Przyszłe mamusie na luty 2015

Wysłane przez marga2456 

Imelin (offline)

07-05-2015 14:27:30

Brusy
Hej dziewczyny smiling smiley
Fioletowa mój Seba spi zawsze jakąś godzinkę po karmieniu, teraz się wyregulowało i na razie się tak trzyma, w nocy budzi się tylko raz ok 2 -3 rano

Na chrzcinach Sebastiana mieliśmy na rękach, chociaż samochód z fotelikiem był niedaleko grinning smiley

Dominika mój mały musi być ubujany na rękach żeby zasnął, mały rozpieszczeniec grinning smiley ale wieczorem po kąpaniu wystarczy że włożę go do łóżeczka i zaraz śpi smiling smiley tylko w dzień chce być bujany smiling smiley

Żanetka Seba też ma ropiejące oczko i właściwie nic z tym nie robię nie jest tak źle chyba że fest płacze to wtedy całe się zaklei, ale tak ogólnie to nie ma mocno, moja ciotka położna mówiła że trzeba masować kącik oka i przemywać solą fizjologiczną, jej mała też to miała i mówi żeby się nie martwić bo to nawet do roku trzyma

Ja wczoraj znowu miałam atak pęcherzyka żółciowego, teraz prawie nic nie jem bo boję się jak cholera że mnie złapie znowu... pewnie w końcu i tak znów wyląduję w szpitalu... trochę się boją dlatego to odwlekam... ech...

dzisiaj obowiązkowo spacerek bo jest tak ślicznie i ciepło na dworze że aż szkoda siedzieć w domu smiling smiley

Pozdrowionka :*

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

fioletowa (offline)

10-05-2015 09:40:39

Hej dziewczyny co tam u Was? U nas wszystko w porządku, mały ma właśnie drzemkę smiling smiley Wczoraj byliśmy u dziadków (jak zwykle winking smiley Młody przespał całą wizytę w wózku (3,5 godziny)
Mam pytanko:
Miałyście coś w rodzaju kryzysu (baby blues)? Ja niestety miałam. Jakoś tak ciężko mi było przez pierwszy miesiąc z małym. Czułam się odsunięta od dotychczasowego życia, uwiązana przy dziecku. Dopiero od niedawna tak naprawdę cieszę się macierzyństwem i nie wyobrażam sobie już życia bez tego szkraba smiling smiley

Wrzucam zdjęcie mojej mróweczki smiling smiley)) Bardzo dorośle tu wygląda winking smiley


Buźka :-*

dominika692 (offline)

10-05-2015 18:38:20

Poznań
Aleksowi ropiało oczko jak wyszliśmy ze szpitala pomogła nam sól fizjologiczna smiling smiley

Zanetka (offline)

10-05-2015 22:13:44

Stargard
Cześć Dziewczyny!
Dziękuję Wam wszystkie za Wasze porady co do oczka,oczywiście bardzo cenne zresztą,ale wszystko już próbowaliśmy,3 wizyty u okulisty,Ala miała gronkowca ,jutro odbieram wynik co tym razem?Dalej przemywam solą f. i stosuję kropelki,ale średnio pomaga.
fioletowa!Ja coś wiem o Baby Blues-przechodziłam go ze starszym synkiem,totalne odrzucenie,wyizolowanie,poczucie bezsilności,dziecko mnie nie cieszyło,nie wiedziałam w co ręce włożyć,płaczliwość,niezadowolenie,.....ale to mija teraz swoje dzieci kocham nad życie i już nie wyobrażam sobie bez nich życia:-)
Jaki fajny doroślak z Bartka:-)
A ja od czwartku mam jakieś zatrucie:bół brzucha,mdli,raz wymiotowałam i raz biegunka,ale czuję,że mnie nadal trzyma dziadostwo,Alę karmię a ona ma okropne bąki:-(
My dziś po komunii w rodzinie,Ala grzeczna pospała sporo.
Dobranoc.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-10 22:14 przez Zanetka.

