STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

anja0607 (offline)

23-04-2010 16:49:52

hej

ja już po pracy.wpadłam się tylko przywitac i idę się położyc bo chyba umrę dziś.upławy takie,że mózg staje,piersi to mnie tak rwą...a mdli mnie dziś okrutnie okrutnie!myślałam,że nie dojadę do domu.masakra co za dzień.robiłam test-negatyw.ja już nie wiem co o tym wszystkim myślec co się dzieję z moim organizmem ?? aż tak się nie nastawiałam żeby sobie pourajac więc to odpada.nie wiem już co mi może byc.niczym się nie zatrułąm.w normalnej sytuacji powiedziałby kto,że ciąża jak nic ale test negatywny i O! na dodatek jutro do pracy.

ide poleżec może mi przejdzie.odezwę się później.


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

23-04-2010 16:59:57

Kanak wiesz pomysł pewno i fajny ale ja nie będe się wypowiadać bo ja nigdy samolotem nie leciałam i nie polecę. Mam fobie. Okropnie sie boje sad smiley Jak byliśmy z M na wakacjach i jechaliśmy przez Amsterdam koło tego wielkiego lotniska i widziałam jak te bydlaki startują i londują to z jednej strony mnie to fascynowało a gdzies tam w środku paraliżowało sad smiley Boję się okrutnie- mój M ma ze mną przerąbane bo na każde wakacje samochodem grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Anja ja nie wiem co Ci jest. Powiem Ci tak: może myślisz że się nie nastawiasz, nie łudzisz się że to ciąża ale to jest tam w środku. Pamiętam jak jakiś czas temu lekarze mi powiedzieli że mam stwardnienie rozsiane. Miałam zrobić jeszcze jeden wynik który miał to ostatecznie potwierdzić. I wtedy się zaczęło. Do moich objawów dołączyły wszystkie inne objawy SM. Była tragedia. Miałam niedowłady, nie mogłam nic w rękach utrzymać, miałam zawroty, zaburzenia widzenia, zaburzenia równowagi. Do momentu aż pzryszedł wynik który jednoznacznie wykluczył SM. Wtedy wszystkie objawy ustąpiły smiling smiley Czasem nawet jak czegoś nie chcemy to psychika płata nam figle. Chciałam wierzyć w to że jestem zdrowa ale mój organizm robił co chciał. Teraz jak wiem że jestem zdrowa w 100% to żaden z objawów nie występuje smiling smiley

Rurcia piesio słodki grinning smileygrinning smileygrinning smiley

herbaciana (offline)

23-04-2010 17:38:55

Białystok
Smuteczku klimatyczne twoje zdj ja swoje mam na lumisferze w albumach.od kiedy masz zacząć półetatową fotografię?
Anja odpoczywaj.dziwne masz dolegliwości,ale juz sie zamykam i nic nie mówię,żeby nie zapeszyć...


[link widoczny po zalogowaniu]

agab (offline)

23-04-2010 18:45:27

Lublin
Rurcia psiurek śliczny, ale w domku siedzi czy na dworze?przewracjący oczami
Kanak fajna praca stewardessy...może akurat wypali...
Anja odpocznij porządnie, wyśpij się, i pomyśl poważnie o wizycie u lekarza, bo się naprawdę strasznie z tym męczysz.
Beatko udanego wieczoru panieńskiego, czekamy niecierpliwie na relacje...smiling bouncing smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

smuteczek (offline)

23-04-2010 20:10:18

Kołobrzeg
herbaciana
Czekam na pierwsze "zlecenie" moja szefowa dzwoniła że prawdopodobnie już w środę coś dla mnie będziesmiling smiley

Jutro jadę po prezentsmiling smiley Córcia mojej kuzynki kończy okrągłe dwa latkasmiling smiley O! Może macie jakieś pomysły na prezent dla małej panienkismiling smiley ??


[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

23-04-2010 22:10:41

płock
jestem smiling smiley Kochane ja dzisiaj byłam na urodzinkach chrześniaka dopiero jutro mam panieński smiling smiley kładę się buźka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

23-04-2010 23:24:48

Gdynia
eva Oj ja nie napisałam że znieczulenie kosztuje 5000zł tylko poród w prywatnym szpitalu (a tam dają znieczulenie bez problemu) a tak to słyszałam że znieczulenie kosztuje 400-500 zł tylko w 3mieście chyba w jednym szpitalu je dają a tam akurat nie chciałam rodzić.

