STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

smuteczek (offline)

03-01-2010 12:09:20

Kołobrzeg
Ja zgadzam się z aniamają.
ulinko
Biorę te tabletki tak jak kazał mi lekarz, więc... nie chę podważać Twojego zdania, jeśli nie zajdę dzięki niej to przyznam ci rację, zdania są różnesmiling smiley

aniamaja
Clostilbegyt biorę od 3 do 7 dnia cyklu, a duphaston od 16 do hm...25 albo 26 dnia, czyli tak samo jak ty, Do naszej gin też już trochę chodzę i bardzo podoba mi się jej podejście do całej sprawy... Ja laparoskopię mam mieć w lutym albo w marcu, troszkę się boję, ale jeśli to pomoże to jestem na to gotowasmiling smiley Pani B też za każdym razem kiedy przychodzę powtarza: "mam nadzieję że dziś sprawdzamy jak dzidziuś" a tu...nic, mi też obiecała ciążęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

03-01-2010 12:35:05

Ujazd/Tomaszów Maz.
czytam czytam i stwierdzam że wszystkie trafiłyście na super gin tylko ja jakoś na takiego trafić nie moge... większość z was miała leczenie tymi samymi lekami, te same badania a moj gin nawet mi takich nie proponuje eh a jak pytam czy naprawde konieczne jest leczenie ta diana i nie ma innego sposobu to twierdzi że tak. Nawet ten drugi co teraz zaczęłam do niego chodzic bo ponoć taki dobry jakiś prof. specjalista od ginekologii onkologicznej i coś tam jeszcze, wszyscy go wychwalają a ja mam mieszane uczucia tez tak twierdzi... eh...

animaja kurcze wydaje mi sie, że tych lekarstw bierzesz zbyt dużo, nie chce Ci sie od ich nadmiaru wymiotować? ja jak brałam przez kilka miesięcy wit. PP i sadamine na zimne łapki to po jakimś czasie na sam ich widok zaczeło mnie cofać winking smiley tak samo było z tabl. anty... wiec przy takiej ilości witamin, ziół itp. jakie Ty spożywasz na samą myśl robi mi się nie dobrze a co dopiero je łykać.

beata udanego kuligu życzę smiling smiley
może i mi uda się mojego S na sanki wyciągnąć jak wróci bo teraz pojechał pojeździć troche autem z innymi automaniakami po śniegu dziecko z samochodem
pozdrawiam w ten słoneczny dzień smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aniamaja (offline)

03-01-2010 12:38:08

Kołobrzeg
Smuteczek, ze sie tak perfidnie spytam: znasz juz koszt laparoskopii?

Jak bedziesz miala zabieg, licze na dokladna relacje! Nio...i na efekty w postaci Dzidzi!

Smuteczek - mnie sie wlasnie m.in. podejscie pani B. podoba - twardo, ale polzartobliwie, nie kaze czekac nie wiadomo na co, a to, co zaleca, pokrywa sie z tym, jaki jest powszechnie ustalony schemat dzialan.

A nie kazala Tobie zbadac Chlopa?

Od tego sie w sumie powinno zaczynac...prosty tescik, a duzo wnosi...


Nie ma innej drogi...teraz w to wierze...

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

03-01-2010 12:57:21

Gdynia
aniamaja Co do prolaktyny się nie wypowiem bo się nie znam. A nie możesz prywatnie zrobić bety. Jak robiłam rano w invikcie to na 12 miałam wynik. Ja się strasznie długo starałam o brzdąca i nie zaryzykowałabym odstawienie duphastonu, sama zaczęłam go brać od stwierdzenia ciąży w dniu planowanej @ do ok 15 tygodnia bo potem progesteron nie jest już taki ważny.

smuteczku Nie chcę być mądrzejsza od Twojej lekarki, może ma doświadczenie i obyś dzięki niej zaszła w ciążę, ja po prostu tak bym nie ryzykowała. Dla lekarza do żadna tragedia jak pacjentka straci fasolkę, dla mnie niestety by była.

Co do laparoskopii to ja nie wyraziłam zgody, ale kiedyś zaproponował mi to lekarz bez wcześniejszej terapii hormonalnej, nie odpowiadało mi to więc zmieniłam lekarza i na szczęście nie musiałam mieć laparoskopii. To było jakieś 2-3 lata temu i wtedy powiedziano mi że to ma kosztować ok 2000zł.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anja0607 (offline)

