Chcę zostać mamą jeszcze w 2012 rokusmiling smiley

Wysłane przez SlodkoGorzka26 

roses02012 (offline)

15-03-2012 14:32:10

A za oknem u mnie chmurki sie zjawiły...... no cóż nie dane mi wyjśc z pracy w słońcu smiling smiley jednak od jutra podobno temperatura ma wzrastać i duzymi krokami zjawi się wiosna smiling smiley
Alexast - bardzo dobrze wiem co to znaczy problem z alkoholem, mam do czynienia z osoba która jest uzależniona od alkoholu. Jest alkoholikiem dodam anonimowym gdyż dużo osób nawet wie o że ta osoba jest alkoholikiem gdyż nie pije codziennie tylko jak go wezmie przez pare dni siedzi w domu i pije. Nie jest to łatwy temat , ale piszesz że wiesz co to znaczy bo twój ojczym też mial problem. Myśle ze powinniscie rozmawiać na ten temat nie milczeć. smiling smiley I obseruj czy ten problem nie posuwa się dalej......

Alexast (offline)

15-03-2012 14:54:26

Kędzierzyn-Koźle
rozmawiałam z nim, mówiłam, że mi to przeszkadza, ale on nie widzi w tym nic złego. On uważa, że facet ma prawo raz na jakiś czas się schlać. Nie pije tak ekstremalnie co miesiąc. Ale od czasu do czasu się schleje i tyle. Tak na codzień to zdarzy mu się, że napije się piwa góra dwa. ale to też nie codziennie. Dlatego nie wiem czy jestem już przeczulona czy to jest jeszcze "normalne u facetów"


[link widoczny po zalogowaniu]

noma (offline)

15-03-2012 16:34:33

Łódź
witam
ja równiez mam plan zostac mamą w 2012 roku.
Zobaczymy...
Narazie próbuje...

pozdrawiam...

justyna0381 (offline)

15-03-2012 21:13:02

wejherowo
Witaj noma, więc oby te próby były udane.smiling smiley

Alexast a można wiedzieć jak długo jesteście razem, i czy twój wybranek ma prwo jazdy. Z tego co czytam to jakbym czytała o swoim mężu, chociaż od kiedy jest z nami Łucja to mąż ograniczył picie wódki a jak już się zdarzy to żadko kiedy straci film. Od kąd jest mała to albo wracamy do domu z imprezy samochodem i mąż nie pije a jak chce wypić to ma skombinować nocleg. Podobnie było w końcówce ciąży, nakłamałam mu że macica mi się obniża za szybko i mogę urodzić wcześniej ( tzn obniżała mi się ale bez przesady)Mr. Green no więc od 35 tc mąż prawie nie pił a jak już to tylko 2 piwa bo wiedział że będzie mnie musiał zawieść do szpitala a po za tym miał i chciał być przy porodzie. A córeczka zmieniła go w bardziej odpowiedzialnego tatusia. Rozmowy typu za dużo pijesz, ja tak nie chcę żyć i awantury u mnie nie odniosły sukcesu. Adrian musiał do tego dojrzeć sam.
Życzę Wam powodzenia a koleżance daj do zrozumienia żeby się zajęła naprawianiem swojego życia , ty swoje poprowadzisz sama.

Alexast (offline)

