czy jestem w ciąży?

Wysłane przez paulina0707 

paulina0707 (offline)

23-03-2014 20:14:06

Granowo
Witam,chciałabym się dowiedzieć,czy jestem w ciąży?wiem,ze na 100% nikt mi tu tego nie napisze, ale chciałabym sie dowiedziec co o tym myslicie?
Od pewnego czasu boli mnie podbrzusze, jeździ mi strasznie po brzuchu i mam "gazy";/ ,chodze co 10minut do łazienki się wysiusiać ,mogłabym cały czas spać, no i od pewnego czasu czego bym nie zjadła to wymiotuje, mam też nudności, a co jest dla mnie najgorsze to nie dostaje już tydzien okresu ;/ .. byłam wczoraj na pogotowiu ale lekarz stwierdził że to zapalenie pęchęrza, a z tego co wiem to przy tym bolałoby mnie oddawanie moczu, a mi nic nie jest.. na nie których forach przeczytałam że to objawy ciąży.Co robić? robiłam już test ale wyszedł negatywnie.

karo89 (offline)

23-03-2014 22:03:49

Warszawa
Paulina,
Najlepiej zeby wykluczyc badz potwierdzic ciaze zrob test ciazowy z krwi n hormon beta hcg. Test z mocu ktory zrobilas trzeba robic z pierwszego porannego moczu, najwczesniej w dniu oczekiwanej miesicki a najlepiej 3-4dni po spoznieniu- nie napisalas kiedy go robilas.
Poza tym objawy ktore napisalas choc moga byc objawami ciazowymi moga rowniez wskazywac na objawy silnego stresu, zapalenia ukladu moczowo-plciowego ( nie zawsze musisz czuc bol przy oddawaniu moczu). Najlepiej w pierwszej kolejnosci pojsc i zrobic test z krwi by wykluczyc ciaze oraz zrobic badanie ogole moczu i posiew moczu. Z tych badan wykluczysz badz potwierdzisz najprawdopodobniejsze scenariusz. Jesli to nie da odpowiedzi powinnas pojsc do lekaeza pierwszego kontakt i niech on Cie gdzies skieruje np. Do ginekologa bo infekcje ginekologiczne tez czesto daja uczucie bolu w podbrzuszu, parcie na pecherz nawet nudnosci...podobnie nerki. Pozdrawiam i zycze zdrowia!


[link widoczny po zalogowaniu]

paulina0707 (offline)

24-03-2014 09:39:24

Granowo
7dni już nie dostaje okresu,test zrobiłam 2dni temu no i jak pisałam wcześniej wyszedł negatywnie. orientujesz się może ile takie badanie krwi kosztuje?
Stres mogę wykluczyć,tak mi się wydaje,bo nie jestem zestresowana, nie mam do tego powodu.

kasioonia (offline)

24-03-2014 10:32:44

Brwinów
paulina0707, test na beta hcg w zależności od przychodni, u mnie na przykład 40 zł, ale już w innej przychodni 25. Przy Twoich objawach o faktycznie będzie najlepsze rozwiązanie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

24-03-2014 10:45:12

Paulina albo spróbuj znowu powtórzyć test, teraz po 7 dniach powinien już wyjść wiarygodny.
Objawy o których piszesz mogą wskazywać na ciążę ale nie muszą.
Ja bym powtórzyła test w pierwszej kolejności.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aleksa27 (offline)

24-03-2014 11:21:28

Jeśli zrobisz 2 razy zwykły test i wyjdzie negatywny to znaczy, że na 99,9 nie jesteś w ciąży. Nie ma co bawić się w testy z krwi tylko trzeba go ginekologa się umówić. On Ci powie na 100% czy to ciąża czy masz poprostu spóźniony okres.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paulina0707 (offline)

24-03-2014 11:22:59

Granowo
dziękuje wam bardzo za pomoc, dziś powtórze test, no a później zrobię te badania krwi, a czy na takie badanie krwi dostane skierowanie od lekarza rodzinnego?i czy na mocz od razu też musze zrobić?

paulina0707 (offline)

24-03-2014 11:26:52

Granowo
a mam jeszcze takie pytanie, bo od 3 miesięcy okres mi się spóźnia o pare dni - zazwyczaj to o tydzień, a teraz juz wcale go nie mam, koleżanka mi powiedziała że będąc w ciąży można mieć okres przez jakiś czas, co o tym myslicie? nie pokoją mnie jeszcze takie plamienia brązowe - pare dni temu je miałam a o okresie ani widu ani słychu.. ;/

StrzalkaMa (offline)

24-03-2014 11:33:58

D-wo-Koszalin
ja bym zrobiła test z krwi, bo jest wiarygodny na 100% a dwa zwykłe testy kosztują tyle co 1 z krwi. a wyniki są w ten sam dzień.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

paulina0707 (offline)

24-03-2014 11:38:25

Granowo
ale czy takie objawy jakie mam to oznaki ciąży? jest jakieś prawdopodobieństwo?no bo może to tylko jakaś 'choroba'?zapalenie?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546300, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.