Przyszłe mamusie na luty 2015

Wysłane przez marga2456 

dominika692 (offline)

16-09-2015 19:50:34

Poznań
Hej dziewczyny smiling smiley
Kaszka pod żadną postacią nie smakuje Aleksowi kupiłam manną z bobovity i nic ;/ dzisiaj wypróbowaliśmy deserek z jogurcikiem z hipp smakował uczulenia brak smiling smiley
My też już obniżamy łóżeczko , Aleksa też interesuje wszystko wkoło a zabawki tylko chwilę.
Zanetka to na pewno przez zęby brak apetytu smiling smiley
My byliśmy na szczepieniu i waga 9300 więc jest co nosić grinning smiley
My też walczyliśmy z chrypką ale już minęła.
Aleks sam siedzi jednak nie potrafi jeszcze się sam podnieść , a na łóżku próbuje raczkować.
Będziecie maluchy wkładać do chodzika ?
Pozdrawiam

fioletowa (offline)

17-09-2015 08:44:57

Dominika osobiście nie uznaje chodzika. Mój mały na pewno nie będzie z niego korzystał.

Zanetka (offline)

17-09-2015 09:35:37

Stargard
Witajcie!
fioletowa!Nam wózek też się popsuł,ale mąż naprawił na szczęście więc nadal jeździmy.Drugiego ząbka nie widzę,ale ma twarde dziąsełka.Wczoraj zjadła nawet pół słoiczka dyni z ryżem i kurczakiem-cieszę,że chociaż tyle.Owoce,jogurcik,kaszki nadal je pięknie.Z nietypowych zabawek:metka od pieluszki i szczoteczka do włosków-jej oczywiście( posiłkuję się nią przy zmianie pieluchy).Fajna nowa bryka:-)
dominika!Wow jaka waga Aleksa-kolosik z niego!!!Ala lubi wszystkie kaszki praktycznie na szczęscie a próbowałaś z Sinlaciem?Ja podobnie jak kol.przeciwniczka chodzików.Syn nauczył się przy pchaczu chodzić.Chodziki są niebezpieczne ze względu na stawy biodrowe dzieci,ortopedzi odradzają,ale każdy ma swoje zdanie więc nic nie sugeruję.
Ali nadal schodzą giluty i kaszle,dziś idę ją zbadać do lek.gorączki nie ma i na dwór z nią wychodzę.Oby nie było antybiotyku...też jestem przeciwniczką,lub tylko w razie konieczności.
Miłego dnia![/b]


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-17 09:38 przez Zanetka.

dominika692 (offline)

18-09-2015 07:39:15

Poznań
Ja też jestem przeciw posiadam pchacz więc będziemy korzystać :-) nie wiem czy u was też tak jest ale u mnie wszyscy się buntują jak można nie korzystać z chodzika :-)
Zanetka musimy wypróbować takiej kaszki nie posiadamy w naszym zbiorze :-D
Aleks chyba duży za tata bo aż tak dużo nie zajada :-D
Biedna Ala się na męczy :/ zaczyna się najgorszy okres - przeziębień :/
Jakie jogurciki podajecie maluchom ? :-) ja kupiłam z Nestlé :-)
A wracając do zabawek największą radość sprawia wysypanie zabawek z koszyka i bawieni się koszyczkiem :-)
Pozdrawiamy :-) miłego dnia ! :-)

fioletowa (offline)

18-09-2015 14:02:50

Dominika ja jogurtów nie podaję póki co w ogóle.
Ojj masz co nosić! winking smiley

Wczoraj rozmoczyłam młodzieży herbatniki i dodałam do owoców, żeby miał bardziej sycące. Jak poczuł kawałeczek ciasteczka to gryzł jeden kęs 5 minut grinning smiley
Nie wiem co u nas dalej z zębami, bo w nocy zdarza sie, że młody budzi się z krzykiem i dopiero po użyciu żelu do dziąseł przestaje płakać (więc wychodzi na to, że coś jest na rzeczy). W dzień jest za to tak (tfu tfu tfu) grzeczny i radosny, że aż dziw winking smiley Nie wiem już sama.

