starania o dziecko po ciąży pozamacicznej

Wysłane przez anelew 

anelew (offline)

26-05-2020 13:19:49

Słupy Duże
Hej dziewczyny,
piszę na forum bo może któraś była w podobnej sytuacji i mi doradzi smiling smiley

Mam 32 lata. Jestem mamą synka, 7 lat. Pierwsza ciąża książkowa, brak problemu z zajściem, praktycznie udało się od razu smiling smiley

Z mężem zaczęliśmy strać się o 2 dziecko i tu pojawiły się schody..

Luty 2019 - pękniecie ciąży pozamacicznej, byłam pod opieką dwóch lekarzy, nie zorientowali się, że to ciąża pozamaciczna, efekt, usunięcie prawego jajowodu.

Od tego czasu minął już ponad rok, staramy się ponownie o dziecko, ale niestety bez efektu.
Byłam u lekarza, wyniki prawidłowe. Lekarz zapewnia, że będę w ciąży tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość. Trwa to już długo, więc zaczynam się martwić.

Dodatkowo po ciąży pozamacicznej zmienił mi się cykl, okres opóźnia się do tygodnia ( już wiele razy myślałam, że w końcu się udało, a tu przyszła miesiączka). Nieraz przed planowana miesiączką pojawiają się brązowe plamienia (nie przy każdej).

Ja już powoli wariuje, tak bardzo chcemy 2 dziecko.

Od tego cyklu zamierzam robić testy owulacyjne, jakie macie z nimi doświadczenia??Czy to jest dobry pomysł?

za wszystkie odpowiedzi z góry serdecznie dziękuję smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-26 13:20 przez anelew.

Pogodna_Aga (offline)

27-05-2020 17:35:39

Łódź
Witaj
Ja też jestem po ciąży pozamacicznej z tym, że nie mam żadnego jeszcze maluszka.

Proponuję zrobić badanie HSG (skierowanie dostajesz od lekarza ginekologa i leżysz dobę w szpitalu)

Testy jak najbardziej robić możesz smiling smiley Dobrze wiedzieć czy jest owulka, ale ja mimo wszystko poszłabym na pełen monitoring - zobaczyła czy po tych zmianach, operacji rosną Ci pęcherzyki no i czy pękają...

My też się już od roku staramy od ostatniej cp i kiszka z maczkiem. Zapraszam na wątek staraczek z 2019 r smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561859, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.