03-01-2010 13:07:43

hej dziewczyny :*

ja dzis troche zaspałam bo oczka otworzyłam za 15 dwunasta zarumieniony znowu mam juz kolejna noc dziwne bardzo sny ale kij w to ;/

beatko - miłego kuligu smiling smiley szczerze mowiac zazdroszcze bo u "siebie" to tylko popatrzec na ten snieg co lezy za oknem moge sad smiley
RURCIA nie martw sie ja tez nazwy lekow i niektorych badan widze pierwszy raz na oczy i czuje sie jakbym zyla w innej epoce.
smutaczek,aniamaja,ulinko -qrde zadziwiajace z kad wy to wszystko wiecie ja naprawde przy was czuje sie jak mongoł no i sie zaczynam coraz bardziej bac sad smiley bo widze w jakiej nieswiadomosci zylam caly ten czas sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

03-01-2010 13:15:07

Ujazd/Tomaszów Maz.
no to ładnie taki zabieg kosztuje... ale tak jak Ty ulinko tez bym sie raczej na niego nie zdecydowała, chyba że miałaby to byc ostatnia deska ratunku no i miałabym 100% pewności że będą efekty a tego nikt mi zagwarantować nie może więc narazie stawiam na leki i uzbrajam sie w cierpliwość choć ja to bym chciała wszystko na już winking smiley
anja to jesteśmy obie z innej epoki grinning smiley bo ja też o tych lekach pierwszy raz słysze i zastanawiam się skąd dziewczyny mają w tym temacie taką ogromną wiedze


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-03 13:20 przez Rurcia.

aniamaja (offline)

03-01-2010 13:17:01

Kołobrzeg
Ja mowilam o bhcg prywatnie confused smiley. U nas "material" sie wysyla i stad wynik jest dopiero nastepnego dnia. Ot - urok prowincji.

Hormony tez czesciowo maja w Kg, czesciowo juz nie...

Masz racje, progesteron bierze sie do ok 15-20 tygodnia ciazy.

Chyba tez sie pokusze o branie do spodziewanej @, tym bardziej, ze po clo niejako te szanse na ciaze wzrastaja. Bo przy dawce 2x1, czyli 20 mg, takie nagle odstawienie moze byc szkokiem dla organizmu i spowodowac...

Tym bardziej, ze na poczatku lutego bede w Szczecinie, gdzie nie powinno byc problemow z wynikiem "na cito".

Czyli za duzo sie koszt laparo nie zmienil...ja tez sie troche tego boje, jezeli mam zrost (oby nie), to moze hsg by wystarczylo...nawet nie tyle cenowo, co jednak inwazyjnie...

Rurcia - wymiotowac mi sie nie chce winking smiley.

Ale - masz racje - z ta cierpliwoscia jest najgorzej, najtrudniej...ja tez bym chciala JUZ!

Teraz nie moge sie doczekac wynikow Mojego...oby do wtorku...w srode beda nam znane...


Nie ma innej drogi...teraz w to wierze...

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-03 13:21 przez aniamaja.

smuteczek (offline)

03-01-2010 13:35:07

Kołobrzeg
aniamaja
Narazie nie wiem ile to będzie kosztowało ale to ma być ostatnia deska ratunku... nie muszę się na to godzić, mąż kategorycznie się na to nie zgadza...
Masz rację nasza gin jest konkretnasmiling smiley Tak powiedziała że mój mąż będzie musiał się zbadać,teraz mamy starania ostatni cykl bez jego badań,jeśli nadal nic to on idzie się zbadaćsmiling smiley, a Twój już się badał? Jeśli tak to napisz mi gdzie się odbywają te badania i ile kosztują.


[link widoczny po zalogowaniu]

smuteczek (offline)

03-01-2010 13:40:58

Kołobrzeg
ulinko
Tak szczerze mówiąc to sama z siebie biorę te tabletki dłużej, choć nie wiem czy powinnam. Zalecenie mam przez ok 10 dni a biorę dłużej... Dwa razy brałam tak jak kazała gin... nie wiem czy dobrze robię confused smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-03 13:41 przez smuteczek.

aniamaja (offline)

03-01-2010 13:42:04

Kołobrzeg
Smuteczku - moj NieMaz the finger smiley sie nie badal, sam chcial wczesniej, ale nam nie wychodzilo terminowo, postanowilismy "w Nowym Roku"! i idziemy we wtorek!

Poniewaz zawodowo krazymy miedzy 3city a Kg, idziemy do Invicta w Gdansku. Nie wiem, czy u nas to gdzies robia, moze w szpitalu...

Koszt - nie wiem, strzelam, ze miedzy 100-150 zl.

Idziesz do laboratorium, dostaje Pan sloiczek i pokoik i....i po badaniu młody rycerz

Ja wiem, ze nic w tym smiesznego, ale z tej "milosci ze sloiczkiem" okrutnie chce mi sie smiac. A musze sie 3mac, zeby sie moj nie zestresowal...ze nie wspomne o Jego wizjach, jakie style badania bylyby "najprzyjemniejsze" - ma szczescie, ze ja w tych wizjach sie pojawiam zarumieniony


Nie ma innej drogi...teraz w to wierze...

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546660, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.