek bedzie taki jaki przyjdzie. a jesli osobno to pewnie zdecyduje sie tez na taki ale to najpierw musze z mężem porozmawiać .
Biustonosze do karmienia - fajna sprawa. ja mam dwa- w jednym chodze a jeden oszczedzam- zainwestowałam w te staniki i jak o nie zadbam to powinny mi troche posłużyć. ale sa fajne i wygodne.
a z tymi stanikami nie nadążam kupować . też wam tak piersi szybko rosną?
niby fajnie ale wczoraj znowu musiałam stanik kupić. kupiłam troszke większy w miseczce - za doradą pani sprzedawczyni. jest z koronki wiec teraz jest ok i na potem. no mam nadzieje ze juz do porodu pociągne na nim bo zbankrutuje. winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

majowa (offline)

09-05-2015 13:36:09

Warszawa
Beatrix tak, zamówiliśmy już smiling smiley a dokładnie łóżeczko [link widoczny po zalogowaniu] nr 3 Miki sonoma
pościel [link widoczny po zalogowaniu] zestaw 6
dodatkowo wzięliśmy przewijak bo znalazłam tanio [link widoczny po zalogowaniu] też zielony
Ogólnie też wolę dotknąć takich rzeczy, ale wszystko mi się bardzo podobało i bardzo się cieszę, że z mężem doszliśmy do kompromisówsmiling smiley Twoja pościel też bardzo fajna, można zawsze na zmianę kupić. A mnie się te szafy podobają smiling smiley Z tym, że jeśli to dla dziecka to może warto pomyśleć o komodzie
wanda1989 zazdroszczę, że razem z mamą potraficie szyć smiling smiley Zaoszczędzicie na pościeli bo w cenie jednej zrobicie kilka kompletów. I ciekawy masz pomysł na nią
Anna1987 a za ile kupiłaś tę wanienkę? Ja na allegro znalazłam za 22, 25 i 30zł no ale wiadomo, jeszcze koszty przesyłki...


Anna1987 (offline)

09-05-2015 13:42:20

Rybnik
majowa ja w auchan kupiłam wanienke za 23 zł 84 cm a są tez 100 cm za27 zł. chciałam tą większa ale akurat nie było. i słyszałam od koleżanek ze te większe lubią sie wywracać podczas kąpieli. wzielam tansza bo jak juz bedzie stabilnie iedziec to chce go normalnie do wanny dawac winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Kass89 (offline)

09-05-2015 14:47:56

Serock
Widzę, że ruszyłyście z wyprawką smiling smiley ja już chyba wszystko mam .. a jak nie, to mam wiele czasu by o tym pomyśleć smiling smiley

Dziewczyny ładne łóżeczka i pościele na prawdę smiling smiley

U mnie niedawno był mój M powiedział, że przemaluje pokoik po swojemu i zrobi całą reszte smiling smiley ufam mu, ale bardzo jestem ciekawa co on tam wymyślił grinning smiley ponoć ma być to niespodzianka smiling smiley
Trzymajcie kciuki grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

majowa (offline)

09-05-2015 15:16:17

Warszawa
Anna1987 oo to bardzo fajna cena, w takim razie może się tam przejadę bo w końcu przesyłka odchodzi smiling smiley

Kass89 widzisz, teraz pozostaje Ci tylko odpoczywać grinning smiley ja swojemu niestety nie mogę w kwestii malowania zaufać bo jak zapytałam jaki kolor pokoju by chciał to odpowiedział, że niebieski lub pomarańczowy grinning smiley Także muszę czuwać przy wyborze farby smiling smiley


Anna1987 (offline)

09-05-2015 15:17:06

Rybnik
Kass89 Fajnie ze masz wszystko , tez juz bym chciala miec wszystko z glowy. Ale pomału i bedzie smiling smiley a pokoik pewnie bedzie śliczny.
Moj maly wlasnie tak buszuje ze leze i podziwiam jego wygibasy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

09-05-2015 15:19:42

tak duzo piszecie ze powoli sie gubie

kass89 ja bym pewnie przeczytala wszystkie zalegle ksiazki...az pewnie rozbolalby tylek i plecy od tego elzenia ale jak mus to mus wspolczuje

majowa bardzo ladne lzoeczko i posciele.z ta komoda msuze pomyslec bo akurat w ikei nic mi sie nie podoba no i drogie są. a jesli juz to mysle o tej:[link widoczny po zalogowaniu] nawet do tej przeswitujacej szafy z ikei pasuje dosc przyzwoicie..oni szaf nie maja..

anna1987 ja mam wanienke po synku a potem do brodzika bo mamy gleboki..
wanda tez zazdroszcze ze umiesz szyc


[link widoczny po zalogowaniu]

Kass89 (offline)

09-05-2015 15:32:32

Serock
Beatrix - tylek od leżenia to już mnie boli ale nic na to nie poradzę.. To dopiero początek smiling smiley
Dostałam kolejną i ostatnią dawkę sterydów w tyłek.
Co do książek, to miałam dziś dostawę także na pewno nie będę się nudziła smiling smiley
Jeżeli chodzi o pokoik, to nie mam pojęcia jaki kolor i jak cała reszta będzie wyglądała, ale niech się pobawi smiling smiley będzie na pewno lepiej się czuł, że zrobił to sam smiling smiley a nawet jak będzie to nie w moim guście, to i tak będę z niego dumna smiling smiley bo się bardzo stara i to się chwali winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548220, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.