Rurcia Fajny piesio


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

24-04-2010 07:04:17

italia
Witam was porannie.

Beatko ty juz pewno na nogach bo zaraz do szkoly a wieczorem....................... zycze udanej zabawy. Jak sie wszystko skonczy to napisz koniecznie jak bylo. Szkoda, ze nie mozemy byc wszystkie razem. No ale coz ja to mam chyba najdalej.

Anja jak sie dzisiaj czujesz kochana? Mam nadzieje, ze lepiej. Co za porabany kraj nawet nie masz gdzie z tym problemem isc.

Smuteczku dla dwuletniej dziewczynki to tylko zabawki. Wiem po mojej ona na widok lalki, czy wozka (a ma juz 3) to by nawet mnie sprzedala.

Kanak a ile ty jezykow znasz? A co na to twoj maz, ze ty taka prace chcesz wykonywac. Moj by sie na to nie zgodzil. Caly czas w rozjazdach. a z dugiej strony jesli chcesz miec dzidzie.............


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

24-04-2010 09:33:54

dobry dzień smiling smiley

Beatko też mi jakoś tak się zdawało że w weekend mialaś miec panieński ale potem pisałaś o imprezie i steiwrdziłam że coś przeoczyłam smiling smiley grinning smiley No to życzę udanej zabawy na dziś smiling smiley I koniecznie daj znać jak było smiling smiley

Smuteczku tak jak mówi Daria wydaje mi się ze zabawki- bo co innego? smiling smiley Jak Wasz domek i remonty? Kiedy się przeprowadzacie?

Ulinko a ja zrozumiałam że znieczulenie tyle kosztuje przewracjący oczami Mnie ono przeraża ale z drugiej strony nie wiem jaki to ból rodzić więc może potem już jest wszystko jedno- oby nie bolało. W Pń na Raszei podali jednej kobietce tak że wyjechała na wózku inwalidzkim i juz na nim zostanie dlatego już nie podają nawet jak zapłacisz- po prostu nie mają go w szpitalu i nie podają. A mnie mój M od jakiegoś czasu próbuje delikatnie namówić żebym pomyślała czy nie chcę rodzić w wodzie. On uważa że to cudowny pomysł i na pewno było by łatwiej mi i maluchowi- jego wniosek po jednym z moich napadów (czasem dostaje bóli krzyżowych i mam wrażenie że rozchodzi mi się miednica- boli okrutnie i przechodzi eye popping smiley - to się jakos tam nazywa )

Gdzie reszta kobietek?

kanak (offline)

24-04-2010 09:53:02

ateny
Witam i słońce Wam przesyłam, Beatka baw się dobrze!!!
Daria mój mąż też marudzi, ale ja mam to w nosie, ktoś musi zarabiać... a innej pracy tu znaleźć nie mogę, tylko sprzątanie,a to odpada. Znam b dobrze j angielski, komunikatywnie francuski, rosyjski i grecki no i polski oczywiście haha, więc może jakos się uda, a jak zajdę w ciążę pójdę na zwolnienie zaraz. Muszę coś robić, bo oszaleję!!! nie mam dziecka, nie mam prawie żadnych obowiązków, ja tak nie potrafię żyć.
Ewa, poród w wodzie super sprawa, moja przyjaciółka rodziła i nigdy by nie chciała inaczej, bo ból podobno dużo mniejszy, bardziej komfortowo i relaksująco, jak chcesz mogę Ci trochę opowiedzieć jak to byłosmiling smiley 45 min i po wszystkim!!! ja tylko w wodzie będę rodziła!!
Anja myslę, że Twoja psychika podpowiada Ci te wszystkie objawy, ja miałam podobnie, tak bardzo chciałam miec dziecko, ale wizyta u lekarza nie zaszkodzi.
Smuteczku - zabawki - będzie przeszczęśliwa! Albo plastelina w lepszym wydaniu, moja przyjaciółka ma dwuletnią córeczkę i ona ma teraz jazdę na lepienie kotka, pieska, mamy. Można kupic takie zestawy z cudnymi kolorami i ona będzie mogła wyciskać włosy i takie tam. Również rozwijająca manualnie zabawka, zajmująca dziecko.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547630, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.