Ciąża?

Wysłane przez Kamila999 

Kamila999 (offline)

16-09-2019 14:41:02

Lisewo
Z mężem staramy się o dziecko, ostatnią miesiączkę miałam 23.07, ale z racji, że mam długi cykle kolejna powinna wystąpić 28.08 , tj wczoraj i nadal jej nie mam, nawet nie czuję żadnych objawów przepowiadających. Stosunki były: 05,07,12,16 i 21.08.
Od 13.08 do 24.08 miała strasznie bolesne piesi, nabrzmiałe i powiększone o jeden rozmiar, jednak od 23 ból miną, zrobiły się trochę mniejsze ale nadal twarde i takie jakby pełne. od 24.do26. miałam delikatne plamienie, takie różowe. Czytałam o plamieniu implantacyjnym, tylko że ono powinno trwać do 3 dni, a u mnie z przerwami trwało 4 (zaczęło się w sobotę około 14 i tego dnia delikatnie pobolewało mnie podbrzusze, niedziela bez bólu i delikatne plamienia przez cały dzień, poniedziałek tylko rano troszeczkę i we wtorek od południa do wieczora i koniec). Robiłam 3 testy ciążowe, które wyszły negatywnie, ale liczę się z tym, iż mogło być po prostu za wcześnie. Dodatkowo od prawie 2 tygodni mam lekką biegunkę i trochę skudłam, poza tym czuję lekkie zmęczenie i rozdrażnienie. Ginekolog na wizycie powiedział mi że jest jeszcze za wcześnie na badanie USG i w sumie nawet nie chciał mnie wysłuchać po prostu mnie olał. Proszę o pomoc, czy to mogło być plamienie implantacyjne? Czy któraś z Was miała podobnie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-16 14:41 przez Kamila999.

Morella93 (offline)

21-10-2019 15:31:52

Ja rozpoczęłam starania z wykorzystaniem monitoringu cyklu i aplikowaniu sobie w dni płodne żelu prefert vaginal.

Pogodna_Aga (offline)

31-10-2019 22:47:00

Łódź
Może warto wykonać test beta HCG z krwi?? Jest dość miarodajny i daje wysokie prawdopodobieństwo tego czy jest ciąża. Zrobisz je zapewne w każdym laboratorium w poradni pobliskiej. Polecam.

Na USG lekarz widzi dopiero serduszko a na to potrzeba kilku tygodni by je zobaczyć, także nie ma się co dziwić, że może jeszcze nic nie być.

U mnie testy też były negatywne ;-) Nie każdy jest tak samo czuły. Dopiero beta mi rozwiązała sprawę.


bbona (offline)

08-11-2019 07:12:42

Rzeszów
Cytuj
Pogodna_Aga
Może warto wykonać test beta HCG z krwi?? Jest dość miarodajny i daje wysokie prawdopodobieństwo tego czy jest ciąża. Zrobisz je zapewne w każdym laboratorium w poradni pobliskiej. Polecam.

Na USG lekarz widzi dopiero serduszko a na to potrzeba kilku tygodni by je zobaczyć, także nie ma się co dziwić, że może jeszcze nic nie być.

U mnie testy też były negatywne ;-) Nie każdy jest tak samo czuły. Dopiero beta mi rozwiązała sprawę.

Czy wynik badania beta wskazywał na ciąże? Czy rownież ją wykluczyl?
Eh, okres mi sie spoznia, wedlug tego kiedy wspolzylam jest naprawde spore prawdopodobienstwo, ze w koncu udalo mi sie zajsc w ciaze. Jednak zrobilam 3 testy ciazowe (w dniu spodziewanej miesiaczki, 3 dni od spodziewanej miesiaczki i po tygodniu spoznienia) i kazdy wyszedl negatywnie. Nie wiem czy miec jeszcze nadzieje czy uznac ten wynik za ostateczny. sad smiley

Pogodna_Aga (offline)

08-11-2019 13:49:56

Łódź
I nadal nie masz okresu?? Ja bym zrobiła bete, masz wtedy 100% pewności bbona.

Beta wyklucza albo potwierdza czy jest ciąża a jej stężenie określa mniej więcej również tydzień ciąży. Także zrób jak masz możliwość bete i poczekaj na wynik smiling smiley Nie nastawiaj się na nic, po prostu sprawdź. Nie będziesz się denerwowała i stresowała.






Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-08 13:58 przez Pogodna_Aga.

bbona (offline)

08-11-2019 22:38:23

Rzeszów
Dzisiaj dokladnie spoznia mi sie okres juz 8 dni. Nie czuje nic nadzwyczajnego. Boli mnie lewy jajnik, co jest u mnie dosc czeste i jest mi niedobrze, ale to chyba od tej niepewnosci. Od dni plodnych minelo 24 dni. Ide we wtorek robic bete bo ta niepewnosc mnie wykonczy.
Nie chce sie na nic nastawiac. Wystarczy, ze przed kazdym testem mialam nadzieje, a potem czekalo mnie duze rozczarowanie. Jednak cien nadzieji pozostal jeszcze.

Pogodna_Aga (offline)

08-11-2019 22:47:42

Łódź
Dobre podejście. Ja też ostatnio miałam rozczarowanie. Dostałam dziwnego plamienia i mówię a nóż może tym razem - nic z tego. Pochopne nastawiania się nie służą nam kobietom. Teraz zaczekam aż minie termin @ albo i dalej hehe.

Będę za Ciebie trzymać kciuki. Dużo siły i spokoju na weekend.

Szkoda, że to święto wypada i się tak przesuneło to badanie, ale cóż. Nie przyspieszy się. Chociaż u mnie w mieście są laboratoria, gdzie pobierają w soboty. W Twoim mieście też widzę są, ale to jak już chcesz smiling smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-08 22:49 przez Pogodna_Aga.

Lillka88 (offline)

14-11-2019 12:44:31

Turkowice
Ja od samego początku skupiłam się nad monitoringiem cyklu, teraz po testowaniu i straconym cyklu zastanawiam się jeszcze nad dopochwowym żelu wspomagającym zapłodnienie, ma zmieniać ph śluzu i pomóc plemnikom, słyszałyście o czymś takim, w następnym tygodniu idę do gine to zapytam
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.