16-03-2012 08:04:48

Kędzierzyn-Koźle
Witam,

justynko bardzo mi pomogłaś buziak od dziecka mój ma prawko i ja też. Jak jedziemy na rodzinne imprezy to się wymieniamy, raz on jest kierowcą raz ja. Znamy się ogólnie 10 lat, ale kilka lat nie mieliśmy kontaktu, jesteśmy prawie 2 lata razem. Ogólnie nie było źle, wypił sobie od czasu do czasu, a ja nie miałam aż takiego problemu z tym. Raz mi się schlał na urodzinach swojego kumpla, bo "to 30tka", potem przyjechał do nas jego kumpel z niemiec to sobie podrinkowali, ale nie schlali się na maxa. Dopiero od 2 miesięcy daje mi naprawdę w kość. A może ja jestem przewrażliwiona. Dopiero po akcji "jestem w ciąży" zaczał pić. W styczniu miałam 2 kreski i z krwi też wyszło no i poinformowaliśmy rodziców itd. a 2 tyg później dostałam krawień. No i jakoś od tego czasu się psuje. Teraz widzi, że nawet nie chce, żeby mnie przytulał i zrobił się bardziej czulszy. Pokazuje mi, że mu zależy.
Może masz racje, może się uspokoi. Może tak odreagowywał to, że jednak nie zostanie tatą. Nie wiem. Awantury nie pomagają. Fajnie, że twój się uspokoił po narodzinach dziecka. Ale nie wszyscy sie zmieniają i właśnie tego się obawiam.

Dzisiaj biorę luteinkę smiling smiley teścik wyszedł negatywny, więc mogę wywoływać.


[link widoczny po zalogowaniu]

kawcia (offline)

16-03-2012 11:33:47

Hej witajcie wiosenniesmiling smiley
Slonce przygrzewa niezle.
Witaj noma!
Alexast wiesz nie wiem co Ci napisac.Moze faktycznie ta swiadomosc ze nie zostanie jednak tatą przybiła go.Pamiętajmy babeczki,ze to nie tylko my przezywamy.Skoro napije się piwa od czasu do czasu i nie upija sie przy tym to chyba nie jest zle. Bo jesli np.upijal by się często ,to jednak juz jakis problem jest. "Teraz widzi, że nawet nie chce, żeby mnie przytulał i zrobił się bardziej czulszy. Pokazuje mi, że mu zależy."
Wiesz moze jest tak jak napisalas wyzej ,zobaczyl,ze nie chcesz jego czułosci ,przytulanek i pokazuje Ci ,ze mu zalezy. Moze przejąl się tym,ze skoro go odtrącasz to moze juz go nie chcesz...nie kochasz...a skoro jemu na Tobie zalezy i pokazuje Ci to i nie ma wzajemnosci to popija.Więc jesli go kochasz to moze nie odtrącaj go ,tylko pokaz mu ze nadal go kochasz.
Pozdrawiam was dziewczyny i dnia milego slonecznego zyczę.PA


: )

Alexast (offline)

16-03-2012 13:40:05

Kędzierzyn-Koźle
chyba dam sobie na jakiś czas na luz, może faktycznie znalazłam sobie jakiś problem zastępczy i sobie coś ubzdurałam. zobaczymy co będzie dalej. Dzisiaj idę na paznokcie a jutro do fryzjera, żeby poprawić nastrój smiling smiley wiosna idzie... trzeba jakoś wyglądać winking smiley [link widoczny po zalogowaniu]
dzisiaj wziełam pierwszą turę luteiny, fuujjjj jakie to ochydne. Mam nadzieję, że niebawem dostanę okres, a po badaniach będę wiedziała co się dzieję i czy jest szansa na dzidzię smiling smiley

DZIĘKUJĘ dziewczyny podniosłyście mnie na duchu [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kawcia (offline)

16-03-2012 14:06:22

ALEXAST wal jak w dym do nas na forum jak potrzeba rady,lub postawienia do pionu.A teraz przesylam wiosennego [link widoczny po zalogowaniu] dla was papapapa


: )

kawcia (offline)

16-03-2012 14:07:21

Wiosna wiosna wiosna ach to ty chce się spiewac....smiling smiley


: )

kawcia (offline)

16-03-2012 14:26:04

Wlasnie jeszcze jedno laski,chce zrobic strogonowa ,ale jak tak przeglądam przepisy to kazdy inny i ktory wybrac? Moze Wy macie jakis konkretny ?A moze justynka cos mi poleci jako zawodowiec hm??Liczę tu na Ciebie hihi
Alexast to dobry pomysl dla nas kobiet,fryzjer,paznokcie i tym podobne.Masz rację trzeba jakos wyglądac.
Ps.jak się Wam podoba kwiatuszek dla Was?


: )
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546052, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.