Imelin (offline)

11-05-2015 09:38:47

Brusy
Hejka grinning smiley
Fioletowa ja nie miałam baby blues, co prawda beczałam z byle powodu ale to głównie z tego powodu że bałam się że małemu coś się stanie, takie schizy grinning smiley
Żanetka bedzie dobrze, nie przejmuj się, oczko wyzdrowieje smiling smiley myślę że musi być coś w powietrzu bo ja też miałam biegunkę, nie wymiotowałam ale biegunkę miałam.

Ja z Sebą jutro na szczepienie idę, nie wiem jak to przeżyję, tak bardzo mi go szkoda... mój biedny Aniołek tyle się nacierpi a ja muszę na to patrzeć... ech... (nie patrzcie na to mam nakichane w głowie na jego punkcie grinning smiley hheheheheh)

Buziaki :*

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Imelin (offline)

12-05-2015 16:03:29

Brusy
Hej winking smiley
Seba już po szczepieniu grinning smiley nie płakałam grinning smiley za to Sebuś biedaczek tak sad smiley teraz kolejne za 6 tyg...
a co tam u was? smiling smiley
ja za tydz na wesele do kolegi się wybieram grinning smiley
boje się z tym moim pęcherzykiem, ale no cóż nie będę jeść tłustych potraw to powinno być ok grinning smiley
pozdrowionka grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

fioletowa (offline)

12-05-2015 17:04:42

U nas ok smiling smiley właśnie tatuś pomyka z wózkiem winking smiley

Zanetka (offline)

13-05-2015 09:12:52

Stargard
Witajcie!
Wczoraj odebrałam wyniki z wymazu,ponownie gronkowiec złocisty:-(więc nadal mamy kropelki stosować.
Imelin!Takie dzieci szybko zapominają o bólu,gorzej z rodzicami.Wy tak często macie te szczepienia ja dopiero w czerwcu.Na weselu się pobawisz fajnie,a Sebusia zabierasz czy zostanie pod opieką dziadków?
fioletowa!Baby blues przeszedł?Mój mąż często nie wychodzi z Alą niestety...ale w domu się fajnie bawią i zawsze do tatusia się śmieje:-)
Jak tam umiejętności Waszych bobasków?
Ala od kilku dni podnosi się jak leży na płasko,wysoko dźwiga główkę,chwyta zabawki w rączki,próbuje się przekręcić,ostatnio z plecków prawie na brzuszek się przeturlała,z tego co pamiętam synek był bardziej leniwy a Ala spryciula jest:-)
Póżniej wrzucę zdj.Ali:-)
Pzdr.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

fioletowa (offline)

13-05-2015 09:29:05

Zanetka ja źle się czułam przez około miesiąc po porodzie. Teraz jest już dobrze smiling smiley Dzięki, że pytasz.
Mój maly od 3 dni krzyczy i kwiczy, próbując zwrócić na siebie uwagę. Nawet jak już mama czy tata siedzi przy nim to młody dalej tak "gada" winking smiley Jak go trzymam na pół siedząco to pcha sie do przodu, jakby chciał usiąśc, siłuje się. Na boki też kombinuje. W ogóle straszny wiercipięta z niego, nie ulezy spokojnie ani na chwilę. Kopie nogami bez przerwy smiling smiley
Co do tatusia, to po raz 1 był z młodym na spacerze, ale obydwu panom sie to spodobalo smiling smiley

Buźka ;-*

Imelin (offline)

15-05-2015 11:12:54

Brusy
Hej smiling smiley
Żanetka małego zostawiam z babciami smiling smiley nie będę go ciągnąć do tłumu ludzi, nie dość że będzie zdenerwowany to jeszcze może ogłuchnąć smiling smiley albo się nabawić jakiegoś choróbska smiling smiley

Seba już ładnie powoli chwyta wszystko w łapki smiling smiley siada powoli i zaczyna się obracać ale jeszcze za dobrze mu to nie wychodzi smiling smiley
Zawsze śmieje się jak ma zrobione kupkę grinning smiley to przynajmniej wiem co mnie czeka grinning smiley

Teraz cały czas u nas brzydka pogoda, to na razie na spacerki nie wychodzimy...

Pozdrowionka grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546570, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.