Był ktoś w podobnej sytuacji? sad smiley

Wysłane przez Stepup 

Stepup (offline)

23-06-2020 16:00:55

Bory
Witam.. Mam 32 lata. Od czasu pierwszej ciązy 3 lata temu, do tej pory miesiączkowałam bardzo regularnie. Mój cykl wynosil 26 dni. W tym miesiącu coś poszło nie tak. Zamiast okresu pojawił sie przezroczysty śluz z niktami krwi.. Raz czy dwa razy na dzien, przez trzy dni mogłam zauważyć go jedynie na papierze toaletowym po sikaniu. Po 3 dniach wszystko zniknęło. Teraz jestem w 34 dniu cyklu. Okres normalny nie przyszedl. Pobolewa mnie od czasu do czasu lewa strona podbrzusza i plecy. (Tak jak przy okresie tylko delikatnie) Jestem caly czas spiaca i zmeczona szczegolnie popoludniami. Na buzi pojawily mi sie wypryski a brzuch mam troszkę dziwny w dotyku. 3 razy robilam test ciażowy i wyszedl negatywnie. Raz w dniu spodziewanej miesiączki, podczas plamienia potem po dwóch dniach i Ostatni raz dzis rano. Czy moge byc w ciazy? Dodam ze nie zabezpieczamy sie z mezem wogole. Stosujemy jedynie stosunek przerywany. Ostatni był kilka dni przed okresem.Miesiączki zawsze mialam obfite i bolesne ,przed okresem także bolal mnie brzuch a piersi nie mogłam nawet dotknąć. Tym razem nic. Jedynie piersi lekko tkliwe i dziwnie sie poce.. Mierzylam kilka dni z rzedu temperature w pochwie zaraz po przebudzeniu i wynosi zawsze ponad 37 st.. Nie wiem co sie dzieje.

Natalia992 (offline)

30-07-2020 14:37:51

Syców
Hej, mam na imię Natalia i mam 28 lat. Od paru miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Jeszcze nie mam dzieci, więc w niektórych tematach jestem kompletnie zielona. Prawie 4 tygodnie temu miałam owulacje, 20 lipca powinnam dostać okres według kalendarza, robiłam testy ciążowe i badania krwi Beta HCG, wszędzie wyniki negatywne jednak okresu dalej brak. Czy to możliwe, że mogę być w ciąży a badania się mylą? Dodam, że od roku obserwuje dokładnie swój okres i nie zdążały mi się takie opóźnienia. Jestem zdrowa, nie straciłam nic na wadzę, odżywiam się tak jak zwykle. Nie mam też jakiegoś wielkiego ciśnienia, podchodzę do tego na spokojnie, więc ciąża urojona raczej nie wchodzi w grę. Chciałabym iść do lekarza, ale boję się że w terminie wizyty dostanę okres. Czy któraś z Was miała podobne doświadczenia?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.