STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

mika83 (offline)

23-02-2010 10:48:45

Grójec
Cześć ja dziś mam wolne i wybiorę się chyba na cmentarz do synka chociaż byłam u niego w niedziele.... 2 tygodnie idę do gina ciekawa jestem co powie bo robiłam ostatnio badania no i dostsłam @ bez tabletek co przez ostatnie 2 lata było niemożliwe

beata1988 (offline)

23-02-2010 11:46:11

płock
Wiolekfotki super a powiedz mi jeśli już pisałaś to przepraszam widocznie przeoczyłam ale gdzie teraz mieszkacie i gdzie się przeprowadzacie... ?smiling smiley
Dariano to dobrze, że jest OK oby ten czas jak najszybciej zleciał i wyniki były...... ale i tak wiem, że wszystko jest w porządku a czujesz już ruchy Lorenzo?? Kochana w którym tygodniu dowiedziałaś się, że to chłopczyk?? a no i czujesz już ruchy ?smiling smiley
Misiabelkojak się dzisiaj czujesz Kochana??? poszłaś do pracy??
Evciawracaj!!!no i wrzucaj ZDJĘCIA !!!!!!smiling smiley
Ja dopiero niedawno wróciłam zeszło mi troszkę bo kolejka dłuuuuuuuuuugaśna była do pobrania krwi ale mam już z głowy , wyniki powinny być w piątek a w przyszły czwartek ginek


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

23-02-2010 12:19:00

italia
Beatko ja bylam w 12 tyg jak mi powiedzieli. A z Alina w 16. Mowia, ze dziewczyni widac pozniej. Ale najwiarygodniejsze sa po 16 tyg. A jezeli chodz i ruchy to jeszcze nie czuje (chyba) Wlasciwie zaczelam cos czuc od 2 dni ale nie wiem czy to sa ruchy. Chyba jeszcze za wczesnie na te konkretne kopniaki. Chociaz inne dzieczyny juz czuja od 16 tyg.

misiabella jak sie czujesz? Daj znac i nie dzwigaj.

Mika83 masz synka na cmentarzu? Wspolczuje?

Wlasnie sie dowiedzialam, ze moja sasiadka, ktora mieszka na przeciwko mnie jest w ciazy. termin ma na koniec pazdziernika. Fajnie co?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-23 12:19 przez daria.

beata1988 (offline)

23-02-2010 12:24:28

płock
Daria no bo ja na kolejnej wizycie będę w 12 tygodniu ale jeszcze na wiele nie liczę bo wszystko się może zmienić prawda.... ?pokaż brzuszek smiling smiley
A ja się lenię i po 14 na spacerek z Siostrą i jej pociechami idę bo ciepło jest i słonko świeci a mi się mordka cieszy smiling smiley
Dziewczynki co powiecie o tym wózku [link widoczny po zalogowaniu] wczoraj go oglądałam w sklepie i wyglądał ciekawie i fajnie się prowadził....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-23 12:54 przez beata1988.

jmijeczka (offline)

23-02-2010 13:00:15

Wlkp
beata tylko nie bierz trojkolowego.. sa beznadziejne grinning smiley a tak poza tym wyglada sympatycznie smiling smiley

eva2009 (offline)

23-02-2010 13:31:56

witajcie smiling smiley
dziewczyny wybaczcie że Was zaniedbuję ale okropnie jestem zabiegana. Niedzielę miałam wolną ale spędziliśmy przesympatyczny dzień z moim M i nie pisałam smiling smiley A teraz bieg !! smiling smiley smiling smiley ale lubię to smiling smiley

Daria już po wszystkim! Jestem pewna że wynik będzie ok! smiling smiley

Beatko mi osobiście ten wózek się nie podoba ale to kwestia gustu smiling smiley obiecuję w przyszłym tyg dać fotki. Nie mam ich na tym laptopie, musiałabym je zgrać z płyty ;/ nie chce mi się i nie mam czasu zbytnio. Ale doczekacie sie obiecuję

Mika współczuję sad smiley nie wyczytałam wcześniej że straciłaś dziecko sad smiley

Wiolek gdzie mieszkasz w Holandii ?? Znam trochę Holandię bo mój M czasem składa tam zamówienia na rośliny smiling smiley
P.S. jak by mi mój M powiedział ze mam nie jeść bo mi dupa urośnie to bym chyba padła !! jak można grinning smiley !!