Jutro znów Bartek jedzie do dziadków i zostaje na noc - a my z mężem na wesele winking smiley grinning smiley

P.S. Kolejna ulubiona zabawka - pusta paczka po chusteczkach higienicznych winking smiley





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-18 14:03 przez fioletowa.

fioletowa (offline)

20-09-2015 11:40:19

winking smiley

Zanetka (offline)

20-09-2015 22:36:09

Stargard
Witajcie!
fioletowa!Jaki fajowy Bartuś:-)Jak tam po weselu?dziadkowie dali radę?
dominika!Też daję jogurciki z Nestle,Ala lubi:-)teraz promocja w Rossm...
Ala czuje się lepiej,inhalacje pomogły.Jeszcze jej wyciągam gilutki z noska ale widać po niej,że samopoczucie ok.Noc znowu nieprzespana bo jadła co 2 godz.:-(i też czasami jak Bartuś budzi się z krzykiem na śpiocha.
Imelin!Hop,hop...
Dobranoc!


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

fioletowa (offline)

21-09-2015 14:02:37

Zanetka po weselu dobrze smiling smiley młody u dziadków dobrze sie czuje, więc sie nie martwiłam. Wszystko było w porządku. Niestety mały mi się przeziębił (wszyscy jesteśmy trochę przeziębieni, więc było wiadomo, że też złapie) sad smiley na razie męczy go tylko katarek. Nockę mamy nieprzespaną... Widzę, że u Ciebie też.
Kupiłam młodzieży deserki - jogurty Humana. Wczoraj dostał pierwszy i wciągnął cały winking smiley

Imelin (offline)

22-09-2015 20:24:52

Brusy
Hej dziewczyny smiling smiley
U nas nic nowego smiling smiley Sebuś dostaje biszkopty, dziadek mu upiekł specjalne biszkopty bez proszku grinning smiley i mały wsuwa aż się uszy trzęsą grinning smiley nawet lepiej spi ostatnio ale tylko jak po mleku go nie kołyszemy ani nie trzymamy na rękach, wyczytaliśmy że mały gdy jest usypiany na rękach częściej się budzi bo szuka bliskości, mały jest od razu po jedzonku w łóżeczku i chwilkę się pokręci i zaraz śpi smiling smiley i mówię wam dziewczyny że dużo już było takich nocy że wstawałam tylko na parę sekund bo wypadł mu smoczek z buzi a jak dostał to spał dalej.
Co do chodzika, widzę że dużo z was nie daje małemu chodzić w chodziku ale my mamy i Sebuś bardzo się cieszy jak może w nim chodzić, jak na razie nic się nie dzieje z jego bioderkami.

Fioletowa Bartuś cudownie wygląda na tym zdjęciu smiling smiley i jak już ładnie siedzi grinning smiley Sebuś czasami też tak posiedzi ale nie za długo, coś go rozproszy i już leci na boczek smiling smiley
Mam nadzieję że szybko wyzdrowiejecie smiling smiley

Dominika ja daję też nestle, mały bardzo je lubi smiling smiley

Żanetka to super że Alusia wraca do zdrowia smiling smiley oby tak dalej winking smiley

Mały mi ostatnio dziwnie śpi w dzień, jakoś tak prze regulował się, rano jak dostanie butle ok 5-6 to je dopiero ok 10 i idzie spać na godz, później je ok 13 lub 14 i potem znów idzie spać czasami godz czasami 1.5, a potem czuwa aż do wieczora i po kąpaniu i jedzeniu idzie spać a w miedzy czasie daję mu coś do przekąszenia jeśli nie jadł od 15 a jeśli jadł wcześniej to butle ok 16-17
wasze dzieciaczki też tak śpią tylko dwa razy w dzień?

Pozdrowionka i buziaczki :*


[link widoczny po zalogowaniu]

fioletowa (offline)

23-09-2015 08:37:12

Imelin u nas od paru dni też zmieniło się spanie małego. Śpi 2 albo 3 razy w ciągu dnia. Pierwszy raz ok. 10 (najczęściej 1,5 godziny), drugi raz ok 14 i śpi różnie (30 minut albo nawet 1,5 godziny). I właśnie długośc drugiej drzemki ma wpływ na trzecią. Jeśli mały śpi krótko, to o 17 znow pada na jakieś pół godziny, do godziny nawet. A jeśli druga drzemka była dłuższa, to też do wieczora już młody się nie kładzie drzemać.
Drzemki w dzień też mają wpływ na nocne zasypianie. Jeśli mały ma 2 drzemki w dzień, to na noc idzie spać o 19:00, a jak 3 to po 20:00 dopiero.

Dziś znów mały się przebudzał w nocy kilka razy, w sumie to nie wiem z jakiego powodu, bo ani za bardzo do jedzenia, ani katarek go już nie męczy. Może zęby znowu? Nie wiem już sama.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-23 08:37 przez fioletowa.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547750, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.