Jakie są szanse ?

Wysłane przez Stative 

Stative (offline)

16-01-2019 16:55:00

Szczecin
Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne, dwuskładnikowe. Ostatnią tabletkę (21) wzięłam normalnie. I dostałam krwawienie po odstawieniu. 8 dnia kiedy miałam wziąć tabletkę uprawiałam seks bez zabezpieczenia z moim chłopakiem. Doszło do wytrysku i nie wzięłam już żadnej tabletki ponieważ ich nie wykupiłam. Jak wysokie jest ryzyko ciąży ?
Z góry dziękuję za odpowiedź



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-16 16:55 przez Stative.

Dzoanka90 (offline)

11-02-2019 14:44:50

Poznań
1501 miesiączka. Owulacja byla dzien lub dwa wcześniej potwierdzone u gin. 17-18 dc bole jajnikow klucie w pochwie sennosc. 20 dc apetyt na wszystko ale i czasem mdlilo. 20-25 dc inne piersi widoczne zylki otoczki wokol sutkow bola od spodu i od str pachy . zatwardzenie. Wzdety brzuch. 26dc bol gardla jednodniowy. 27dc zero objawow lekko bolace piersi nadal zylki i powiekszone bol krzyza. Dzis 28dc test nsgatywny z rana okropny bol krzyza jajniki sporadycznis sluz bialy kremowy uczucie wilgosci ciagnacy brxuch piersi duze żyłki lecz mnksj bolace. Czy jeszcze jest nadzieja? Dodam ze temp w pochwie caly czas 37.2-37.5

Felicja88 (offline)

12-03-2019 11:19:55

Jatutów
No raczej duże! Jednak jeśli nie jesteś w ciąży i nie planujesz, to przy takich sytuacjach sprawdzaj czy owulacja powróciła i czy nie musisz się mechanicznie zabezpieczać, możesz śledzić swoje jajeczkowanie za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta, ja go używam i jeszcze mnie nie zawiódł. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Stokroktka28 (offline)

24-03-2019 11:48:48

Zapewne wszystko masz opisane w ulotce leku, ale jeśli nie stosujesz się według ulotki, to niestety jest ryzyko ciąży. A może pomyśl o kapturku antykoncepcyjnym FemCap i żelu antykoncencepcyjnym Contragel green zamawiam z naturalnaplodnosc.pl

Helenka88 (offline)

13-05-2019 09:42:43

Michałówka
Wszystko zależy od tego, czy powróciła twoja owulacja czy tez nie. Ja w przypadkach niepewności czy działają hormony zawsze sprawdzała czy nie ma owulacji za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyty, dziś wykorzystuje ją do śledzenia dni płodnych bo staram się o dziecko. A kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Barbara70 (offline)

02-07-2019 10:42:36

Łysa Góra
Wszystko zależy od tego czy twoja owulacja wróciła i było co zapłodnić. Ja po odstawieniu tabletek starałam sie jakieś pół roku, wówczas jeszcze monitorowałam swoje dni płodne za pomocą komputera cyklu oraz w dni płodne aplikowałam sobie żel wspomagający zapłodnienie prefert vaginal.

Beatriz32 (offline)

02-07-2019 19:26:52

Pruślin
Moim zdaniem to dobrze by było sprawdzić czy w opakowaniu leku nie ma ulotki...wiesz firmy farmaceutyczne, zazwyczaj piszą różne informacje, które ułatwiają zrozumienie takich tematów. Uważam,że warto zawsze mieć coś innego smiling smiley Jak facet przyzwyczajony,że ty myślisz o zabezpieczeniu to może pasante female ? słyszałaś ^^

Mirella88 (offline)

18-07-2019 12:41:38

Tabletki brane nieregularne lub z jakiejś przyczyny nieprzyswajalne to tylko pozorna ochrona. Siostra opowiadała mi że jej lekarz gine po porodzie zaproponowała diafragmę caya, sprawdzałyśmy w necie i można kupić.

Kalina88 (offline)

10-09-2019 12:54:54

ja stosuje diafragmę caya, od samego czasu po porodzie. Nie zsuwa się, nie pęka no i nie czuć jej, tak jak byś współżyła bez zabezpieczenia.

Morella93 (offline)

21-10-2019 15:36:12

Tabletki tylko przyjmowane regularnie są w stanie dobrze zabezpieczyć przed ciążą, więc może rozważ zmianę antykoncepcji, albo przynajmniej kup sobie taki szybki i prosty tester owu ze śliny- ja używałam afrodytę i będziesz wiedziała czy owulacja wróciła czy nie
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.