staram sie o dzidziusia i nic- czy to nie plodnosc

Wysłane przez Weronikal 

Weronikal (offline)

07-04-2011 12:29:57

Wronki
Dzień dobry ja i mój chłopak staramy się o maleństwo a tu ciągle nic. Ostatnią miesiączke miałam 18 lutego 2011 trwała ona 7 dni,po tamtym okresie współzyłam ze swoim chłopakiem. Miesiączka do tej pory sie nie pojawila a test ciążowy który zrobiłam dzisiaj wyszedł negatywny.A objawy jakie mam swiadczyły by o ciązy nabrzmiałe piersi choc nie bolące,lekkie nudności,czeste oddawanie moczu,zaparcia,biały mleczny śluz,sennosc. Czy to ciaza czy tylko spózniajaca się miesiączka.

beretka1982 (offline)

08-04-2011 09:31:25

Przemyśl
Cześć Weroniko. Najlepiej...by było test powtórzyć...a i pójśc do lekarza.....z pewnościa wtedy sie dowiesz co jest........i obys była smiling smiley bo ja tez sie doczekac nie moge ale........pozdro ....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-08 09:36 przez beretka1982.

starajaca24 (offline)

20-06-2014 16:53:12

Świątniki Wielkie
Hej jak dolaczyc tu zdjecie laseczki ?

januszpogorzelski0 (offline)

08-07-2014 17:31:25

Bonów
Może zrób jeszcze jeden test, a potem idź do lekarza, nie trzeba od razu mieć złych myśli.


Zamawiałem [link widoczny po zalogowaniu] i przyszedł do mnie [link widoczny po zalogowaniu], bo to musiałem naprawić kran.

ZenonDuda (offline)

13-08-2014 12:36:41

Gdańsk
Idźcie się oboje przebadajcie i nie poddawajcie się.


Czy [link widoczny po zalogowaniu] jest dobrą decyzją tak jak [link widoczny po zalogowaniu] studia?

Pelna_nadziei (offline)

19-08-2014 06:10:21

Wielkopolska
Truskaweczko - To tak jak u nas, też na pierwszy rzut oka wszystko z nami dobrze. Jeszcze muszę się poddać reszcie badań. Stworzyłam temat dla kobiet które starają się o pierwsze dziecko. Serdecznie cię tam zapraszam, jeśli miałabyś ochotę.

Kasia03 (offline)

19-09-2014 15:38:23

dziewczyny najlepiej to się przebadać i tyle - lekarz bedzie wiedział co sprawdzić i co zalecić, może to nie niepłodność tylko jakieś zaburzenie i da się te sprawę wyregulować, no - nie martwcie się


[link widoczny po zalogowaniu]

monisia03 (offline)

07-10-2014 10:35:21

Łódź
też jestem tego zdania, że lepiej iśc do lekarza, bynajmniej sytuacja zrobi się jasniejsza

Kasia03 (offline)

07-10-2014 10:50:21

oczywiście popieramm monisię smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

elkaa (offline)

20-10-2014 09:30:41

Białystok
Diagnostykę kobiety rozpoczyna się najczęściej od wykluczenia braku jajeczkowania. Bardzo pomocne są dane z wywiadu, gdyż jeśli rytm miesiączkowania jest zawarty w granicach od 21 do 35 dni, mało prawdopodobne jest aby były to cykle bezowulacyjne. W celu uzyskania pewności co do faktu występowania jajeczkowania, można oznaczyć stężenie progesteronu w surowicy krwi na siedem dni przed terminem spodziewanej miesiączki. Wszelkie zaburzenia regularności lub brak krwawień miesiączkowych są wskazaniem do wykonania badań hormonalnych. Przyczynami braku jajeczkowania mogą być niewydolność podwzgórzowo - przysadkowa, zespół policystycznych jajników, hiperprolaktynemia, schorzenia tarczycy jak również otyłość, nadmierne odchudzanie lub intensywne uprawianie sportu. Leczenie obejmuje przede wszystkim zidentyfikowanie przyczyny i jej ewentualne usunięcie lub skorygowanie. W wybranych sytuacjach stosuje się również leki stymulujące jajeczkowanie w postaci tabletek lub zastrzyków.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.