Czy to ciąża?

Wysłane przez Kamila999 

Kamila999 (offline)

09-07-2019 18:37:41

Lisewo
Witam, może tutaj znajdę pomoc, bo już wychodzę z sobie. Zaczęliśmy z mężem starać się o dziecko i nie wiem, czy objawy które mam już można uznać za ciążowe. Otóż, mam 36dniowe cykle, ostatni @ miałam 5.05 i od tego czasu nic. Za to mniejszy apetyt, od czasu do czasu delikatne pobolewa mnie podbrzusze i czuje taki ucisk, jednego dnia czułam bardzo delikatne skurcze. Co chwilę biegam siku, a macię mam strasznie powiększoną no i śluz, jak wcześniej zazwyczaj było sucho, tak teraz ciągle jest taki biały, nieklejący.
Zrobiłam już 5 testów i każdy jest negatywny, ale wyczytałam że to mogło być za wcześnie i dlatego nie pokazało.
Co o tym sądzicie?

Biedronka87 (offline)

10-07-2019 16:26:06

Konin
Jeśli ostatnia @ miałaś w maju to już minęły 2 miesiące to test wykazałby ciążę. Dla pewności zrób poziom bety z krwi i to da ci pewny wynik.

Beatriz32 (offline)

16-08-2019 10:14:43

Pruślin
Sugeruj się wynikami testów. Objawowo trudno stwierdzić. Sprawdzam sobie owulację może np. testerem afrodyta, bo to trzeba w płodny czas się starać smiling smiley Mam nadzieje,że szybko się uda i pamiętaj że beta z krwi wszystko wykażę smiling smiley

Kalina88 (offline)

10-09-2019 12:41:18

Ja starałam się przez 4 cykle w drugim nieudanym zainteresowałam się testerem owulacji cyklo komputerem myway. Zaczęłam go używać i udało się. Wiedziałam kiedy najlepiej jest współżyć i to się sprawdziło.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.