Kasiu gratuluję !!! szczęśliwych 9mc-y smiling smiley

Smuteczku przykro mi z powodu @ sad smiley

ściskam Wszystkie

ulinka (offline)

23-02-2010 15:15:59

Gdynia
beata Mi wózek się podoba, tylko szkoda że nie ma zdjęcia spacerówki.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

23-02-2010 15:31:42

płock
Ulinkono właśnie nie ma fotki i też nie widziałam spacerówki ale będę miała okazję bo sąsiedzi piętro niżej właśnie tez kupili ostatnio ten wózeczek i jak na razie są zadowoleni jeśli chodzi o gondolę i mówią, że się sprawdzają koła znakomicie na zaspach i ogólnie dobrze się prowadzi a do tego można na prawde ładną tapicerkę wybrać.... własnie wróciłam ze spacerku i pływałam dosłownie bo byłam w zamszowych kozakach które teraz nie nadają się do niczego..... Ulinko daj jakieś fotki z urodzinek Piotrusia


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

23-02-2010 15:37:02

Kraków
Hej,

Beatko, wózeczek całkiem fajny! A lekki jest? Czy nie macie schodów do pokonania, bo jak macie, to zwracaj uwagę na wagę wózka!

Mika, może to dobry znak ta @, może wszystko się unormowało??!!

Daria, a ty dzisiaj jak się czujesz? Odpoczywasz? Gdzie oni ci tą ogłę wbijali? W brzuch? Czy jakiś dołem to pobierali? Sorki, ale nie znam się kompletnie na tym.

Ulinko, jak tam nasz roczniaczek? Chodzi już??

Evcia, biegaj, biegaj, tylko zaglądaj czasami!

Blackmist, jak test?? Nic nie piszesz!???

Wiolek, a dlaczego cię mąż obudził? TY też pracujesz? A, zdjęć jeszcze nie oglądałam, ale zaraz zerknę.

Bidonku, Marto, Anucha gdzie się podziewacie???

Anja, gratuluję prawie tygodnia bez papierosa, to już coś, obyście wytrwali!!!

Helopoli, jak samopoczucie?

Smuteczku, rozumiem, że poszłaś do gina tak? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Jak poszłaś, to co powiedział?? Może jeszcze nic straconego??

Kochane, a ja dzisiaj miałam przygodę, nie miłą. Pisałam wczoraj że ta @ jest bardzo obfita, nie? Dzisiaj 3 dzień. Poszłam do pracy, w połowie drogi (po przejściu może 10 minut) poczułam, że coś mi przecieka! Zanim doszłam do pracy (25 minut od wyjścia z domu) miałam wszystko przemoczone! A miałam tampon i jeszcze podpaskę!!! W pół godziny, rozumiecie??? Musiałam brać taksówkę do domu, żeby się przebrać i wrócić. Masakra, jszcze mi się to nie zdażyło. Nie wiem, co jest grane, może ja już tak mam, jak to Daria napisała, zawsze coś ze mną nie tak! No, teraz się trochę uspokoiło. Jutro mam te badania krwi, ale wizyta dopiero w przyszły czwartek, bo trzeba czekać na wyniki. A ręka prawa mi przeszła, ale lewa jeszcze gorzej. Niech się dzieje co chce, byle byśmy się tylko mogli zacząć starać!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Patrycjaa (offline)

23-02-2010 15:39:28

Kraków
Witam.
Beatko mnie też wózek się podoba. I również odradzam trójkołowe. Przy swoim syneczku przerobiłam trzy różne wóżki i dopiero ten trzeci był naprawde dobry.
Gratuluje Kasiu fasolinki.
Ja od jakichś dwóch tygodni mam wielki dylemat.....dostałam bardzo fajną propozycje pracy od września..... ale przyjęcie jej wiązało by się z zaprzestaniem starań przynajmniej na rok!!!!!????
Niewiem co robić... rozmawiałam z moim mężusiem(on bardzo pragnie córeczki) i nadal nie wiem co zrobić.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.