sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

bllondii (offline)

19-04-2015 16:12:44

A-stów
Z tym znieczuleniem to slyszalam ze ciezej sie rodzi bo nie czuje sie tych partych skurczow i na czuja podobno sie prze malucha. Ja nie mam traumy po porodzie ale pamieyam ze blagalam o znieczulenie hehe ale u nas nie ma.


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

wanda1989 (offline)

19-04-2015 20:33:44

Bydgoszcz
blondi nie strasz winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

majowa (offline)

19-04-2015 21:15:43

Warszawa
Kass89 no właśnie nie mam dobrego szpitala ;p jest okropny. Ale wiadomo gdzieś urodzić muszę, a jeśli zacznę rodzić to raczej nikt mnie 60km nie będzie wiózł... Chyba, że zainwestujemy w hotel grinning smiley

bllondii to mnie pocieszyłaś grinning smiley znając mój pobliski szpital to tam też zapewne za darmo nie dają więc wolałabym by cała akcja odbyła się w Warszawie


Adrianna88 (offline)

19-04-2015 21:24:19

Sosnowiec
fiu fiu ale mnie bardzo dawno nie było smiling smiley
nie każda mnie Pani zna smiling smiley
Jestem Ada mieszkam w Irlandii spodziewam sie 2 chłopca TYMOTEUSZA
mam juz synka Karolek tez z sierpnia ale z 27 a Tymus ma termin na 12 sierpnia smiling smiley
Wiec rodzina sierpniówek grinning smiley
Mało sie udzielam bo moja pasja i lekki zarobek to fotografia
www.mala88.flog.pl z dziewczynami z Sierpniówek 2011 przestawilismy sie na FB z przyczyn takich ze, tam mamy grupe tajna i nikt nas nie czyta smiling smiley a tu niestety moga wszyscy sad smiley i ponarzekać nie mogliśmy smiling smiley bo albo były mąż albo teściowa itp czytali grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

Aaasiak (offline)

20-04-2015 09:19:39

Krzykosy
słyszałam że u nas znieczulenie na żadanie kosztuje 400 zł ale czy to prawda to nie wiem...

BezOgonkow (offline)

20-04-2015 10:06:50

Olsztyn
Ja juz szpital mam wybrany, polozna tez juz jest wiec wszystko zalatwione smiling smiley Ja bede rodzila ze znieczuleniem i to nie prawda ze gorzej sie rodzi.. Nie czujesz bolu ale bole parte sa odczuwalne wiec wiesz co i kiedy. Tak jak mowia, mozesz skupic sie na porodzie a nie na bolu. Tu nawet niechetnie pozwalaja na porod bez znieczulenia bo porod przebiega szybciej i sprawniej jak kobiety nie zalewa bol smiling smiley

Ewela88 (offline)

20-04-2015 10:45:15

Warszawa
Oj chwilkę mnie tu nie było, ale sporo się u mnie działo..

Kass89 - jeszcze nie byłam zobaczyć tego wózka - jedziemy dopiero po powrocie męża (w połowie maja). Zauważyłam, że ten sklep ma też siedzibę na ul Dzielnej, więc pewnie tam będę go oglądać, bo mam dużo bliżej. Jaki kolor wybrałaś? W sumie to wszystkie połączenia kolorystyczne mają ładne - moim faworytem jest carbon albo grey fox.

Gosiaczek- współczuję tego leżenia! Ale dasz radę!!! zbieraj siły, weź książkę, obejrzyj wszystkie filmy z rankingu filmweb smiling smiley pomyśl, że za parę miesięcy to będzie abstrakcja przy maluszkach.

Ja się ostatnio pochorowałam - początkowo myślałam, że to alergia. Ale skończyło się chyba na zapaleniu krtani. Kurowałam się domowymi sposobami - bo też co innego zaleciłby mi lekarz. Nie wybierałam się nawet do przychodni, bo po czekaniu w kolejce z zakichanymi ludźmi wyszłabym chyba w jeszcze gorszym stanie. Otóż gdyby któraś z Was miała suchy, męczący kaszel - szczególnie w nocy to przetestowałam Prenalen - tabletki do ssania specjalnie dla kobiet w ciąży - działają naprawde i super łagodzą gardło. Kaszel był okropny - do tego ten "skaczący brzuch" przy silnych atakach. Dzidzia miała prawdziwą dyskotekę. smiling smiley

Jeszcze tydzień i mój mąż wyjeżdżasad smileysad smileysad smiley straszna zrobiłam się przez tą ciążę - taka "tulińskaa'' sad smiley
nie mam pojęcia jak wytrzymam te 2 tygodnie sad smiley

Szpital wstępnie wybrany - zapisałam się do szkoły rodzenia na Żeleznej- i tam też będę chciała rodzić. Ale.. różnie tam bywa z miejscami, więc mój numer 2 to też Madalińskiego. Do obu tych szpitali mam max. 20 min. więc może dojedziemy - choć jak mały bedzie chciał się wykluć ok. godz. 16/17.00 na tygodniu, jak są największe korki to nawet nie chcę myśleć.

Jak tam wasze brzuszki - ja z przerażeniem stwierdziłam, że od ostatniej wizyty przybyło 2,5 kg.
Jutro wizyta, a w czwartek USG połówkowe. Oby wszystko było ok. Buziaki dla Was wszystkich smiling smiley

bllondii (offline)

20-04-2015 11:37:12

A-stów
Wanda nie chcialam wystraszysz przepraszam smiling smiley ale nie jest az tak strasznie skoro traumy nie mam hehe winking smiley

Majowa ja z regularnymi skurczami co 5 min meczylam sie od 20 a urodzilam o 19 nastepnego dnia wiec wydawalo by sie ze bym dpjechala do kazdego szpitala ale jak kobieta sie stresuje czy dojedzie to tez strach chyba ze pojedziesz jak bedziesz miala nieregularne to moze Cie poloza i juz w szpitalu doczekasz porodu winking smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

20-04-2015 11:51:35

A-stów
Adrianna88 ta grupa na fb jest dobrym rozwiazaniem. My ze styczniowkami 2014 tez mamy grupe na fb i tam sie komunikujemy przy dzieciach po porodzie to rewelacyjne rozwiazanie winking smiley i tez tak myslalam zeby moze blizej porodu zalozyc tam grupe zamknieta. winking smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

20-04-2015 11:59:22

A-stów
Natknelam sie na imie LEO bardzo nam sie z mezem spodobalo jednak moze byc problem z nadaniem tego imienia w USC sad smiley bo to lacinski odpowiednik imienia Leon a dla meza Leon nie nadaje sie dla malego dziecka eh

I dalej mamy problem z imieniem wiec stwierdzilismy ze wybierzemy po 2-3 imiona i zdamy sie na los czyli damy dla Oliwierka do wylosowania i te ktore wylosuje te nadamy winking smiley chyba ze znajdzie sie takie imie w ktorym oboje sie zakochamy winking smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548640, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.